ون پرسی:در گلهای آرسنال من کمترین نقش را دارم!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 269,045 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ون پرسی:در گلهای آرسنال من کمترین نقش را دارم!

فروتنی تا این اندازه!


رابین فن پرسی، ستاره هلندی آرسنال، از هم تیمی هایش که با گلسازی های شان به او کمک کردند تا در 5 بازی گذشته، 10 بار گلزنی کند، تشکر کرد.

فن پرسی در سال 2011 رکورد فوق العاده ای از خود به جای گذاشت و در 29 دیدار، 31 گل به ثمر رساند. او همچین در 12 دیدار فصل جاری، 13 بار موفق به گلزنی شد.

با این وجود، فن پرسی دلیل اصلی گلزنی اش را حضور در تیمی می داند که بازیکنانش خودخواه نیستند و بیشتر گل هایش را حاصل کار تیمی فوق العاده توپچی ها دانست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" امسال بیشتر پاس گل ها را تئو والکات به من داد. من کاملا از این موضوع آگاه هستم و اینکه او پاس گل صدمین گل من برای ارسنال را فراهم کرد، برای من اهمیت زیادی دارد.

امیدوارم من هم بتوانم پاس گل های خوبی برای او فراهم کنم زیرا فکر می کنم برای یک مهاجم، دادن پاس گل به اندازه گلزنی مهم است.

پاس گل های تئو شانسی نیست؛ پاس گل های او کاملا حساب شده است و به خاطر جابجایی های خوب، عملکرد مناسب و زمان سنجی عالی است. پاس های او شاید حتی از گل های من هم مهمتر باشد.

شاید گل ها به نام من ثبت شود اما احتمالا من کمترین نقش را دارم. من به خاطر این گل ها از هم تیمی هایم تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم برای همه آنها موقعیت گلزنی ایجاد کنم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین عسگریان در 3/9/1390 | 02:19 گفت:

سید ویرایشش کن حالا ۶بازی اخیر ۱۲گل الحق که ار پی جیه این پسر

hamed در 3/9/1390 | 01:14 گفت:

تبریک به همه..........

hamed در 2/9/1390 | 23:34 گفت:

آخه چقدر مرام!!!!!!!!!!!


مرامت منو کشته...........

محمد اصغری در 2/9/1390 | 22:29 گفت:

عجب تواضعی........

علیرضا در 2/9/1390 | 22:16 گفت:

بیخیخی روبین جون..........آخه تواضع تا این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 20:55 گفت:

بابا فروتن

بابا با مرام

sam baygan در 2/9/1390 | 20:42 گفت:

امیدوارم چشمه ش خشک نشه!

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 20:13 گفت:

سالار این رابین جون .........
اصلا همدلی ,صداقت ,پاکی, خوبی ,خوشی, یکدلی, وایمان به بردن تو تیم رو حال میکنین بچه ها!!!!!!!!!!!!!!

رضا کاظمی در 2/9/1390 | 20:11 گفت:

فدات رابین

علی ارشدی در 2/9/1390 | 19:40 گفت:

ای فدای خضوع این بشر

یاسر بحرینی در 2/9/1390 | 19:34 گفت:

عجب