سایت گل با این سوال مسخره!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,801 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

سایت گل با این سوال مسخره!

این سایت دیگه شورشو درآورده!


سلام دوستان.امروز سایت گل یه تیتری زد با عنوان سوال روز!چه کسی بهترین گزینه برای جانشینی ونگر است؟بعد هم اومده اسم چندتا عوضی در کنار اسطوره برگکمپ برای جانشینی ونگر کبیر آورده.این سایت برا خودش چه فکری کرده که این چرندیاتو نوشته؟که از رئیس ناراضیه؟کی از نتایج ناراضیه؟ دیگه شورشو درآوردن..
این چلسی هم نتونست یه مساوی از لیورپول بگیره!ببخشید که سرتونو درد آوردم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 30/8/1390 | 08:23 گفت:

اين سايت گل بنظرم بخاطر اشتباه تايپي اسمش شده گل.آخه باستان شناسان بتازگي مداركي پيدا كردن كه اثبات ميكنه اسم سايت اول خل بوده كه به اشتباه الان شده گل.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواستم درجريان باشيد و به ديگران هم هويتشو بگيد شايد بشه براش تو حراجي لندن چندتا مشتري پيدا كرد.

shervin در 30/8/1390 | 02:03 گفت:

عاشقتم ونگر.
بچه ها بیاید از این به بعد فقط بگیم >>>>ورزشگاه امیریتس <<<< اصلا از اسم (ورزشگاه ا-م-ار-ا-ت) خوشم نمیاد.
می دونید که چرا خوشم نمیاد.

Saeed Milani در 30/8/1390 | 01:33 گفت:

گل تخیلی ترین سایت ورزشی در فضای مجازیه!

سید امین هاشمی در 30/8/1390 | 00:49 گفت:

ببین حمید عزیز من ارشد شیمی میخونم.هفته ای 2روز کلاس دارم.درسامم خیلی سنگینه.ولی به جز 4،5شنبه که کلاس دارم،5روز دیگه رو عین بختک افتادم تو سایت و تمام تلاشمو میکنم که به بلاگ همه سر بزنم.حالا میبینی 1روز بچه ها اینقد سریع پست میذارن دیگه از دست آدم در میره که بخواد به همه سر بزنه.من عاشق آرسنال و آرسنالی ام و دست همتونو میبوسم.راستی با نظرت موافقم که باید به بلاگ همدیگه سر بزنیمو متحد باشیم

سید امین هاشمی در 30/8/1390 | 00:42 گفت:

رضا جان همین مطالب بی محتوا رو میذارن تا باعث شه طرفدارای تیمای دیگه روشون نسبت به آرسنال زیاد شه.

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 00:00 گفت:

اینایه مشت گوساله هستن که ازطویله فرارکردن واسم سایتشونوگذاشتن گل گل هم یه نوع علفه پس گوساله علف دوست داره

hamidtopchi در 29/8/1390 | 23:58 گفت:

یه انتقاد از همه حتی خودم (البته غیر حامد توپچی و سام عزیز):
این افتضاه افتضاه که بعضی از دوستان بهترین و جالب ترین پست هارو میزارن ولی حتی یک کامنت خشک و خالی هم برای پستش نمیزاریم!!ولی در عوض تو پست هایی که فقط اسم جالبی دارن و هیچ محتوایی ندارن تا دلت بخاد کامنت میزاریم!!
پست به این خوبی با نهایتا 200تا بازدید میره دست خدا ولی یه پست با بیشتر 400تا با محتویات صرفا نظر سنجی پر از کامنت!!
منظورم این نیست که یک پست (مثلا فلان پست) بیخوده نه اصلا منظورم اینه که باید به همه پست ها سر بزنیم!!نمیدونیم چی بنویسیم یا چه نظری داریم یه تشکر خشک خالی که بلدیم بزاریم!!اینو خودمون همگی میدونیم که وقتی یه پست میزاریم و هیچ حرفی در موردش نیست ناراحت میشیم اقلا خوش حال نمیشیم!!دوستان گرامی قدر اینجا رو بدونیم و با حمایت از پست های همدیگه اتحاد خودمون رو نشون بدیم!!نیازی نیست که حتما حرف نویسنده رو تایید کنیم حرف و نظر خودمون رو بگیم تا دوستان هم راحت تر نظر بدن!!بازم میگم نظر نداریم یک تشکر خوشک خالی که همه بلدیم!
انشالله از این به بعد دیگه هیچ پستی کمتر از 300تا بازدید نداشته باشه و همه کامنت بزارن تو بلاگ ها!!
هرکی با حرفای من مخالف به من بگه تا اگه تونستم قانعش کنم که حمایت کنه!!
البته میدونم اکثر کاربرای عزیز اینجا خودشون درک میکنن که چی گفتم!!
قصدمم اصلا حمله به پست کسی نیست اگه به کسی جسارت شده تو این کامنت معذرت میخوام!!
تا ابد آرسناااااااالللللللل

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 22:56 گفت:

محمد جان زیبا بود،کلی خندیدم،دمت گرم

sam baygan در 29/8/1390 | 22:40 گفت:

باید یکی مثل عزیزجونو بندازیم به جونشون!

محمد رستگار در 29/8/1390 | 22:30 گفت:

اگر قرار بر رفتن ونگر باشه امیدوارم برگکمپ جانشینش باشه.آنری هم بشه دستیارش.جورو بکنن آبدارچی.جنکینسون هم راننده برگکمپ.چقدر قشنگه صحنه ای که آنری و برگکمپ دارن ون پرسی رو کوچ می کنن. البته همینجا از طرفداران ونگر از جمه خودم عذرخواهی می کنم.یکمی خیالبافی آخه بد نیست

Aylad در 29/8/1390 | 22:23 گفت:

viva wenger.ina hame chi migan ta morabie khubemuno bebaran
mer30

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 22:00 گفت:

آخه خیلی بیشئورن!

علی ارشدی در 29/8/1390 | 21:58 گفت:

سید جان ولشون کن هنوز سر اون ماجرا از دست ما کفرین بالاخره باید یک جایی عقده شونو خالی کنن