اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,197 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

اخباری از گوشه کنار

News


دوستای گلم سلام.میبینم که چند روز نبودم چه اتفاقاتی که نیوفتاده اینجا،ای خدا...
اخبار بدین شرحه;
1.پودولسکی با شرایط آرسنال کنار اومده و به احتمال زیاد تابستون توپچی میشه،اینو هم عرض کنم که میلان و اینتر هم بدجور دنبالشن.
2.تعداد تماشاگرای دیدار آرسنال-تاتنهام 60106نفر بود.
3.آرسنال و تاتنهام برای خرید هافبک ساندرلند رقابتو شروع کردن:اسم این بازیکن stephane sessengnoon ‎هستش.
4.خبرهایی از مصدومیت فرما،رابین به گوش میرسه و امکان داره به بازی لیورپول نرسن.
5.ونگر;در مورد عمکرد دفاعی تیم مقابل لیورپول احساس مثبتی دارم.
6.یناریس;اولین قدم در آرسنال سخت کوشی است.
7.بیرهوف;ونگر میتواند سطح بازی پودولسکی رو بالا ببره.
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 18:47 گفت:

سید دمت گرم مثل ماه شب 14 شدی خیلی کم پیدایی؟!!!!!!!!!!

moeinem در 13/12/1390 | 18:40 گفت:

از ژسنی هم سپاسگذارم به خاطر پنالتی ای که پنالتی نبود ولی دو بار مهارش کرد...

محسن شعبانی در 13/12/1390 | 18:40 گفت:

بردیم ...............لیورپول باخت

hamed در 13/12/1390 | 18:31 گفت:

از ژسنی هم سپاسگذارم به خاطر پنالتی ای که پنالتی نبود ولی دو بار مهارش کرد...

hamed در 13/12/1390 | 18:27 گفت:

به امید پیوستن پودولسکی به آرسنال...

hamed در 13/12/1390 | 18:27 گفت:

فقط آرسنال...

تبریک به همه...

از ون پرسی ، سانگ و سانیا هم واقعا سپاسگذارم...

حیف که آرتتا مصدوم شد...

به امید صعود به دور بعد لیگ قهرمانان...

شاهين در 13/12/1390 | 18:21 گفت:

اگه درباره Gooners Twitter هم یه کم اطلاعات بدید ، ممنون می شم .

شاهين در 13/12/1390 | 18:20 گفت:

به روی چشم ... شما امر بفرما .

حمید فرازی در 13/12/1390 | 13:28 گفت:

مرسی سید جان.

شاهین جان نگران نباش فعلا سایت یه مشکل نرم افزاری داره که به زودی مسدود میشه هرچند که اعتقاد دارم باید بهش محل نذارید.لطفا جوری برخورد کنید که انگار همچین کسی در این کانون نیست.از نمونه ها زیاد پیش میاد.

سید امین هاشمی در 13/12/1390 | 13:21 گفت:

ممنون از همگی شما دوستای گل

شاهين در 13/12/1390 | 12:17 گفت:

این بود مسدود کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (:

علی ارشدی در 13/12/1390 | 11:50 گفت:

دمت گرم سید 4 خدا کنه درست نباشه شماره 3 هم چیز جالبیه

علیرضا در 13/12/1390 | 11:20 گفت:

مرسی امین جان...........
فکر نکنم واسه این بازی فرما و روبین مصدوم باشن.............
چون تو تمرین ها حضور داشتن و به امید خدا واسه بازی هستن...........
لیورپولم 100% میبریم.............
زنده باد آرسنال.............

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 11:14 گفت:

ون پرسی رو از اول نذاره بهتره،اگه یه بازی رو ببازیم خیلی بهتر از اینه که کاپیتان مصدوم شه و... !!!

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 11:14 گفت:

ایشالا که میبریم...
داداش کوچیکم لیورپولیه...احتمالا امروز یه دعوا زدیم باهم...
دوست دارم انتقام مساوی فصل قبل رو که کویت پنالتی زد و باعث شد از کورس قهرمانی جا بمونیم رو بگیریم...
ایشالا که خدا کمکمون کنه و بدشانس نباشیم...

