نمره آرسنالی های امشب

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,199 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نمره آرسنالی های امشب

نمره


سلام سلام سلام.خوشحالم دوستای گلم،که تو شبی کی یونایتد و چلسی باختن و تاتنهام مساوی کرد ما اومدیم چهارم جدول..
نمره بدین شرحه:
ژسنی=7 ژورو=7 مرتساکر=7/5 فرمائلن=7 کوژیلنی=6/5 آرشاوین=6/5 آرتتا=6 رمزی=6/5 ون پرسی=7 جروینیو=6 سانگ=6/5 والکات=5/5 روزیچکی=6/5 کوکلین=6
‏ خوش باشین دوستای گلم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 11/10/1390 | 16:55 گفت:

doroste bordim vali ba arsenali ke be in tima 5 ta mizad hanoz fasrle darim

sam baygan در 11/10/1390 | 13:12 گفت:

ممنونم امین جان

mohammad ali در 11/10/1390 | 12:38 گفت:

سید اصلا قبول ندارم.
از کجا میگیری اینارو ؟!!! ونپرسی خیلی بد بازی کرد. آنلاین میدیدم. باید میدادا 5/5

hamed در 11/10/1390 | 12:23 گفت:

باید باخرید پودولسکی به هر قیمتی که شده برای قهرمانی توی همه ی جام های ممکن بجنگیم.........................

فرهاد در 11/10/1390 | 12:18 گفت:

حیف که شیرینی این برد رو مصدومیت ورمائلن تلخ کرد

sepehr najafian در 11/10/1390 | 09:46 گفت:

بهترین بازیکن مرتساکر

رضا در 10/10/1390 | 22:31 گفت:

در این بازی حداقل چهار تا موقعیت خوب گیر رابین امد اما از یکی استفاده کرد

kasra در 10/10/1390 | 22:26 گفت:

دیدم رضا جون اما مهاجما استفاده نکردن
آنری میتونه کمک کنه

رضا در 10/10/1390 | 22:24 گفت:

کرنر زیاد داشته باشیم اما استفاده نکنیم چه سودی داره ۱۳ تا کرنر زدیم اما از هیچ کدام استفاده نکریم

علی ارشدی در 10/10/1390 | 22:22 گفت:

با ایمان موافقم امتیاز گرفتن تو این هفته ها سخته و حیاتی

ایمان در 10/10/1390 | 22:13 گفت:

نسبت به بازیه قبل تیم کمتر فشار آورد ، بازیه قبلی فشاری که به ولوز آوردیم خیلی بیشتر بودو در نهایت مساوی شدیم ، ولی امروز فشارمون رو حریف کمتر از بازیه قبل بودو برنده شدیم ، در کل 18 شوت داشتیم که 4 تا تو چارچوب بود و در مقایل کویینزپارک 8 تا شوت زد که 4 تاش تو چارچوب بود ، مالکیته توپ هم 59 به 41 به نفعه ما بود ، ولی بازی با ولوز بالایه 70% مالکیت توپ داشتیم.
نکتهی جالب تو این چندتا بازیه آخرمون آماره کرنر زنیه بالامونه که تو این بازی هم مثله چندتا بازیه قبل بالایه 10 تا کرنر زدیم .
در کل تیم برنده شد و باید تبریک گفت . یادتون نره که تیم داره شرایطه خیلی سختی رو میگذرونه و بدجور تحت فشار هستن ، بازیهایه پشته سره هم تیم رو تحت فشار میزاره و اینو میشه تو نتایجی که سایره تیمها میگیرن هم مشاهده کرد ، هفته ی پیش که همه ی بالا نشینهایه جدول متوقف شدن جز یونایتد ، امروز هم که هم چلسی باخت ، هم یونایتد ، تاتی هم که مساوی کرد .

رضا در 10/10/1390 | 22:06 گفت:

اقا کسرا امار را دیدید!

kasra در 10/10/1390 | 22:01 گفت:

اما خط حمله هم خوب کار نکرده
نباید اینجوری بازی کنیم جلوی اینا در کل
رابین هم که رکورد نزد

رضا در 10/10/1390 | 21:19 گفت:

اقا کسرا نه یک کمی در ۱۰ دقیقه پایانی تحت فشار بودیم
www.espnsoccernet.com
تو این سایت برید و ALL LIVE SCORE را پیدا کنید بعدش بازی ارسنال را انتخاب کنید و امار دقیق بازی را ببینید.

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 21:18 گفت:

نه کسری جان دفاع هامون خوب بودن

kasra در 10/10/1390 | 21:14 گفت:

اینجور که معلومه همش دفاع میکردیم