تبس=فقط 25میلیون

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 318,001 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

تبس=فقط 25میلیون

تبس فروشی است


سلام دوستان.از اونجائیکه الان 1مدته که رابطه مانچینی و تبس بدجور شکر آب شده و این مربی گفته که تبس دیگه جایی تو تیمش نداره باشگاه من سیتی تصمیم به فروش این بازیکن گرفته.البته اونا حاضرن با مبلغ 25میلیون پاند اونو به فروش برسونن.. اگه آرسنال یکم سر کیسه رو شل کنه میتونه به راحتی تبس رو بخره تو این زمستون... البته از نظر من هیچ بازیکنی به اندازه (آنتونی دی ناتاله) به درد تیم ما نمیخوره.. اونایی که این بازیکن رو میشناسن میدونن من چی میگم..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جواد در 9/8/1390 | 12:36 گفت:

اینتر بدجوری دنبال یه مهاجمه. دست گذاشته رو توز. ونگر اگه بخوادم نمی تونه جذبش کنه.
هازارد، جووتیچ یا گوتزه اگه بیان خیلی بهتره.

سید امین هاشمی در 9/8/1390 | 11:03 گفت:

محمد رستگار عزیز رابین هود از آرسنال نمیره خیالت راحت دادا

محمد رستگار در 9/8/1390 | 10:23 گفت:

حالا مگه این بازیکنا قطعین که شما اینطوری سرش جنجال دارین؟!!باید دعا کنیم رابین هود توی ژانویه نفروشن!

سید امین هاشمی در 9/8/1390 | 00:55 گفت:

آخه محمد رضا گورگوف!بابا گورکوف فقط تفکرات دفاعی داره ولی هازارد خیلی خوبه

محمدرضاجاشي در 9/8/1390 | 00:12 گفت:

دي ناتاله بايد بياد دستيار ونگرشه 90سالشه بهترين بازيكن برامون توسه كه نمياد بعدشم هازارد يا گوركوف

reza najm در 9/8/1390 | 00:10 گفت:

یووتیچ بهتره .اما نظر آقا امین هاشمی در باره دی ناتاله اون بازیکنه خوبیه ولی با تفکرات ونگر نمیسازه .اون الان 33 سالشه و خیلی پیره تا بخواد تو باشگاه جا بیوفته میشه 34 سالش بعدشم دیگه باید به فکر بازنشستگی باشه .

محمد رستگار در 8/8/1390 | 22:03 گفت:

بهتربن گزینه شیث رضاییه.

علی ارشدی در 8/8/1390 | 20:57 گفت:

مفت نمیارزه

علی صادقزاده در 8/8/1390 | 18:49 گفت:

توز به درد آرسنال نمیخوره ... دی ناتاله هم آخر فوتبالشه .... یکی مثل یووتیچ فیورنتینا ایه آله .

mostafaa در 8/8/1390 | 18:37 گفت:

خوبه اگر بیاد چون بازیکن پا به توپییه و اطرفا محوطه خیلی قشنگ توپ رو می چرخونه. از اون جایی که ونگر دست رو هر کی میذاره باشگاه های مفت خور و پول دار میخرنش منطقیه که الان صداش در نمیاد. ولی به نظر من ونگر آدمش میکنه.

ramin kazemi در 8/8/1390 | 18:36 گفت:

به نظر من به درد ارسنال نمیخوره!ارسنال باید به فکر هافبک خوب باشه نه مهاجم!هم هافبک تهاجمی هم دفاعی.

ناصر در 8/8/1390 | 18:25 گفت:

به لحاظ اینکه تجربه فوتبالی خوبی داره میتونه مواثر باشه ولی به لحاظ بازی توی این لیگ فوق العاده پر سرعت و پر برخورد فکر نکنم بتونه به تیم کمک کنه

ناصر در 8/8/1390 | 18:18 گفت:

ونگر در زمینه سازگاری با بازیکن های پرحاشیه ید طولایی داره-نمونه اش افسانه سال های نه چندان دور آرسنال یعنی تونی آدامز هست که معتاد به مشروبات الکلی بود و آرسن ونگر هم باعث شد که ترک کنه و هم چند سالی بیشتر توی فوتبال حرفه ایی دوام بیاره

سید امین هاشمی در 8/8/1390 | 18:13 گفت:

نظرتون در مورد دی ناتاله چیه؟؟

davood در 8/8/1390 | 18:00 گفت:

تبس بخاطر زندگی تو انگلیس ناراضی هست بعیده بیاد ارسنال

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 17:42 گفت:

من ميگم اوليچ رو از بايرن بخريم. سود ميكنيم.

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 17:39 گفت:

برو بابا، سر جروين به خاطر 2 مليون چونه زدن سه ماه خون به جگرمون كردن! 25 مليون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 8/8/1390 | 17:34 گفت:

به کار ما نمیخوره بره دهات خودشون برای همه بهتره!

محمد رستگار در 8/8/1390 | 17:25 گفت:

درست می شه.یه سری کلاس تربیت خانواده واسش می ذارن.

توپچی جنوب در 8/8/1390 | 17:18 گفت:

اگه بخره که عالی میشه اما اینو میدونید که تا حلا ارسنال به توز یک پیشنهاد خشک وخالی هم نداده ,,چرا؟؟؟؟
شاید بخاطر بی انظبات بودنشه اخه فرگوسن هم نتونست ادبش کنه ازتیم انداختش بیرون السیتی هم که حال و روزش اینه به نظرتون بیاد به درد ارسنال میخوره ,,درست میشه یا بازم همون اش و همون کاسه!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behnoud در 8/8/1390 | 17:13 گفت:

ممکنه اگه بیاد باسه تیم حاشیه درست کنم
همون جوری که تو منچستر و سیتی درست کرد