ون پرسی:در گلهای آرسنال من کمترین نقش را دارم!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,562 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

ون پرسی:در گلهای آرسنال من کمترین نقش را دارم!

فروتنی تا این اندازه!


رابین فن پرسی، ستاره هلندی آرسنال، از هم تیمی هایش که با گلسازی های شان به او کمک کردند تا در 5 بازی گذشته، 10 بار گلزنی کند، تشکر کرد.

فن پرسی در سال 2011 رکورد فوق العاده ای از خود به جای گذاشت و در 29 دیدار، 31 گل به ثمر رساند. او همچین در 12 دیدار فصل جاری، 13 بار موفق به گلزنی شد.

با این وجود، فن پرسی دلیل اصلی گلزنی اش را حضور در تیمی می داند که بازیکنانش خودخواه نیستند و بیشتر گل هایش را حاصل کار تیمی فوق العاده توپچی ها دانست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" امسال بیشتر پاس گل ها را تئو والکات به من داد. من کاملا از این موضوع آگاه هستم و اینکه او پاس گل صدمین گل من برای ارسنال را فراهم کرد، برای من اهمیت زیادی دارد.

امیدوارم من هم بتوانم پاس گل های خوبی برای او فراهم کنم زیرا فکر می کنم برای یک مهاجم، دادن پاس گل به اندازه گلزنی مهم است.

پاس گل های تئو شانسی نیست؛ پاس گل های او کاملا حساب شده است و به خاطر جابجایی های خوب، عملکرد مناسب و زمان سنجی عالی است. پاس های او شاید حتی از گل های من هم مهمتر باشد.

شاید گل ها به نام من ثبت شود اما احتمالا من کمترین نقش را دارم. من به خاطر این گل ها از هم تیمی هایم تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم برای همه آنها موقعیت گلزنی ایجاد کنم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین عسگریان در 3/9/1390 | 02:19 گفت:

سید ویرایشش کن حالا ۶بازی اخیر ۱۲گل الحق که ار پی جیه این پسر

hamed در 3/9/1390 | 01:14 گفت:

تبریک به همه..........

hamed در 2/9/1390 | 23:34 گفت:

آخه چقدر مرام!!!!!!!!!!!


مرامت منو کشته...........

محمد اصغری در 2/9/1390 | 22:29 گفت:

عجب تواضعی........

علیرضا در 2/9/1390 | 22:16 گفت:

بیخیخی روبین جون..........آخه تواضع تا این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 20:55 گفت:

بابا فروتن

بابا با مرام

sam baygan در 2/9/1390 | 20:42 گفت:

امیدوارم چشمه ش خشک نشه!

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 20:13 گفت:

سالار این رابین جون .........
اصلا همدلی ,صداقت ,پاکی, خوبی ,خوشی, یکدلی, وایمان به بردن تو تیم رو حال میکنین بچه ها!!!!!!!!!!!!!!

رضا کاظمی در 2/9/1390 | 20:11 گفت:

فدات رابین

علی ارشدی در 2/9/1390 | 19:40 گفت:

ای فدای خضوع این بشر

یاسر بحرینی در 2/9/1390 | 19:34 گفت:

عجب