نمره بازیکنان آرسنال

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 269,126 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

نمره بازیکنان آرسنال

نمره آرسنالی ها


سلام دوستان.با عرض تبریک برای این برد شیرین خارج از خونه،نمره آرسنالی ها به این شرحه:
ژسنی=6 کوژیلنی=6/5 مرتساکر=4/5 فرمائلن=6/5 سانتوس=6 آرتتا=6/5 سانگ=7 رمزی=6 والکات=8 جروینیو=7 ون پرسی=8 تو این بازی والکات و سانگ پاس گل دادن و 26801 نفر تو ورزشگاه بودن و ون پرسی بهترین بازیکن زمین شد..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 29/8/1390 | 00:51 گفت:

سلام علی آقا منم بت تبریم میگم:)

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 00:44 گفت:

ممنون علی جان.اینم یه ماچ واسه همگی.. ماچچچ

محمد جواد در 29/8/1390 | 00:11 گفت:

یدونه ای ali :)

ali در 28/8/1390 | 23:05 گفت:

تبریک به همه دوستان آرسنالی گلم

hamed در 28/8/1390 | 22:39 گفت:

سانگ ، والکات ، ون پرسی ، و ژسنی نباید به هیچ تیم دیگه ای بروند و آرسنال برای نگه داشتنشون باید هر کاری میتونه انجام بده.........

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 22:19 گفت:

سام عزیز من از goal.com/english ‎میگیرم. بله متاسفانه این دومین اشتباه مرگبار مرتساکر بود.

علیرضا در 28/8/1390 | 21:57 گفت:

دمشون گرم بچه ها...........سانگ هر روز داره بهتر میشه...........فن پرسی رو هم که نمیدونم چی بگم..........
واسه خودش یه اعجوبه شده..........مرتساکر چرا اینجوری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو بازی با هلند هم یه سوتی خیلی بد داد........
ولی عیب نداره...........تبریک به همه...........

sam baygan در 28/8/1390 | 21:26 گفت:

سانگ و ورمائلن امروزم خیلی خوب بازی کردن.به خصوص سانگ.این نمرات حقشون نبود.اینا رو کجا اعلام میکنه امین خان؟

رضاشاماخ چوک بندر در 28/8/1390 | 20:25 گفت:

آره محمدجان بادانگل بازمیشه.این کانال لیگ اسپانیاایتالیاانگلستان پخش میکنه

محمد رستگار در 28/8/1390 | 19:52 گفت:

رضا گقتی canal+ بازی رو پخش می کنه.واسه من که تصویر سیاه بود و صدا نداشت.کارتیه این شبکه؟

Amir در 28/8/1390 | 19:47 گفت:

تبريك

رضاشاماخ چوک بندر در 28/8/1390 | 19:40 گفت:

منچسترسیتی2.نیوکاسل0/دقیقه 50.درضمن اگه به بازی های منچسترسیتی نگاه کنیدهنوزبازی سختی انجام نداده توجام اتحادیه 3تامیزنیمشون تازه این کانال ساعت 9بازی یونایتدوسوانسی پخش میکنه

hamidtopchi در 28/8/1390 | 19:37 گفت:

انشالله ون پرسی تا آخر فصل همینجور باشه بازی 2تا 3تا بزنه؟وااایییی عجب فاز توپیه

محتشم تمیزی در 28/8/1390 | 19:28 گفت:

دمشون گرم

محتشم تمیزی در 28/8/1390 | 19:28 گفت:

دمشون گرم

حبیب در 28/8/1390 | 19:04 گفت:

من نمیدونم آرتتا چه شکلی 6.5 گرفته. حداکثر 5.5

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:57 گفت:

نصری رو موافقم.امیدوارم که آگوئرو و ژکو گل نزنن تا ون پرسی اول باشه

رضاشاماخ چوک بندر در 28/8/1390 | 18:51 گفت:

مبارکه بچه ها.الان دارم بازی منچسترسیتی ونیوکاسل رونگاه میکنم توکانالcanal+golدقیقه 20...0 -0مساوی هستن .نصری وکلیشی آشغال هم بازی میکنن

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:40 گفت:

ان شا الله

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:39 گفت:

ان شا الله

aso در 28/8/1390 | 18:37 گفت:

اگه مشکلی پیش نیاد میشه به رو 9 امتیاز قبل بازی با منچستر سیتی حساب باز کنیم.


به نظرم تا نیم فصل 40 امتیازی بشیم.

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:34 گفت:

دفاع راست؟ چپ که سانتوس بود.فکر کنم کوژیلنی احتمالا

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 18:32 گفت:

سلام.ممنون علی جان،مبارکه تمام آرسنالی ها.به امید ادامه این روند

mostafaa در 28/8/1390 | 18:32 گفت:

آقا یکی بگه کی دفاع چپ بود تو این بازی>؟کوشلنی یا ورمایلن؟
حالا باید بشینیم ببینیم رقبا چیکار می کنن.
ان شالله که کم کم داریم میریم بالا و بالاتر

علی ارشدی در 28/8/1390 | 18:28 گفت:

سلام سید مبارکه