لطفا بخونید{دنیا در انتظار بازگشت آنری}

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,699 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

لطفا بخونید{دنیا در انتظار بازگشت آنری}

حتی فقط و فقط تماشای آنری هم زیباست


تيري انري بازيكن 34 ساله فوتبال اروپا دوباره به ارسنال امد. اين خبر يكي از جذاب ترين خبرها براي دوستداران فوتبال است هرچند كه اين انتقال 2 ماهه و اين انري ان تيري اماده 10 سال قبل نباشد.

هنوز گلها و بازي هاي زيباي اورا با لباس قرمز رنگ ارسنال فراموش نكرده ايم انري براي ارسنال بازيكني بود كه هر لحظه بوي گل ميداد و واقعا يكتنه ميتوانست نتيجه را به نفع ارسنال برگرداند.

تيري در370 بازي 226 گل براي اين تيم لندني به ثمر رساند و اين يك امار فوق العاده است اين تعداد گل به اين معناست كه تيري انري بهترين گلزن تمام تاريخ باشگاه ارسنال مي باشد.چه جالب است هنوز 2 ماه نگذشته از پرده برداري از تنديسي كه باشگاه ارسنال به پاس تشكر از انري به عمل اورد مجسمه اي كه براي خود انري هم شگفت انگيز يود.

طرفداران ارسنال به معناي واقعي انري را دوست دارند انها پت ويرا دنيس برگكمپ توني ادامز ديويد سيمن و... و حتي سسك نوظهور را هم محبوب خود ميدانند ولي تي تي براي انها چيز ديگري ست .اين نكته را ميتوان از بازي بارسا ارسنال در جام قهرمانان در يافت. در حاليكه انري در اوج ارسنال را ترك كرده بود و اين بار به عنوان رقيب در مقابل انها مي ايستاد ولي انها او را رقيب نميدانستند و حتي از بازيكنان خودي بيشتر تشويق كردند درست مانند استقبال از بكام در بازي ميلان من يو در منچستر.

انري به نظر اماذه ميرسد اين را ميتوان از بازي هاي اخير او در ليگ ام ال اس در نيويورك ردبولز فهميد و حتي از تعريف و تمجيد هايي كه بازيكنان ارسنال به خصوص الكس سانگ از او به عمل اورده دانست.به هر حال طرفداران ارسنال از تي تي انري خود خاطرات بسيار خوشي دارند خاطراتي كه پس از رفتن او يه هيچ عنوان حتي سايه اي از ان روز هاي خوش را نديدندو بايد منتظر نشست و ديد كه ايا تيري ميتواند در تكرار ان روز ها هرچند در اين فرصت بسيار كم به پروفسور ونگر كمك كند يا كه خير.

البته با امدن او بار مسئوليت بسيار زيادي كه بر روي دوش ون پرسي ست كمي كاسته ميشود و انري اورا در اين امر مطمئنا كمك خواهد كرد. از همين الان منتظر ديدن انري در لباس ارسنال هستيم.

بيوگرافي:

تيري دانيل انري متولد 17 اوت 1977 در اسون فرانسه.آنتونی هانری،پدر او اصالتا اهل گوادولوپ ومادرش اهل مارتینیکه هستند.

سوابق:

تيري زماني كه 8 ساله بوذ فوتبال خود را ازتيم ليس اوليس اغاز كرد و در انجا به عنوان يك مهاجم سرعتي و گلزن شناخته شد پس از ان انري در سال 95 به تيم محبوب و خوش لباس موناكو رفت و پس از 3 سال در سال 98 به جمع خروس هاي اروپا دعوت شد.

او در سال 99 و پس از بازي هاي درخشان در لوشمپيونه به تورين رفت و پيراه يووه را به تن كرد و يك فصل كاملا نا اميد كننده را سپري كرد.

