اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,262 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

اخباری از گوشه کنار

News


دوستای گلم سلام.
اخبار بدین شرحه:
1.تعداد تماشاگر بازی دیشب ساندرلند-آرسنال 40312نفر بودن که شاهد هنرنمایی تی تی آنری بودن.
2.درسته که ون پرسی دیشب گل نزد ولی همچنان با 22گل نفر اول بهترین گلزن لیگ جزیرست.رونی هم با 2گلی که زد 17گله هستش.
3.ونگر:امیدوارم تو این هفته خبرهای خوبی از ویلشر به گوشم برسه.
4.آرسنال و تاتنهام بدنبال دفاع آژاکس هستند.این بازیکن jan vertonghen ‎‏ نام داره.
5. فرانسیس کوکلین:آینده ای بزرگ پیش روی آرسنال است.
6.کارلوس ولا:در آرسنال اصلا احساس شاد و خوشحالی نمیکردم(نداشتم).
7.آنری:برای فصل بعد اگر ونگر مرا بخواهد به آرسنال می آیم.
8.رونی:دوست دارم کاپیتان انگلیس باشم!!!
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 23:01 گفت:

سلام از ماس محمدرضا جان،مرسی آقا

محمدرضاجاشي در 23/11/1390 | 22:50 گفت:

سید جان سلام دمت گرم

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 22:21 گفت:

محمد حسینی عزیز و farhood‏ جان شما لطف دارین دوستای گل.دل منم بخدا واسه همتون 1ذره شده بود ولی اصلا امکانش نبود که سر بزنم.دیگه تکرار نمیشه ایشالا

محمد حسینی در 23/11/1390 | 20:00 گفت:

سلام سید عکستو دیدم کلی خوشحال شدم اومدی
با اینکه کامنت کم می زارم
اما کلی دلم تنگیده بود
:)

farhood در 23/11/1390 | 19:46 گفت:

دمت گرم سيد

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 19:43 گفت:

خواهش میکنم شهرام جون،لطف داری داداشم

توپچی جنوب در 23/11/1390 | 18:59 گفت:

مرسی سید باز هم از اون پست های مفید گذاشتی شیطون!!!!

دست درد نکنه....

مهران کاظمی در 23/11/1390 | 18:59 گفت:

ایول

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 18:57 گفت:

قربونت برم محمد علی جان.این نظر لطف شما دوستان گل.همین شماهائین که نمیشه آدم سایتو ترک کنه داداشم

mohammad ali در 23/11/1390 | 18:34 گفت:

سید چقدر طرفدار داری !

حمید فرازی در 23/11/1390 | 18:27 گفت:

مرسی سید.خیلی دلمون واسه این اخبارت تنگ شده بود

فرهاد در 23/11/1390 | 18:14 گفت:

به به سید خوش اومدی و البته سام

sam baygan در 23/11/1390 | 18:10 گفت:

سلام سید...دلم براتون بدجور تنگید.
همین که خوبین خدارو شکر

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 18:03 گفت:

سلام دکتر.خوفه خوفم خداروشکر.لطف دارین شما دوستای گل

sam baygan در 23/11/1390 | 17:59 گفت:

به به...سید خودم...چه عجب! خوفی؟؟؟!

hamidarsenal در 23/11/1390 | 17:57 گفت:

بچه ها کاشکی دفاع آژاکس بیاد؛چون هم دفاع چپه خوبیه وهم دفاع آخر خوبیه

سید سجاد حسینی در 23/11/1390 | 17:04 گفت:

وای!! رونی کم کم داره به ون پرسی میرسه!!!!!

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 16:31 گفت:

ممنون از نظراتون .هستیم محمد علی جان.کم سعادتی از ماس آقا

ali jamshidi در 23/11/1390 | 15:46 گفت:

ممنون سید جان. ولا رو فوتبالش رو قبول دارم حیف کم بهش بازی می رسید. مهاجم دوم خوبیه

mohammad ali در 23/11/1390 | 15:37 گفت:

کجایی تو سید ؟!

Hossein TT در 23/11/1390 | 15:34 گفت:

سلام
آنری قراردادش با نیویورک ردبولز کی تموم میشه؟
www.gloria.hamvar.ir

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 15:27 گفت:

قربونت علی جون.ایشالا کامل تر هم میشه داداشم

علی ارشدی در 23/11/1390 | 15:22 گفت:

باز سید اومد واخبارش هم اومد ایول