خوشحالی از 4جهت(چوبله)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,738 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

خوشحالی از 4جهت(چوبله)

خوشحالیم...


سلام آرسنالیهای گل.ما امروز از 4جهت خوشحالیم،اول اینکه تیممون بازیرو برد.دوم اینکه منچستر ملعون باخت و نتونست رکورد 1فصل بدون شکستی آرسنال رو بشکنه.سوم اینکه کاپیتان رابین 2گل زد و از الان 1خیز بلند برای آقای گل شدن برداشت.چهارم اینکه منچستر 6تا گل خورد یعنی 6تایی ها... حقش بود
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 1/8/1390 | 23:36 گفت:

بیچاره مصدومه،ایشالا تا 3-4 هفته دیگه در دسترسه

محمد رستگار در 1/8/1390 | 23:16 گفت:

راستی جکی کی برمییگرده؟

سید امین هاشمی در 1/8/1390 | 23:11 گفت:

هشتم اینکه امروز چلسی هم باخت با 2تا اخراجی..

hosein در 1/8/1390 | 23:08 گفت:

هفتم اینکه شنبه شب هم اون شانسلونای از خود راضی مساوی کرد، اونم تو زمین خودش!

mahdi jannati در 1/8/1390 | 19:50 گفت:

oon bazi ke arsenal 8 bar 2 az man utd bakht 6ta az bazikonaye asli arsenal masdom bodan.ama man utd to in bazi tarkibe aslish hame bodan hata vidich ro nimkat bood.be omide leh kardane man utd to varzeshgahe emarat.

توپچی جنوب در 1/8/1390 | 18:42 گفت:

ششم اینکه ایول ایول داش روبین رو ایول خدایش به این میگن یه ستاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امير حسين منصوري در 1/8/1390 | 18:40 گفت:

نفرین همه آرسنالیا بالاخره جواب داد منچستر طعم تحقیر شدن در زمین خودی چشید. منتقدای آرسنال هم بیان ببینن که این اتفاقا برای همه ممکنه رخ بده انقدر گندش نکنن

ramin kazemi در 1/8/1390 | 18:38 گفت:

رابین 200 و 201 امین گل ارسنال توی امارات رو زد دمش گرم

سید امین هاشمی در 1/8/1390 | 18:35 گفت:

این عکس رو روزی که بهترین سر مربی ها برای قرعو کشی uefa champions league ‎جمع شده بودن 1سایتی تو اینترنت قرار داد که متأسفانه یادم نیس کدوم سایت بود.. ببخش منو دادا

HAMED toopchi در 1/8/1390 | 18:26 گفت:

فداي همه آرسنالياااااااااااااااااا. تبريك واسه بردمون. ممنون داداشي محمد. فقط دعا كن من امشب از ذوق نتركم. بوووووووووووووووووووس

mostafaa در 1/8/1390 | 18:24 گفت:

حال کردیم اساسی
منچستر سوسک شد
ولی منسیتی هم بادو بودش زیاد شده
بزودی پنچر میشه

محمد رستگار در 1/8/1390 | 18:23 گفت:

HAMED toopchi، کامنتی که دادی بهترین کامنتی بود که تو عمرم خوندم

امیر مجاهد در 1/8/1390 | 18:18 گفت:

پنجم اینک الان آرسنال با این برد هفتم شد

HAMED toopchi در 1/8/1390 | 18:18 گفت:

يعني دارم ميچسبم به سقف/ منچستر تحقير شد....................1 اين حتي از خبر مصدوميت جورو هم بيشتر چسبيد. حتي از نرفتن عربستان به جام جهاني هم بيشتر چسبيد!!!!!!!!!!!!!! ولي خدا بخير كنه بازي با سيتي

محمد رستگار در 1/8/1390 | 18:10 گفت:

عکس پروفایلت خیلی حرفه ایه.این عکس رو با اندازه بزرگ از چه سایتی می شه گرفت؟

محمد رستگار در 1/8/1390 | 18:09 گفت:

لاییییییییییک!