او فصل بعد به دعوت مربي سابق خود در موناكو به ارسنال و ونگر پيوست.او که جای آنلکا را در آرسنال گرفته بود فورا به قالب یک مهاجم کلاسیک در آمد.تاکتیکی که در ابتدا او را زیر فشار سنگین انتقادها قرار میداد.او در ده بازی اولش هیچ گلی نزد،اما به سرعت توانایی گلزنی اش را به دست آورد و در اولین فصل با زدن 26 گل تاکتیک ونگر را به تاکیتیکی مناسب و مثمر ثمر در دراز مدت تبدیل نمود.

او سپس در سال 2007 در حاليكه كاپيتان توپچي ها بود به نوكمپ رفت تا ابي واناري بپوشد.و پس از 3 سال سر ازتيم رد بولز امريكا در اورد و حالاهم كه قرضي به ارسنال امده.

عناوين:

قهرما نی لوشا مپیونه فرانسه با مونا کو - دو بار قهرما نی لیگ بر تر ا نگلستا ن 2002 .2004 - سه قهرما نی جا م حذ فی ا نگلستا ن 2002 . 2003 . 2005 - یک قهر ما نی سو پر جا م جزیره 2004

قهرمان جهان در سال 98 و قهرمان اروپا در سال 2000جام کنفدراسیون ها 2001 به همراه تيم ملي فرانسه

عناوين شخصي

مرد بر تر فو تبا ل اروپا در سا ل 2004 از نگا ه مجله ورلد ساکر - بر تر ین گلزن لیگ بر تر در فصول2004 2006 - بهترین بازیکن کشور فرانسه ۲۰۰۲ . ۲۰۰۳ . ۲۰۰۴ . ۲۰۰۵

برترين بازيكن سال 2004 جزيره

1 عنوان اقاي گلي ذر لوشامپيونه

نكته:

اين بازگشت به شكل عجيبي ما رو به ياد همين اتفاقات اين چند روز اخير فوتبال داخلي خودمان مي اندازد جايي كه مهدي مهدوي كيايي كه مجسمه نميخواست وفقط فقط درخواست داشت تا 4 5 ماهي را براي قرمزپوشان تهراني بازي كند و سپس از فوتبال خداحافظي كند كه حيف......
Goal.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 10/10/1390 | 18:19 گفت:

من زياد خوشحال نيستم، چون بايد باز بره خوشحال نيستم. كاش يا ميموند. يا اصلا بر نميگشت

علی ارشدی در 10/10/1390 | 15:14 گفت:

خوب شد که برگشت دلم خیلی براش تنگ شده بود خدا کنه با پیراهن آرسنال از فوتبال خداحافظی کنه

حمید فرازی در 10/10/1390 | 14:08 گفت:

مرسی سیبد جان.منم بیشتر یاد کمپل و لمن میفتم ولی هاتری اونجا هم عملکرد نسبتا خوبی داشته

Fateme در 10/10/1390 | 11:51 گفت:

مطلب قشنگی بود اما منو بیشتر یاد برگشت لمن و کمپبل میندازه تا مهدوی کیا !! :)
ممنون امین

فرهاد در 10/10/1390 | 09:51 گفت:

همه از بازگشت انری خوشحالن تو سایت گل وقتی نظرات رو می خوندم حتی طرفدار های تیم های دیگه هم از بازگشت او خوشحال بودند

رضا در 10/10/1390 | 08:47 گفت:

بد شد کاش لیورپول نیوکسل مساوی میشدند

توپچی جنوب در 10/10/1390 | 03:08 گفت:

بازم مثل همیشه سید یه کامنت توپ گذاشت مرسی سید دست طلا ببای جونی!!!!!!!!!!!

رضا کاظمی در 10/10/1390 | 02:35 گفت:

سید وقت خوابه

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 02:10 گفت:

دوستای گل لیورپول 3-1 نیوکاسل رو شکست داد.خدارو شکر دمبابا بازیکن 14گله نیوکاسل گل نزد و هنوز 2گل از رابین کم داره.شب خوش. صبح بخیر!