سر مربی دورتموند:گوتزه را در ژانویه نمیفروشیم!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,813 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

سر مربی دورتموند:گوتزه را در ژانویه نمیفروشیم!

آقای کلوپ پس میخوای ترشی بندازیش!؟


یورگن کلوپ، سرمربی دورتموند، اعلام کرد این باشگاه در ژانویه ماریو گوتزه را نخواهد فروخت.

بازی های خوب این ستاره جوان 19 ساله توجهات زیادی را برانگیخته و باشگاه هایی مانند بایرن مونیخ ورئال مادرید برای به خدمت گرفتن او ابراز علاقه کرده اند. علاوه بر این مدتی پیش شایعاتی در مورد پیوستن این بازیکن به آرسنال هم منتشر شد.

اما کلوپ بار دیگر تاکید کرد که این بازیکن فروشی نیست. او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اتفاقی در ژانویه نخواهد افتاد. اظهار علاقه سایر باشگاه ها مشکلی به وجود نمی آورد.

اظهار علاقه آرسنال تنها 10 درصد چیزی بود که رسانه های آلمانی نوشتند بنابراین مشکلی وجود ندارد. واضح است که بایرن مونیخ نیز به دنبال خرید اوست.

کسی نمی تواند به این شکل از دورتموند بازیکن بخرد، حتی آرسنال. خوشبختانه تمرکز او با این مسائل به هم نمی خورد. او کاملا آرام است. او یک گل مقابل بایرن مونیخ به ثمر رساند و خوشحال خواهم شد اگر بتوانیم آرسنال را هم شکست بدهیم."

گوتزه تا تابستان 2014 با دورتموند قرارداد دارد و تاکنون بارها اعلام کرده که قصد ندارد به این زودی ها این باشگاه را ترک کند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 3/9/1390 | 01:14 گفت:

تبریک به همه..........

hamed در 2/9/1390 | 23:28 گفت:

فقط آرسنال

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:42 گفت:

آره واقعا.امیریتس با اون جو هر کسی رو به خودش میکشونه

sam baygan در 2/9/1390 | 20:42 گفت:

امشب گوتزه میفهمه چه تیمی دنبالشه!

Saeed Milani در 2/9/1390 | 20:40 گفت:

از یه ماه پیش داریم داد می زنیم هیچکدوم از این اسم هایی که مطرح شدن نه از تیمشون جدا می شن نه اگه جدا بشنم میان آرسنال!

sepehr najafian در 2/9/1390 | 19:01 گفت:

بریم بیل گیتسو بکنیم مالک آرسنال.

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 18:53 گفت:

بایدبریم دنبال فیصل خلیل بازیکن الاهلی امارات.محمددوخی بازیکن سابق عربستان.مالک معاز.یااحمدساجدبازیکن عمان .محمدالدعایه.سامی الجابر.عبدالرحیم جمعه وبرادرش عبدالرحن جمعه بازیکنان سابق امارات اینابهترین گزینه برای آرسنالن