اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 269,048 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

اخباری از گوشه کنار

News


دوستای گلم سلام.میبینم که چند روز نبودم چه اتفاقاتی که نیوفتاده اینجا،ای خدا...
اخبار بدین شرحه;
1.پودولسکی با شرایط آرسنال کنار اومده و به احتمال زیاد تابستون توپچی میشه،اینو هم عرض کنم که میلان و اینتر هم بدجور دنبالشن.
2.تعداد تماشاگرای دیدار آرسنال-تاتنهام 60106نفر بود.
3.آرسنال و تاتنهام برای خرید هافبک ساندرلند رقابتو شروع کردن:اسم این بازیکن stephane sessengnoon ‎هستش.
4.خبرهایی از مصدومیت فرما،رابین به گوش میرسه و امکان داره به بازی لیورپول نرسن.
5.ونگر;در مورد عمکرد دفاعی تیم مقابل لیورپول احساس مثبتی دارم.
6.یناریس;اولین قدم در آرسنال سخت کوشی است.
7.بیرهوف;ونگر میتواند سطح بازی پودولسکی رو بالا ببره.
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 18:47 گفت:

سید دمت گرم مثل ماه شب 14 شدی خیلی کم پیدایی؟!!!!!!!!!!

moeinem در 13/12/1390 | 18:40 گفت:

از ژسنی هم سپاسگذارم به خاطر پنالتی ای که پنالتی نبود ولی دو بار مهارش کرد...

محسن شعبانی در 13/12/1390 | 18:40 گفت:

بردیم ...............لیورپول باخت

hamed در 13/12/1390 | 18:31 گفت:

از ژسنی هم سپاسگذارم به خاطر پنالتی ای که پنالتی نبود ولی دو بار مهارش کرد...

hamed در 13/12/1390 | 18:27 گفت:

به امید پیوستن پودولسکی به آرسنال...

hamed در 13/12/1390 | 18:27 گفت:

فقط آرسنال...

تبریک به همه...

از ون پرسی ، سانگ و سانیا هم واقعا سپاسگذارم...

حیف که آرتتا مصدوم شد...

به امید صعود به دور بعد لیگ قهرمانان...

شاهين در 13/12/1390 | 18:21 گفت:

اگه درباره Gooners Twitter هم یه کم اطلاعات بدید ، ممنون می شم .

شاهين در 13/12/1390 | 18:20 گفت:

به روی چشم ... شما امر بفرما .

حمید فرازی در 13/12/1390 | 13:28 گفت:

مرسی سید جان.

شاهین جان نگران نباش فعلا سایت یه مشکل نرم افزاری داره که به زودی مسدود میشه هرچند که اعتقاد دارم باید بهش محل نذارید.لطفا جوری برخورد کنید که انگار همچین کسی در این کانون نیست.از نمونه ها زیاد پیش میاد.

سید امین هاشمی در 13/12/1390 | 13:21 گفت:

ممنون از همگی شما دوستای گل

شاهين در 13/12/1390 | 12:17 گفت:

این بود مسدود کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (:

علی ارشدی در 13/12/1390 | 11:50 گفت:

دمت گرم سید 4 خدا کنه درست نباشه شماره 3 هم چیز جالبیه

علیرضا در 13/12/1390 | 11:20 گفت:

مرسی امین جان...........
فکر نکنم واسه این بازی فرما و روبین مصدوم باشن.............
چون تو تمرین ها حضور داشتن و به امید خدا واسه بازی هستن...........
لیورپولم 100% میبریم.............
زنده باد آرسنال.............

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 11:14 گفت:

ون پرسی رو از اول نذاره بهتره،اگه یه بازی رو ببازیم خیلی بهتر از اینه که کاپیتان مصدوم شه و... !!!

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 11:14 گفت:

ایشالا که میبریم...
داداش کوچیکم لیورپولیه...احتمالا امروز یه دعوا زدیم باهم...
دوست دارم انتقام مساوی فصل قبل رو که کویت پنالتی زد و باعث شد از کورس قهرمانی جا بمونیم رو بگیریم...
ایشالا که خدا کمکمون کنه و بدشانس نباشیم...

