آرسنال-کوئینز پارک رنجرز(در انتظار پیروزی)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,261 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

آرسنال-کوئینز پارک رنجرز(در انتظار پیروزی)

پیش بازی


ترکیب احتمالی
آرسنال

ژسنی
فرمائلن, کاسچیلنی, مرتساکر, جورو
رمزی, سانگ, آرتتا
ژروینیو, فان پرسی, والکات کوئینز پارک رنجرز

کنی
ترائوره, هیل, هال, یانگ
رایت فیلیپس, فائورلین, دارلین, بارتون
هلگوسن, مکی

تئو والکات بعد از آنکه به دلیل دل درد شانس حضور در دیدار با ولورهمپتون را از دست داد، اکنون به ترکیب توپچی ها بازگشته است. بدین ترتیب او در کنار فان پرسی قرار خواهد گرفت. فان پرسی اکنون به دو گل دیگر نیاز دارد تا رکورد آلن شیرررا که به ثمر رساندن 36 گل در یک سال ورزشی است را پشت سربگذارد.
از سوی دیگر جان جورو و توماس فرمائلن درترکیب ثابت تیم قرار می گیرند؛ چرا که باکاری سانیا، کارل جنکینسون و آندره سانتوس همچنان از میادین ورزشی به دور هستند.
در تیم میهمان هم شان رایت فیلیپس به ترکیب اصلی تیم بازگشته و عادل تراب روی نیمکت ذخیره ها قرار خواهد گرفت. آرماند ترائوره و جی بوتروید هم امیدوارند تا فرصت بیابند تا مقابل تیم سابقشان به میدان بروند. آیا می دانید؟

آرسنال به دنبال آن است تا مقابل کوئینز پارک رنجرز در رقابتهای این فصل لیگ برتر به پیروزی برسد. هفت مصاف قبلی این دوتیم با پنج تساوی و دو تساوی برای کوئینز پارک رنجرز به پایان رسیده بود.
اگر آرسنال مقابل کوئینز پارک رنجرز به گل برسد، این سیصدمین گل در داربی های لندن لیگ برتر است.
روبین فان پرسی به دو گل نیاز داردتا با رکورد 36 گل آلن شیرر در طول یک فصل ورزشی برسد.
آخرین مصاف این دو تیم به سال 2006 و در ورزشگاه لفتوس روود برمی گردد. در آن بازی آرسنال توانست با نتیجه 0-6 به پیروزی برسد.
کوئینز پارک رنجرز در رقابتهای این فصل لیگ برتر تنها یک گل به ثمر رسانده است و تنها سوانسی و ویگان آمار گلزنی بدتری دارند.
آرسنال هم در 4 دیدار آخرش در امیریتس، نتوانسته بیشتر از یک گل به ثمر برساند.
کوئینزپارک رنجرز تنها در یکی از دیدارهایش در یازده بازی از رقابتهای این فصل لیگ برتر که تیم حریف در ابتدا به گل رسیده موفق به پیروزی شد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 10/10/1390 | 14:09 گفت:

مرسی داداش.ایشالا میبریم.به امید کسب سهمیه یوفا

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 13:43 گفت:

ایشالا که میبریم رضا جان

hamed در 10/10/1390 | 13:42 گفت:

در جواب آقا مصطفی.........

hamed در 10/10/1390 | 13:42 گفت:

نقل قول از سایت گل (www.goal.com) :


رابین ون پرسی : 16 پنالتی ها : 1 بازیکن آرسنال مهاجم


جمبا جمبا : 14 پنالتی ها : 2 بازیکن نیوکاسل مهاجم


وین رونی : 13 پنالتی ها : 1 بازیکن منچستر یونایتد مهاجم


آگوئرو : 13 پنالتی ها : 1 بازیکن منچستر سیتی مهاجم


یاکوبو : 10 پنالتی ها : 2 بازیکن بلکبرن مهاجم

رضا در 10/10/1390 | 13:29 گفت:

به امید خدا میبریم یعنی باید ببریم اگه نبریم خیلی بد میشه

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 13:21 گفت:

بله مصطفی جان رابین با 16گل اوله داداشم.نفر دوم دمبابا از نیوکاسل هستش که 14گل زده بعدشم رونی و آگوئرو هردو 13گل زدن آقا

mostafaa در 10/10/1390 | 13:08 گفت:

آقای گل انگلیس رابینه دیگه؟کسی می دونه چند گل زده؟بعدش آگرو؟اون چند گل؟

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 12:38 گفت:

goal.com