تبس=فقط 25میلیون

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,773 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

تبس=فقط 25میلیون

تبس فروشی است


سلام دوستان.از اونجائیکه الان 1مدته که رابطه مانچینی و تبس بدجور شکر آب شده و این مربی گفته که تبس دیگه جایی تو تیمش نداره باشگاه من سیتی تصمیم به فروش این بازیکن گرفته.البته اونا حاضرن با مبلغ 25میلیون پاند اونو به فروش برسونن.. اگه آرسنال یکم سر کیسه رو شل کنه میتونه به راحتی تبس رو بخره تو این زمستون... البته از نظر من هیچ بازیکنی به اندازه (آنتونی دی ناتاله) به درد تیم ما نمیخوره.. اونایی که این بازیکن رو میشناسن میدونن من چی میگم..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جواد در 9/8/1390 | 12:36 گفت:

اینتر بدجوری دنبال یه مهاجمه. دست گذاشته رو توز. ونگر اگه بخوادم نمی تونه جذبش کنه.
هازارد، جووتیچ یا گوتزه اگه بیان خیلی بهتره.

سید امین هاشمی در 9/8/1390 | 11:03 گفت:

محمد رستگار عزیز رابین هود از آرسنال نمیره خیالت راحت دادا

محمد رستگار در 9/8/1390 | 10:23 گفت:

حالا مگه این بازیکنا قطعین که شما اینطوری سرش جنجال دارین؟!!باید دعا کنیم رابین هود توی ژانویه نفروشن!

سید امین هاشمی در 9/8/1390 | 00:55 گفت:

آخه محمد رضا گورگوف!بابا گورکوف فقط تفکرات دفاعی داره ولی هازارد خیلی خوبه

محمدرضاجاشي در 9/8/1390 | 00:12 گفت:

دي ناتاله بايد بياد دستيار ونگرشه 90سالشه بهترين بازيكن برامون توسه كه نمياد بعدشم هازارد يا گوركوف

reza najm در 9/8/1390 | 00:10 گفت:

یووتیچ بهتره .اما نظر آقا امین هاشمی در باره دی ناتاله اون بازیکنه خوبیه ولی با تفکرات ونگر نمیسازه .اون الان 33 سالشه و خیلی پیره تا بخواد تو باشگاه جا بیوفته میشه 34 سالش بعدشم دیگه باید به فکر بازنشستگی باشه .

محمد رستگار در 8/8/1390 | 22:03 گفت:

بهتربن گزینه شیث رضاییه.

علی ارشدی در 8/8/1390 | 20:57 گفت:

مفت نمیارزه

علی صادقزاده در 8/8/1390 | 18:49 گفت:

توز به درد آرسنال نمیخوره ... دی ناتاله هم آخر فوتبالشه .... یکی مثل یووتیچ فیورنتینا ایه آله .

mostafaa در 8/8/1390 | 18:37 گفت:

خوبه اگر بیاد چون بازیکن پا به توپییه و اطرفا محوطه خیلی قشنگ توپ رو می چرخونه. از اون جایی که ونگر دست رو هر کی میذاره باشگاه های مفت خور و پول دار میخرنش منطقیه که الان صداش در نمیاد. ولی به نظر من ونگر آدمش میکنه.

ramin kazemi در 8/8/1390 | 18:36 گفت:

به نظر من به درد ارسنال نمیخوره!ارسنال باید به فکر هافبک خوب باشه نه مهاجم!هم هافبک تهاجمی هم دفاعی.

ناصر در 8/8/1390 | 18:25 گفت:

به لحاظ اینکه تجربه فوتبالی خوبی داره میتونه مواثر باشه ولی به لحاظ بازی توی این لیگ فوق العاده پر سرعت و پر برخورد فکر نکنم بتونه به تیم کمک کنه

ناصر در 8/8/1390 | 18:18 گفت:

ونگر در زمینه سازگاری با بازیکن های پرحاشیه ید طولایی داره-نمونه اش افسانه سال های نه چندان دور آرسنال یعنی تونی آدامز هست که معتاد به مشروبات الکلی بود و آرسن ونگر هم باعث شد که ترک کنه و هم چند سالی بیشتر توی فوتبال حرفه ایی دوام بیاره

سید امین هاشمی در 8/8/1390 | 18:13 گفت:

نظرتون در مورد دی ناتاله چیه؟؟

davood در 8/8/1390 | 18:00 گفت:

تبس بخاطر زندگی تو انگلیس ناراضی هست بعیده بیاد ارسنال

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 17:42 گفت:

من ميگم اوليچ رو از بايرن بخريم. سود ميكنيم.

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 17:39 گفت:

برو بابا، سر جروين به خاطر 2 مليون چونه زدن سه ماه خون به جگرمون كردن! 25 مليون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 8/8/1390 | 17:34 گفت:

به کار ما نمیخوره بره دهات خودشون برای همه بهتره!

محمد رستگار در 8/8/1390 | 17:25 گفت:

درست می شه.یه سری کلاس تربیت خانواده واسش می ذارن.

توپچی جنوب در 8/8/1390 | 17:18 گفت:

اگه بخره که عالی میشه اما اینو میدونید که تا حلا ارسنال به توز یک پیشنهاد خشک وخالی هم نداده ,,چرا؟؟؟؟
شاید بخاطر بی انظبات بودنشه اخه فرگوسن هم نتونست ادبش کنه ازتیم انداختش بیرون السیتی هم که حال و روزش اینه به نظرتون بیاد به درد ارسنال میخوره ,,درست میشه یا بازم همون اش و همون کاسه!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behnoud در 8/8/1390 | 17:13 گفت:

ممکنه اگه بیاد باسه تیم حاشیه درست کنم
همون جوری که تو منچستر و سیتی درست کرد