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 11:04 گفت:

ورما هم مصدومه.روزیسکی و رمسی هم مصدومن.تئو رو بذاره نوک بهتره.شاماک بدجور افت کرده.کی کناره سانگ و ارتتا واسه؟یاد پارسال به خیر گل شاماک رو سوتیه ره ینا.اون بازی روزیسکی محشر بود.رابینم با اون استوکای جام جهانیش ذخیره اومد.یادش به خیر

moeinem در 13/12/1390 | 10:55 گفت:

به نظر من روبین بازی نکنه بهتره.یا حداقل از دقیقه ی 70 به بعد بیاد چون خطر مصدومیت داره!به جاش مروان رو بزاریم تا هم خودش اعتماد به نفس داشته باشه هم اقا رضا خوشحال بشه.
در مورد اون خانومه ی ج... هیشکی محلش نزاره خودش دمشو میزاره رو کولش از اینجا میره.
ببخشید بلا نسبت توپچی ها یه سگ وقتی پارس میکنه محلش نزاری خودش خفه میشه ولی اگه هی بهش بگی ساکت شو سگه دیگه نمیفهمه فک میکنه داری تشویقش میکنی باز هی پارس میکنه.آرسنال انقد بزرگه که این ک... هم نمیتونن بهش توهین کنن.باز معذرت از توپچی هایه واقعی.

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 10:37 گفت:

هومن جان خیالت راحت کسی در حدی نیست که به ارسنال توهین کنه . من به کسی که 13 سال رفیق بودم باهاش طرفدار چلسیخ بود به تیم دهن کجی کرد رحم نکردم . این جا که جمعمون جمه . نقطه ضعفه من توهین به ارسناله . طرف کنارم باشه ...

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 10:30 گفت:

دقیقا به قول مجی خان همون آقاهه که تغییر جنسییت داده و زن نماست!!!
اما بلاکش نکنید بزارید باشه واسه تفریح و خنده خیلی سوژه ی خوبیه طرف!!!!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 10:28 گفت:

ممنون...
یه نفر داره تو سایت وول وول میکنه و منو عذاب میده...
حسابش رو میرسین یا خودم دست بکار شم؟؟؟

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 10:15 گفت:

واسه پستم عذر میخوام . کلا این شانسلونایی ها عادت دارن مث طاعون بیوفتن به جون ارسنالی ها . جونم ارسنال و ارسنالی .

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 10:02 گفت:

اقا زهرا ریتالین خوردی ؟؟؟ ماشالا عجب اعتماد به نفسی داری !!!! افتابه !!!

محمد حسینی در 13/12/1390 | 10:02 گفت:

E montazeret boodim koja boodi?

HAMED toopchi در 13/12/1390 | 09:46 گفت:

اين استفان نون سنگك ديگه كيه؟ يه آرون رمزيه جديده؟؟

زهرا در 13/12/1390 | 09:34 گفت:

اینهم اشتباهات اخیر داوری به سود بارسلونا یا همون اف سی پلاتینی و اف یب ویار!!تو باد اخراج فان پرسی خوابیدید بیدار شید کارت های الجزیره بخرید ببینید دنیا دست کیه!

http://www.footballonline.ir/News.aspx?ID=18321

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 08:48 گفت:

ممنون امین جان.باز ما یه بازیکن نشون کردیم میلان و اینتر افتادن دنبالش.ادم میترسه پودل مث اون پارسالیه بشه که رفت اینتر.تو لیگ کلاسورا بازی میکرد.

زهرا در 13/12/1390 | 08:26 گفت:

بعد از باخت آرسنال به لیورپول حتما میام رو اعصاب شما اعصاب ندارها رژه میرم!!!!!!

ali jamshidi در 13/12/1390 | 07:34 گفت:

ممنون سیدجان. به امید پیروزی در بازی امروز. پودلسکی هم مصدومیت بدی داشته. بازیکن رباطی که حداقل تو ایران دیگه جواب نمیده.

عليرضا عمراني در 13/12/1390 | 03:28 گفت:

به احتمال زياد ون پرسي بازي ميكنه ولي ورما رو بايد ديد.ايشالا كه هر دو باشن.
پودولسكي هم تو ژانويه تيمهاي ميلاني دنبالش بودن كه اگه ميخواستن همون موقع ميخريدنش ولي خب نميشه بي اعتنا بود.
به اميد اومدن پودولسكي و برد تو بازي امروز