تعین کنی.آنری-برگکمپ یا ون پرسی؟

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,472 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

تعین کنی.آنری-برگکمپ یا ون پرسی؟

دوستان عزیزم محبوبترین بازیکن آرسنال از نظر شما کدومه؟


سلام دوستان شما میتونین محبوبترین بازیکن رو اینجا تعین کنین. ‎ 1- تیری آنری
2- دنیس برگکمپ
3- تونی آدامز
4- یان رایت
5- پاتریک ویرا
6- رابرت پیرس
7- دیوید سیمن
8- لیام بریدی
9- چارلی جورج
10- پت جنینگز
11- فردی لیونبرگ
12- مارک اورمارس
13- کانو
14- دیوید اولری
15- سول کمپبل
16- دیوید روکسل
17- پت رایس
18- کلیف باستین
19- ری پارلر
20- مارتین کیون
21- لی دیسکون
22- امانوئل پتی
23- برایان تالبوت
24 - جان رادفورد
25 - اشلی کول
26 - پل مرسون
27- آلن اسمیت
28 - چارلی نیکلاس
29 - نیکلاس آنلکا
30 - فرانک مک لینتاک
31 - تد دریک
32 - نایجل وینتربرن
33 - سیلوین ویلتورد
34 - دنی کلاپتون
35 - سمی نلسون
36 - کنی سانسوم
37 - مایکل توماس
38 - استیو ویلیامز
39 - باب ویلسون
40 - جرج آرمسترانگ
41 - جرج ایستام
42 - جرج گراهام
43 - اندی دوکات
44 - مالکولم مک دونالد
45 - آلن بال
46 - الکس جیمز
47 - فرانک استاپلتون
48 - تونی وودکاک
49 - دیوید جک
50 - پیتر استوری
51-لمن
52-گلب
53-ون پرسی
54-لورن
55-آنتونیو ریس.. دوستان عزیز حالا تعین کنین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 29/8/1390 | 23:57 گفت:

یه انتقاد از همه حتی خودم (البته غیر حامد توپچی و سام عزیز):
این افتضاه افتضاه که بعضی از دوستان بهترین و جالب ترین پست هارو میزارن ولی حتی یک کامنت خشک و خالی هم برای پستش نمیزاریم!!ولی در عوض تو پست هایی که فقط اسم جالبی دارن و هیچ محتوایی ندارن تا دلت بخاد کامنت میزاریم!!
پست به این خوبی با نهایتا 200تا بازدید میره دست خدا ولی یه پست با بیشتر 400تا با محتویات صرفا نظر سنجی پر از کامنت!!
منظورم این نیست که یک پست (مثلا فلان پست) بیخوده نه اصلا منظورم اینه که باید به همه پست ها سر بزنیم!!نمیدونیم چی بنویسیم یا چه نظری داریم یه تشکر خشک خالی که بلدیم بزاریم!!اینو خودمون همگی میدونیم که وقتی یه پست میزاریم و هیچ حرفی در موردش نیست ناراحت میشیم اقلا خوش حال نمیشیم!!دوستان گرامی قدر اینجا رو بدونیم و با حمایت از پست های همدیگه اتحاد خودمون رو نشون بدیم!!نیازی نیست که حتما حرف نویسنده رو تایید کنیم حرف و نظر خودمون رو بگیم تا دوستان هم راحت تر نظر بدن!!بازم میگم نظر نداریم یک تشکر خوشک خالی که همه بلدیم!
انشالله از این به بعد دیگه هیچ پستی کمتر از 300تا بازدید نداشته باشه و همه کامنت بزارن تو بلاگ ها!!
هرکی با حرفای من مخالف به من بگه تا اگه تونستم قانعش کنم که حمایت کنه!!
البته میدونم اکثر کاربرای عزیز اینجا خودشون درک میکنن که چی گفتم!!
قصدمم اصلا حمله به پست کسی نیست اگه به کسی جسارت شده تو این کامنت معذرت میخوام!!
تا ابد آرسناااااااالللللللل

reza najm در 29/8/1390 | 23:43 گفت:

