آرسنال-کوئینز پارک رنجرز(در انتظار پیروزی)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,606 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

آرسنال-کوئینز پارک رنجرز(در انتظار پیروزی)

پیش بازی


ترکیب احتمالی
آرسنال

ژسنی
فرمائلن, کاسچیلنی, مرتساکر, جورو
رمزی, سانگ, آرتتا
ژروینیو, فان پرسی, والکات کوئینز پارک رنجرز

کنی
ترائوره, هیل, هال, یانگ
رایت فیلیپس, فائورلین, دارلین, بارتون
هلگوسن, مکی

تئو والکات بعد از آنکه به دلیل دل درد شانس حضور در دیدار با ولورهمپتون را از دست داد، اکنون به ترکیب توپچی ها بازگشته است. بدین ترتیب او در کنار فان پرسی قرار خواهد گرفت. فان پرسی اکنون به دو گل دیگر نیاز دارد تا رکورد آلن شیرررا که به ثمر رساندن 36 گل در یک سال ورزشی است را پشت سربگذارد.
از سوی دیگر جان جورو و توماس فرمائلن درترکیب ثابت تیم قرار می گیرند؛ چرا که باکاری سانیا، کارل جنکینسون و آندره سانتوس همچنان از میادین ورزشی به دور هستند.
در تیم میهمان هم شان رایت فیلیپس به ترکیب اصلی تیم بازگشته و عادل تراب روی نیمکت ذخیره ها قرار خواهد گرفت. آرماند ترائوره و جی بوتروید هم امیدوارند تا فرصت بیابند تا مقابل تیم سابقشان به میدان بروند. آیا می دانید؟

آرسنال به دنبال آن است تا مقابل کوئینز پارک رنجرز در رقابتهای این فصل لیگ برتر به پیروزی برسد. هفت مصاف قبلی این دوتیم با پنج تساوی و دو تساوی برای کوئینز پارک رنجرز به پایان رسیده بود.
اگر آرسنال مقابل کوئینز پارک رنجرز به گل برسد، این سیصدمین گل در داربی های لندن لیگ برتر است.
روبین فان پرسی به دو گل نیاز داردتا با رکورد 36 گل آلن شیرر در طول یک فصل ورزشی برسد.
آخرین مصاف این دو تیم به سال 2006 و در ورزشگاه لفتوس روود برمی گردد. در آن بازی آرسنال توانست با نتیجه 0-6 به پیروزی برسد.
کوئینز پارک رنجرز در رقابتهای این فصل لیگ برتر تنها یک گل به ثمر رسانده است و تنها سوانسی و ویگان آمار گلزنی بدتری دارند.
آرسنال هم در 4 دیدار آخرش در امیریتس، نتوانسته بیشتر از یک گل به ثمر برساند.
کوئینزپارک رنجرز تنها در یکی از دیدارهایش در یازده بازی از رقابتهای این فصل لیگ برتر که تیم حریف در ابتدا به گل رسیده موفق به پیروزی شد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 10/10/1390 | 14:09 گفت:

مرسی داداش.ایشالا میبریم.به امید کسب سهمیه یوفا

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 13:43 گفت:

ایشالا که میبریم رضا جان

hamed در 10/10/1390 | 13:42 گفت:

در جواب آقا مصطفی.........

hamed در 10/10/1390 | 13:42 گفت:

نقل قول از سایت گل (www.goal.com) :


رابین ون پرسی : 16 پنالتی ها : 1 بازیکن آرسنال مهاجم


جمبا جمبا : 14 پنالتی ها : 2 بازیکن نیوکاسل مهاجم


وین رونی : 13 پنالتی ها : 1 بازیکن منچستر یونایتد مهاجم


آگوئرو : 13 پنالتی ها : 1 بازیکن منچستر سیتی مهاجم


یاکوبو : 10 پنالتی ها : 2 بازیکن بلکبرن مهاجم

رضا در 10/10/1390 | 13:29 گفت:

به امید خدا میبریم یعنی باید ببریم اگه نبریم خیلی بد میشه

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 13:21 گفت:

بله مصطفی جان رابین با 16گل اوله داداشم.نفر دوم دمبابا از نیوکاسل هستش که 14گل زده بعدشم رونی و آگوئرو هردو 13گل زدن آقا

mostafaa در 10/10/1390 | 13:08 گفت:

آقای گل انگلیس رابینه دیگه؟کسی می دونه چند گل زده؟بعدش آگرو؟اون چند گل؟

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 12:38 گفت:

goal.com