تبس=فقط 25میلیون

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,587 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

تبس=فقط 25میلیون

تبس فروشی است


سلام دوستان.از اونجائیکه الان 1مدته که رابطه مانچینی و تبس بدجور شکر آب شده و این مربی گفته که تبس دیگه جایی تو تیمش نداره باشگاه من سیتی تصمیم به فروش این بازیکن گرفته.البته اونا حاضرن با مبلغ 25میلیون پاند اونو به فروش برسونن.. اگه آرسنال یکم سر کیسه رو شل کنه میتونه به راحتی تبس رو بخره تو این زمستون... البته از نظر من هیچ بازیکنی به اندازه (آنتونی دی ناتاله) به درد تیم ما نمیخوره.. اونایی که این بازیکن رو میشناسن میدونن من چی میگم..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جواد در 9/8/1390 | 12:36 گفت:

اینتر بدجوری دنبال یه مهاجمه. دست گذاشته رو توز. ونگر اگه بخوادم نمی تونه جذبش کنه.
هازارد، جووتیچ یا گوتزه اگه بیان خیلی بهتره.

سید امین هاشمی در 9/8/1390 | 11:03 گفت:

محمد رستگار عزیز رابین هود از آرسنال نمیره خیالت راحت دادا

محمد رستگار در 9/8/1390 | 10:23 گفت:

حالا مگه این بازیکنا قطعین که شما اینطوری سرش جنجال دارین؟!!باید دعا کنیم رابین هود توی ژانویه نفروشن!

سید امین هاشمی در 9/8/1390 | 00:55 گفت:

آخه محمد رضا گورگوف!بابا گورکوف فقط تفکرات دفاعی داره ولی هازارد خیلی خوبه

محمدرضاجاشي در 9/8/1390 | 00:12 گفت:

دي ناتاله بايد بياد دستيار ونگرشه 90سالشه بهترين بازيكن برامون توسه كه نمياد بعدشم هازارد يا گوركوف

reza najm در 9/8/1390 | 00:10 گفت:

یووتیچ بهتره .اما نظر آقا امین هاشمی در باره دی ناتاله اون بازیکنه خوبیه ولی با تفکرات ونگر نمیسازه .اون الان 33 سالشه و خیلی پیره تا بخواد تو باشگاه جا بیوفته میشه 34 سالش بعدشم دیگه باید به فکر بازنشستگی باشه .

محمد رستگار در 8/8/1390 | 22:03 گفت:

بهتربن گزینه شیث رضاییه.

علی ارشدی در 8/8/1390 | 20:57 گفت:

مفت نمیارزه

علی صادقزاده در 8/8/1390 | 18:49 گفت:

توز به درد آرسنال نمیخوره ... دی ناتاله هم آخر فوتبالشه .... یکی مثل یووتیچ فیورنتینا ایه آله .

mostafaa در 8/8/1390 | 18:37 گفت:

خوبه اگر بیاد چون بازیکن پا به توپییه و اطرفا محوطه خیلی قشنگ توپ رو می چرخونه. از اون جایی که ونگر دست رو هر کی میذاره باشگاه های مفت خور و پول دار میخرنش منطقیه که الان صداش در نمیاد. ولی به نظر من ونگر آدمش میکنه.

ramin kazemi در 8/8/1390 | 18:36 گفت:

به نظر من به درد ارسنال نمیخوره!ارسنال باید به فکر هافبک خوب باشه نه مهاجم!هم هافبک تهاجمی هم دفاعی.

ناصر در 8/8/1390 | 18:25 گفت:

به لحاظ اینکه تجربه فوتبالی خوبی داره میتونه مواثر باشه ولی به لحاظ بازی توی این لیگ فوق العاده پر سرعت و پر برخورد فکر نکنم بتونه به تیم کمک کنه

ناصر در 8/8/1390 | 18:18 گفت:

ونگر در زمینه سازگاری با بازیکن های پرحاشیه ید طولایی داره-نمونه اش افسانه سال های نه چندان دور آرسنال یعنی تونی آدامز هست که معتاد به مشروبات الکلی بود و آرسن ونگر هم باعث شد که ترک کنه و هم چند سالی بیشتر توی فوتبال حرفه ایی دوام بیاره

سید امین هاشمی در 8/8/1390 | 18:13 گفت:

نظرتون در مورد دی ناتاله چیه؟؟

davood در 8/8/1390 | 18:00 گفت:

تبس بخاطر زندگی تو انگلیس ناراضی هست بعیده بیاد ارسنال

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 17:42 گفت:

من ميگم اوليچ رو از بايرن بخريم. سود ميكنيم.

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 17:39 گفت:

برو بابا، سر جروين به خاطر 2 مليون چونه زدن سه ماه خون به جگرمون كردن! 25 مليون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 8/8/1390 | 17:34 گفت:

به کار ما نمیخوره بره دهات خودشون برای همه بهتره!

محمد رستگار در 8/8/1390 | 17:25 گفت:

درست می شه.یه سری کلاس تربیت خانواده واسش می ذارن.

توپچی جنوب در 8/8/1390 | 17:18 گفت:

اگه بخره که عالی میشه اما اینو میدونید که تا حلا ارسنال به توز یک پیشنهاد خشک وخالی هم نداده ,,چرا؟؟؟؟
شاید بخاطر بی انظبات بودنشه اخه فرگوسن هم نتونست ادبش کنه ازتیم انداختش بیرون السیتی هم که حال و روزش اینه به نظرتون بیاد به درد ارسنال میخوره ,,درست میشه یا بازم همون اش و همون کاسه!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behnoud در 8/8/1390 | 17:13 گفت:

ممکنه اگه بیاد باسه تیم حاشیه درست کنم
همون جوری که تو منچستر و سیتی درست کرد