نمره بازیکنان بازی امشب

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,700 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

نمره بازیکنان بازی امشب

باز هم کاپیتان بهترین شد.


سلام دوستان آرسنالی.نمره بازیکنای آرسنال به این شرحه:
ژسنی=6 سانتوس=6/5 فرمائلن=7/5 کوژیلنی=7 ینکینسون=8 آرتتا=7/5 رمزی=7 سانگ=7 ون پرسی=8 جروینیو=6/5 والکات=5/5 آرشاوین=6 روزیچکی=6/5 بنایون=6 تو ا7 بازی کاپیتان ون پرسی بهترین بازیکن زمین شد. راستی دوستان این اعیاد پیش رو پیشاپیش بر شما مبارک:-*
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 14/8/1390 | 23:06 گفت:

ماشاالله به آرسنال به ونگر به بازیکنا به بچه ها و هر کی که با آرسنال قلبش میتپه نه تیم یا بازیکن یا مربی خاصی...................
فقط آرسنال.........

Lotfali khan zand در 14/8/1390 | 21:47 گفت:

بچه ها منم تبریک میگم هم این بردو هم اعیاد پیشرو رو. راستی بچه ها پارسال هایلایت بازی ها تو سایت می اومد نمیدونید امسال چی شده فقط گلا رو میذارن؟

سید امین هاشمی در 14/8/1390 | 21:46 گفت:

امروز منچستر با گل به خودی وز برون احمق شانسی برد.اون نیوکاسل بالا جدول چیکار میکنه من که نفهمیدم

sepehr najafian در 14/8/1390 | 21:34 گفت:

khoda kone man city bebaze

محمد اصغری در 14/8/1390 | 21:32 گفت:

راستی راستی این جنکینسون اسکل نمرش 8شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

aziz joon در 14/8/1390 | 21:31 گفت:

بعد از برد مقابل وست برمویچ .ونگر:درهای ارسنال بروی فابرگاس باز است

sepehr najafian در 14/8/1390 | 21:30 گفت:

gooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal man city az QPR aghab oftad

mostafaa در 14/8/1390 | 21:30 گفت:

تبریک من که بازی رو ندیم ولی این پیروزی نشان از روحیه خوب و روند پیروزی ها و خروج از بحرانه. ضمن اینکه رابین جدول گلزنان رو ترکونده

(Hooman sam (Dark metal در 14/8/1390 | 21:30 گفت:

مرسی ازاطلاع رسانی خوبت....
واسه این عید بزرگ هم تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییک دوستان...

aziz joon در 14/8/1390 | 21:29 گفت:

این شانچستر بازم 1-0 برد ایییییییییی خداااااااااااااااااااا

امیر مجاهد در 14/8/1390 | 21:28 گفت:

والکات که خوب بود نمرس 5/5 و آرشاوین که سوتی میداد و بد بود شد 6 !!!! خیلی جالبه!!

علیرضا در 14/8/1390 | 21:22 گفت:

منم این بردو به همه آرسنالی ها تبریگ میگم.........همیشه سلامت باشید..........

سید امین هاشمی در 14/8/1390 | 21:04 گفت:

zoltan gera هم بدترین بازیکن زمین شد.خواهش میکنم مهدی جان

حسین عسگریان در 14/8/1390 | 21:03 گفت:

مرسی منم این بردوبه همه ی ارسنالی ها مخصوصان منتقدان رئیس تبریک میگم

حسین عسگریان در 14/8/1390 | 21:03 گفت:

مرسی منم این بردوبه همه ی ارینالی ها مخصوصان منتقدان رئیس تبریک میگم

sepehr najafian در 14/8/1390 | 21:03 گفت:

bazie arsenal daeman miparid vali baraye mesal bazie palermo ba bolognia nemipare

mahdi rajaei در 14/8/1390 | 20:55 گفت:

ممنون زحمت کشیدی.من به شما بقیه ارسنال ها تبریک میگم این برد رو.