53

Aylad در 29/8/1390 | 22:41 گفت:

agha shoma arsenali peida kon ke bad bashe.be joz esmesho nabar :)
viva arsenal
albate ye bazikon dare esmesh qukilin nemidunam ye hamchin esmie pedaremuno dar ovorde
khodesh be tanhaie ye hofre bozorge

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 22:13 گفت:

بازم گل بازم تي تي انري ديگه معلومه وقتي ارسنال ميبره كي گل زده
انري تو اوج بود خيباني همش اينو ميگفت
تيه ري انري

حسین عسگریان در 29/8/1390 | 21:27 گفت:

اول مردیخی بعدشم هانری وای چه دورانی بود..............

nima در 29/8/1390 | 21:21 گفت:

the legend = denis

فرشاد صفاری در 29/8/1390 | 20:22 گفت:

همه خوب بودن ولی برکمپ یه چیز دیگس!
بعد از برکمپ آنری و رابین.

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 20:00 گفت:

واقعا خیلی سخته چون همشون عالی بودن

ali در 29/8/1390 | 19:54 گفت:

دنیس برکمپ=تیری آنری=ویرا
من نمیدونم شما چطور میتونید بین اینها یکی رو انتخاب کنید ولی من که نمیتونم.

محمد اصغری در 29/8/1390 | 19:32 گفت:

فقط دنیس برکمپ

مهناز پرتوی در 29/8/1390 | 19:06 گفت:

هميشه 1-تيري آنري

Saeed Milani در 29/8/1390 | 18:04 گفت:

به قول سام عکس آواتارمو نگاه کنید ، اسطوره دنیس برگ کمپ

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 17:59 گفت:

مروان شاماخ محبوبترین بازیکن آرسناله

payam arsenal در 29/8/1390 | 17:13 گفت:

تیری آنری

ali roozbehi در 29/8/1390 | 17:09 گفت:

تیری آنری

HAMED toopchi در 29/8/1390 | 16:42 گفت:

من ماركو كانو رو خيلي دوس داشتم!

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 15:29 گفت:

ببخشیدبچه هاازهمتون معذرت میخوام.توپست بالایی نگاه کنیدنکته جالب نوشتم

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 15:26 گفت:

توپچی جنوب در 29/8/1390 | 15:18 گفت:

محبوب ترین برکگمپ بعدش کاپیتان رابین و بدش هم تی تی انری که زحمات زیادی واسه ارسنال و ما کشیده .....

رضا جان لطف کن دلخوری که از انری داری رو تو دلت نگهش داری و اینقدر به استوره باشگاه توهین نکن بخدا منچستری ها اینقدر به انری توهین نکردن که تو داری توهین میکنی لااقل احترام ما رو نگه دار و به تی تی توهین نکن لطفا!!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 15:09 گفت:

بیا رضا جان ar333nal‎@yahoo.com

sam baygan در 29/8/1390 | 15:05 گفت:

عکسمو نیگاه!
با اینکه بازیای ادامزو ندیدم ولی هروقت عکساشو میبینم یه حس خیلی خوبی بهش پیدا میکنم!کلا از بازیکنای متعصب و محکم خیلی خوشم میاد.

علی ارشدی در 29/8/1390 | 14:52 گفت:

فقط تی تی کبیر و البته دنیس اسطوره از بازیکنای الانم که RVP

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 14:35 گفت:

به نظرمن الان بهترین بازیکنان ارسنال ونپرسی آندره سانتوس ژوروجروینیووشاماخ هستن.آقاسیدآدرس ایمیلتوبفرست رفیق

sepehr najafian در 29/8/1390 | 14:34 گفت:

ویرا فابرگاس آنری ون پرسی پیرس

حمید فرازی در 29/8/1390 | 14:26 گفت:

برگکمپ.آخه این اشلی کولو به چه امیدی تو این لیست قرار دادی؟ ژورو هم قرار مبدادی حامد بهش رای میداد

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 14:25 گفت:

ببخشیدآقاحمیدولی من نظرموگفتم

hamidtopchi در 29/8/1390 | 14:04 گفت:

ببین من آنری-فابرگاس-و برگکمپ و پیرس و سیمن-ویرا-ون پرسی جون رو خیلی دوست دارم!!
آقا رضا بار آخری باشه در مورد آنری اینطوری میگی؟؟:(((
اگه زمان اوج آنری زیزو (زیدان) تو اوج نبود حتما بهترین بازیکن دنیا میشد!!
به نظر من نمک نشناس اونایی هستند که زحمات قهرمانای تیم رو نادیده میگیرن و هرچی دلشون میخواد میگن:((!!
این حرفایی که تو زدی یه دشمن هم نمیزنه!!