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 11:04 گفت:

ورما هم مصدومه.روزیسکی و رمسی هم مصدومن.تئو رو بذاره نوک بهتره.شاماک بدجور افت کرده.کی کناره سانگ و ارتتا واسه؟یاد پارسال به خیر گل شاماک رو سوتیه ره ینا.اون بازی روزیسکی محشر بود.رابینم با اون استوکای جام جهانیش ذخیره اومد.یادش به خیر

moeinem در 13/12/1390 | 10:55 گفت:

به نظر من روبین بازی نکنه بهتره.یا حداقل از دقیقه ی 70 به بعد بیاد چون خطر مصدومیت داره!به جاش مروان رو بزاریم تا هم خودش اعتماد به نفس داشته باشه هم اقا رضا خوشحال بشه.
در مورد اون خانومه ی ج... هیشکی محلش نزاره خودش دمشو میزاره رو کولش از اینجا میره.
ببخشید بلا نسبت توپچی ها یه سگ وقتی پارس میکنه محلش نزاری خودش خفه میشه ولی اگه هی بهش بگی ساکت شو سگه دیگه نمیفهمه فک میکنه داری تشویقش میکنی باز هی پارس میکنه.آرسنال انقد بزرگه که این ک... هم نمیتونن بهش توهین کنن.باز معذرت از توپچی هایه واقعی.

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 10:37 گفت:

هومن جان خیالت راحت کسی در حدی نیست که به ارسنال توهین کنه . من به کسی که 13 سال رفیق بودم باهاش طرفدار چلسیخ بود به تیم دهن کجی کرد رحم نکردم . این جا که جمعمون جمه . نقطه ضعفه من توهین به ارسناله . طرف کنارم باشه ...

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 10:30 گفت:

دقیقا به قول مجی خان همون آقاهه که تغییر جنسییت داده و زن نماست!!!
اما بلاکش نکنید بزارید باشه واسه تفریح و خنده خیلی سوژه ی خوبیه طرف!!!!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 10:28 گفت:

ممنون...
یه نفر داره تو سایت وول وول میکنه و منو عذاب میده...
حسابش رو میرسین یا خودم دست بکار شم؟؟؟

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 10:15 گفت:

واسه پستم عذر میخوام . کلا این شانسلونایی ها عادت دارن مث طاعون بیوفتن به جون ارسنالی ها . جونم ارسنال و ارسنالی .

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 10:02 گفت:

اقا زهرا ریتالین خوردی ؟؟؟ ماشالا عجب اعتماد به نفسی داری !!!! افتابه !!!

محمد حسینی در 13/12/1390 | 10:02 گفت:

E montazeret boodim koja boodi?

HAMED toopchi در 13/12/1390 | 09:46 گفت:

اين استفان نون سنگك ديگه كيه؟ يه آرون رمزيه جديده؟؟

زهرا در 13/12/1390 | 09:34 گفت:

اینهم اشتباهات اخیر داوری به سود بارسلونا یا همون اف سی پلاتینی و اف یب ویار!!تو باد اخراج فان پرسی خوابیدید بیدار شید کارت های الجزیره بخرید ببینید دنیا دست کیه!

http://www.footballonline.ir/News.aspx?ID=18321

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 08:48 گفت:

ممنون امین جان.باز ما یه بازیکن نشون کردیم میلان و اینتر افتادن دنبالش.ادم میترسه پودل مث اون پارسالیه بشه که رفت اینتر.تو لیگ کلاسورا بازی میکرد.

زهرا در 13/12/1390 | 08:26 گفت:

بعد از باخت آرسنال به لیورپول حتما میام رو اعصاب شما اعصاب ندارها رژه میرم!!!!!!

ali jamshidi در 13/12/1390 | 07:34 گفت:

ممنون سیدجان. به امید پیروزی در بازی امروز. پودلسکی هم مصدومیت بدی داشته. بازیکن رباطی که حداقل تو ایران دیگه جواب نمیده.

عليرضا عمراني در 13/12/1390 | 03:28 گفت:

به احتمال زياد ون پرسي بازي ميكنه ولي ورما رو بايد ديد.ايشالا كه هر دو باشن.
پودولسكي هم تو ژانويه تيمهاي ميلاني دنبالش بودن كه اگه ميخواستن همون موقع ميخريدنش ولي خب نميشه بي اعتنا بود.
به اميد اومدن پودولسكي و برد تو بازي امروز