مرتساکر:برای بودن بین 4تیم برتر آماده ایم

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,654 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

مرتساکر:برای بودن بین 4تیم برتر آماده ایم

صحبتهای مدافع آلمانی آرسنال


پرمرتساکر، مدافع آلمانی باشگاه آرسنال معتقد است که تیمش می تواند رقابتهای این فصل لیگ برتر را در جمع 4 تیم برتر به پایان ببرد.این در حالی است که آرسنال در آخرین دیدارش در سال 2011، به تساوی 1-1 مقابل ولورهمپتون رضایت داد

کسب یک پیروزی در دیدار سه شنبه شب می توانست باعث پیشی گرفتن توپچی ها از چلسی شود ولی آرسنال نتوانست سه امتیاز بازی با ولورهمپتون را کسب کند و به کسب یک امتیاز رضایت داد.

با برد 0-2 تاتنهام مقابل نوروویچ، فاصله میان تیمهای سوم و چهارم جدول به 4 امتیاز افزایش یافت ولی مرتساکر همچنان معتقد است که آرسنال بازیهای زیادی را پیش رو دارد

مرتساکر در صحبتهایی که در تلگراف منتشر شد، گفت:« ما این فرصت را داشتیم تا در رتبه چهارم جدول قرار بگیریم ولی این کار را نکردیم. این تقصیر خود ما بود.ما فرصتهای زیادی برای گلزنی داشتیم ولی گلی را به ثمر نرساندیم. بعضی روزها در زندگی دروازه بانان هست که چنین اتفاقاتی رخ می دهد. دروازه بان ولورهمپتون در اوج بود و روز، روز اوبود.»

مدافع آلمانی ادامه داد:« مادر دیدار با ولورهمپتون فرصت خوبی داشتیم ولی فرصتهای خوب دیگر هم درانتظار ماست. ما آماده ایم تا در جمع 4 تیم برتر قرار بگیریم و به خودمان اطمینان داریم.»

این ستاره 27 ساله که در بازار نقل و انتقالات تابستانی از وردربرمن به آرسنال پیوست در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که از زندگی در انگلیس و حضور در لیگ برتر لذت می برد:« شرایط اینجا و بوندس لیگا اندکی متفاوت است ولی باید به همه چیز در دنیا عادت کنی و امیدوارم که در ماه های پیش رو بیش از اینها پیشرفت کنم. خیلی خوشحالم که در انگلیس هستم و این فرصت را دارم تا خودم را بازسازی کنم. لیگ برتر، فیزیکی تر از بوندس لیگاست و البته بوندس لیگا تکنیکی تر است. سرعت لیگ انگلیس درمقایسه با لیگ المان بیشتر است. لیگ برتر بهترین لیگ دنیاست؛ به همین خاطر باید پیشرفت کنی.مهمترین نکته این است که نشان دهی که با شرایط تطبیق یافته ای.»
Goal.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 21:45 گفت:

اختیار داری شهرام جان.ما و بچه های سایت دوست داریم شهرام جان

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 20:41 گفت:

: مشکل زیاده اینترنتم یه مدت قطع شده بود چند تا امتحان هم داشتم شما که هستین سایت همچنان سربلند و فعال میمونه و غیبت ما احساس نمیشه امین جون....................!!!!!!!

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 19:33 گفت:

مخسی دوستای گل.شهرام جان نبیدی کجا بیدی پسر

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 19:18 گفت:

از اونجایی که هیچ تیمی تو لیگ برتر انگلیس تا به حال با 5 باخت قهرمان نشده پس ما باید حتما دوم بشیم 3وم و 4رم بدرد نمیوره!!!!!!!!!!!!!

امیررضا در 8/10/1390 | 16:29 گفت:

مرسی سید