Fazel در 29/8/1390 | 13:56 گفت:

55 تاش با سسک

davood در 29/8/1390 | 13:50 گفت:

خوب هر کس طرز فکری داره ولی من هانری رو دوست دارم همینطور پاتریک ویرا رو اما هیچ کس رو انداره جک ویلشر دوست نداشتم و نخواهم داشت
بر خلاف اکثر دوستان که از نصری متفر شدن من هنوزم دوستش دارم خودم هم نمیدونم چرا؟؟!!!!!ولی از سسک متنفرم

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 13:44 گفت:

بچه هامیتونیم ازطریق سایت باباشگاه درارتباط باشیم؟یادعوتمون کنن بریم بازی هاشوببینیم یایه کاری کنن که بازیهاشونوازطریق ماهواره مستقیم ببینیم

محمد رستگار در 29/8/1390 | 13:31 گفت:

تیری آنری

منفورترین هم اشلی کوله!

Vishka در 29/8/1390 | 13:29 گفت:

اول دنیس برگکمپ بعدش ون پرسی . بازی پیرس هم خیلی خوب بود یادش بخیر اما از سمیر نصری متنفرم.فرانسیسک هم دوست داشتم اما از وقتی بعد قهرمانی اسپانیا لباس بارسا رو با اون ذوق و شوق پوشید ازش دلخورم مگر نه بازیش خوب بود.

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 12:55 گفت:

شما درست میگی رضا جان،حق با شماست.منم همین حسو نسبت به نصری دارم الان.درسته دادا

mostafaa در 29/8/1390 | 12:53 گفت:

ونپرسی و بر کمپ
هرکی از آرسنال رفته من دل خوشی ازش ندارم
حتی آنری
من عاشق سبک بازی هلب بودم ولی رفت و بازی خودشو خراب کرد. هلب خیلی می تونست تو آرسنال موفق باشه. پارسال که تویه مصاحبه ای گفته بود آرزو دارم به تیم ونگر برگردم دلم براش سوخت

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 12:51 گفت:

ببین ماریاوآقامحمدوسیدجان نظرشمابرام قابل احترامه منم نظرخودمودارم.ولی تنفری که ازآنری دارم چجوری ازخودم دورکنم؟من طرفدارفرانسه هستم وبه خاطراینکه فرانسه روبه جام جهانی بردته دلم یه ذره دوستش دارم ولی درمورداون وآرسنال نمیتونم ببخشمش.میگی چکارکنم؟

محتشم تمیزی در 29/8/1390 | 12:49 گفت:

عاشق ری پاولر و مارتین کیون و برگکمپ بودم و هستم

arman omidian در 29/8/1390 | 12:27 گفت:

اول اسطوره لیگ برتر(نه تنها آرسنال) تیری آنری کبیر
دوم کاپیتان فن پرسی

hamidreza در 29/8/1390 | 12:24 گفت:

11111111111111111111111111111111111111111

reeza در 29/8/1390 | 12:19 گفت:

سیمن، برگکمپ، آدامز، اوورمارس، کلاً تیم اون دهه ها بعلاوه ون پرسی

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 12:19 گفت:

نه رضا جان آنری بین همه ما دوس داشتنیه.شما خودتو ناراحت نکن داداش گل

maria در 29/8/1390 | 12:06 گفت:

آنري
آنري
آنري

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 12:01 گفت:

ونپرسی وبرگکمب.درضمن اسم آنری وریس روچراگذاشتی این دوتاپست فطرت هستند من ازجونشون بیزارم یادمه وقتی ریس رفت رئال گفته بوددیگه اصلابه ارسنال برنمیگردم من حاظرم سول کمپل برگرده وآنری نکره روحتی توورزشگاه امارات نبینم

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 11:45 گفت:

من خودم بدجوری عاشق برگکمپ و آنری هستم.ون پرسی رو هم دوس دارم