نمره بازیکنان آرسنال

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,206 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نمره بازیکنان آرسنال

نمره آرسنالی ها


سلام دوستان.با عرض تبریک برای این برد شیرین خارج از خونه،نمره آرسنالی ها به این شرحه:
ژسنی=6 کوژیلنی=6/5 مرتساکر=4/5 فرمائلن=6/5 سانتوس=6 آرتتا=6/5 سانگ=7 رمزی=6 والکات=8 جروینیو=7 ون پرسی=8 تو این بازی والکات و سانگ پاس گل دادن و 26801 نفر تو ورزشگاه بودن و ون پرسی بهترین بازیکن زمین شد..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 29/8/1390 | 00:51 گفت:

سلام علی آقا منم بت تبریم میگم:)

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 00:44 گفت:

ممنون علی جان.اینم یه ماچ واسه همگی.. ماچچچ

محمد جواد در 29/8/1390 | 00:11 گفت:

یدونه ای ali :)

ali در 28/8/1390 | 23:05 گفت:

تبریک به همه دوستان آرسنالی گلم

hamed در 28/8/1390 | 22:39 گفت:

سانگ ، والکات ، ون پرسی ، و ژسنی نباید به هیچ تیم دیگه ای بروند و آرسنال برای نگه داشتنشون باید هر کاری میتونه انجام بده.........

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 22:19 گفت:

سام عزیز من از goal.com/english ‎میگیرم. بله متاسفانه این دومین اشتباه مرگبار مرتساکر بود.

علیرضا در 28/8/1390 | 21:57 گفت:

دمشون گرم بچه ها...........سانگ هر روز داره بهتر میشه...........فن پرسی رو هم که نمیدونم چی بگم..........
واسه خودش یه اعجوبه شده..........مرتساکر چرا اینجوری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو بازی با هلند هم یه سوتی خیلی بد داد........
ولی عیب نداره...........تبریک به همه...........

sam baygan در 28/8/1390 | 21:26 گفت:

سانگ و ورمائلن امروزم خیلی خوب بازی کردن.به خصوص سانگ.این نمرات حقشون نبود.اینا رو کجا اعلام میکنه امین خان؟

رضاشاماخ چوک بندر در 28/8/1390 | 20:25 گفت:

آره محمدجان بادانگل بازمیشه.این کانال لیگ اسپانیاایتالیاانگلستان پخش میکنه

محمد رستگار در 28/8/1390 | 19:52 گفت:

رضا گقتی canal+ بازی رو پخش می کنه.واسه من که تصویر سیاه بود و صدا نداشت.کارتیه این شبکه؟

Amir در 28/8/1390 | 19:47 گفت:

تبريك

رضاشاماخ چوک بندر در 28/8/1390 | 19:40 گفت:

منچسترسیتی2.نیوکاسل0/دقیقه 50.درضمن اگه به بازی های منچسترسیتی نگاه کنیدهنوزبازی سختی انجام نداده توجام اتحادیه 3تامیزنیمشون تازه این کانال ساعت 9بازی یونایتدوسوانسی پخش میکنه

hamidtopchi در 28/8/1390 | 19:37 گفت:

انشالله ون پرسی تا آخر فصل همینجور باشه بازی 2تا 3تا بزنه؟وااایییی عجب فاز توپیه

محتشم تمیزی در 28/8/1390 | 19:28 گفت:

دمشون گرم

محتشم تمیزی در 28/8/1390 | 19:28 گفت:

دمشون گرم

حبیب در 28/8/1390 | 19:04 گفت:

من نمیدونم آرتتا چه شکلی 6.5 گرفته. حداکثر 5.5

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:57 گفت:

نصری رو موافقم.امیدوارم که آگوئرو و ژکو گل نزنن تا ون پرسی اول باشه

رضاشاماخ چوک بندر در 28/8/1390 | 18:51 گفت:

مبارکه بچه ها.الان دارم بازی منچسترسیتی ونیوکاسل رونگاه میکنم توکانالcanal+golدقیقه 20...0 -0مساوی هستن .نصری وکلیشی آشغال هم بازی میکنن

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:40 گفت:

ان شا الله

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:39 گفت:

ان شا الله

aso در 28/8/1390 | 18:37 گفت:

اگه مشکلی پیش نیاد میشه به رو 9 امتیاز قبل بازی با منچستر سیتی حساب باز کنیم.


به نظرم تا نیم فصل 40 امتیازی بشیم.

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:34 گفت:

دفاع راست؟ چپ که سانتوس بود.فکر کنم کوژیلنی احتمالا

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:32 گفت:

سلام.ممنون علی جان،مبارکه تمام آرسنالی ها.به امید ادامه این روند

mostafaa در 28/8/1390 | 18:32 گفت:

آقا یکی بگه کی دفاع چپ بود تو این بازی>؟کوشلنی یا ورمایلن؟
حالا باید بشینیم ببینیم رقبا چیکار می کنن.
ان شالله که کم کم داریم میریم بالا و بالاتر

علی ارشدی در 28/8/1390 | 18:28 گفت:

سلام سید مبارکه