نمره آرسنالی های امشب

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,626 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

نمره آرسنالی های امشب

نمره


سلام سلام سلام.خوشحالم دوستای گلم،که تو شبی کی یونایتد و چلسی باختن و تاتنهام مساوی کرد ما اومدیم چهارم جدول..
نمره بدین شرحه:
ژسنی=7 ژورو=7 مرتساکر=7/5 فرمائلن=7 کوژیلنی=6/5 آرشاوین=6/5 آرتتا=6 رمزی=6/5 ون پرسی=7 جروینیو=6 سانگ=6/5 والکات=5/5 روزیچکی=6/5 کوکلین=6
‏ خوش باشین دوستای گلم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 11/10/1390 | 16:55 گفت:

doroste bordim vali ba arsenali ke be in tima 5 ta mizad hanoz fasrle darim

sam baygan در 11/10/1390 | 13:12 گفت:

ممنونم امین جان

mohammad ali در 11/10/1390 | 12:38 گفت:

سید اصلا قبول ندارم.
از کجا میگیری اینارو ؟!!! ونپرسی خیلی بد بازی کرد. آنلاین میدیدم. باید میدادا 5/5

hamed در 11/10/1390 | 12:23 گفت:

باید باخرید پودولسکی به هر قیمتی که شده برای قهرمانی توی همه ی جام های ممکن بجنگیم.........................

فرهاد در 11/10/1390 | 12:18 گفت:

حیف که شیرینی این برد رو مصدومیت ورمائلن تلخ کرد

sepehr najafian در 11/10/1390 | 09:46 گفت:

بهترین بازیکن مرتساکر

رضا در 10/10/1390 | 22:31 گفت:

در این بازی حداقل چهار تا موقعیت خوب گیر رابین امد اما از یکی استفاده کرد

kasra در 10/10/1390 | 22:26 گفت:

دیدم رضا جون اما مهاجما استفاده نکردن
آنری میتونه کمک کنه

رضا در 10/10/1390 | 22:24 گفت:

کرنر زیاد داشته باشیم اما استفاده نکنیم چه سودی داره ۱۳ تا کرنر زدیم اما از هیچ کدام استفاده نکریم

علی ارشدی در 10/10/1390 | 22:22 گفت:

با ایمان موافقم امتیاز گرفتن تو این هفته ها سخته و حیاتی

ایمان در 10/10/1390 | 22:13 گفت:

نسبت به بازیه قبل تیم کمتر فشار آورد ، بازیه قبلی فشاری که به ولوز آوردیم خیلی بیشتر بودو در نهایت مساوی شدیم ، ولی امروز فشارمون رو حریف کمتر از بازیه قبل بودو برنده شدیم ، در کل 18 شوت داشتیم که 4 تا تو چارچوب بود و در مقایل کویینزپارک 8 تا شوت زد که 4 تاش تو چارچوب بود ، مالکیته توپ هم 59 به 41 به نفعه ما بود ، ولی بازی با ولوز بالایه 70% مالکیت توپ داشتیم.
نکتهی جالب تو این چندتا بازیه آخرمون آماره کرنر زنیه بالامونه که تو این بازی هم مثله چندتا بازیه قبل بالایه 10 تا کرنر زدیم .
در کل تیم برنده شد و باید تبریک گفت . یادتون نره که تیم داره شرایطه خیلی سختی رو میگذرونه و بدجور تحت فشار هستن ، بازیهایه پشته سره هم تیم رو تحت فشار میزاره و اینو میشه تو نتایجی که سایره تیمها میگیرن هم مشاهده کرد ، هفته ی پیش که همه ی بالا نشینهایه جدول متوقف شدن جز یونایتد ، امروز هم که هم چلسی باخت ، هم یونایتد ، تاتی هم که مساوی کرد .

رضا در 10/10/1390 | 22:06 گفت:

اقا کسرا امار را دیدید!

kasra در 10/10/1390 | 22:01 گفت:

اما خط حمله هم خوب کار نکرده
نباید اینجوری بازی کنیم جلوی اینا در کل
رابین هم که رکورد نزد

رضا در 10/10/1390 | 21:19 گفت:

اقا کسرا نه یک کمی در ۱۰ دقیقه پایانی تحت فشار بودیم
www.espnsoccernet.com
تو این سایت برید و ALL LIVE SCORE را پیدا کنید بعدش بازی ارسنال را انتخاب کنید و امار دقیق بازی را ببینید.

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 21:18 گفت:

نه کسری جان دفاع هامون خوب بودن

kasra در 10/10/1390 | 21:14 گفت:

اینجور که معلومه همش دفاع میکردیم