بهترین بازیکن(نظرسنجی)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 318,103 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم." به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم."
الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏 الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.

بهترین بازیکن(نظرسنجی)

بهترین بازیکن(نظرسنجی) تا بدین جای فصل


سلام دوستا.میخواستم ببینم نظرتون در مورد بهترین بازیکن آرسنال تا اینجای فصل رو بدونم میدونم که خیلی از بازیکنا پیشرفت خیلی زیادی داشتن مثل رمزی-کوژیلنی.. و بعضی ها مثل ون پرسی و جروینو عالی بودن.از دید شما هوادار تیم،پهترین بازیکن تا اینجا کی بوده؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:42 گفت:

چه سوالی ؟ موضوع دیگه نبود :-) بهترین رابینه این که سوال نداره!!!!!!!!!

sam baygan در 17/8/1390 | 17:26 گفت:

اول رابین دوم ژسنی سوم سانگ و جروین

ایمان بهادران در 17/8/1390 | 16:01 گفت:

van persi bishak behtarine

Fateme در 17/8/1390 | 15:47 گفت:

Captain Van-Tastic :D

علیرضا در 17/8/1390 | 15:35 گفت:

اول "روبین"
دوم هم بقیه بازیکنا
چون همه عالی بودن

کاظم قاسمی در 17/8/1390 | 15:20 گفت:

اول ون پرسی و دوم سانگ

Saeed Milani در 17/8/1390 | 15:05 گفت:

اول رابین بعدم آرتتا و شسنی

mostafa در 17/8/1390 | 14:51 گفت:

پرسی جای خود داره ولی سانگ هم عالی بوده یعنی فراتر از انتظار

mostafa در 17/8/1390 | 14:51 گفت:

پرسی جای خود داره ولی سانگ هم عالی بوده یعنی فراتر از انتظار

سیدعلی موسوی امامزاده در 17/8/1390 | 14:32 گفت:

1.رابین
2.ژروینیو
3.چزنی
4.کوشیلنی
5.رمزی
6.ولکات
7.آرتتا
8.آندره سانتوس
9.مرتاساکر
10.سونگ
11.جنکینسون
شایان ذکر است اینها فقط نظرات شخصیبنده حقیر است و اعتبار چندانی ندارد و بجز نفر اول تا سوم ما بقی حدودا" همه در یک سطح و عالی بوده اند!

شاهين در 17/8/1390 | 13:29 گفت:

خوب با کیبورد ویندوز بنویس !!!!

محمد جواد در 17/8/1390 | 12:27 گفت:

شرمنده بچه ها. کیبوردم فارسی نداره واسه همین خیلی جون میکنم دو خط فارسی بنویسم!!!
همین طور که می بینید غلط قولوطم توش زیاده

محمد جواد در 17/8/1390 | 12:22 گفت:

هاشمی جان باید میتوشتی به نظرتون بهترین بازیکن *بعد از ون پرسسی* کیه؟

فتاح وستا در 17/8/1390 | 11:53 گفت:

ون پرسی و سانگ

سید امین هاشمی در 17/8/1390 | 11:40 گفت:

نظر من هم رابین-جروینیو-رمزی-کوژیلنی

حمید فرازی در 17/8/1390 | 11:37 گفت:

رابین

محمدخاوران در 17/8/1390 | 11:33 گفت:

ونپرسي بعدش جروينهو نفرسوم چسني ... كوشيني خوب بود

mostafaa در 17/8/1390 | 10:41 گفت:

اول رابین
دوم آرتتا
سوم ولکات

محمد اصغری در 17/8/1390 | 10:36 گفت:

رابین

davood در 17/8/1390 | 09:46 گفت:

RVP 10

توپچی جنوب در 17/8/1390 | 09:33 گفت:

انچه دانی و پرسی خطاست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب معلومه روبین ونپرسی از همه بهتر بوده ,,,,ایا کسی بر این شک هم دارد؟؟؟؟