ژسنی:باید در آرسنال پیشرفت کنم

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,467 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

ژسنی:باید در آرسنال پیشرفت کنم

ژسنی از پیشرفت میگوید!


دروازه‌بان ملي ‌پوش و لهستاني آرسنال مي‌گويد بايد نزد لندني‌ها با تمرين و بازي پيشرفت کند.
به نقل از روزنامه دیلی‌میرر،ووچنیچ ژسنی اظهار داشت: وقتی وضعیت خود را در آرسنال در نظر می‌گیرم، به خودم می‌گویم باید پیشرفت کنم. هنوز باید سخت کار کنم و تجربه اندوزی داشه باشم. با ۲۱ سال تازه ابتدای راه هستم و سال‌های مهمی را پیش روی دارم تا بتوانم در کارم و پستی که بازی می‌کنم، رشد کنم.
وی که از دو سال قبل عضو تیم لندنی است، ادامه داد: شاید علاقمندان از وضعیت کاری‌ام راضی باشند، اما من از خودم راضی نیستم. چون اشکالاتی در کارم دارم که تنها با ادامه تمرینات، تجربه اندوزی و فراگیری نکات مهم دروازه‌بانی بهتر شوم.

ژسنی اظهارات را بر زبان آورده که رقبایی همچون مانوئل آلمونیا و لوکاس فابیانسکی را کنار زده تا پیراهن شماره یک تیم ملی را به تن کند.
من که آرزوم بود استکلنبرگ به لندن میومد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 09:17 گفت:

تبریک به همگی

hamed در 3/9/1390 | 01:13 گفت:

تبریک به همه..........

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 00:58 گفت:

نه آره راس میگی.ممنون از تذکرت سام عزیز

sam baygan در 3/9/1390 | 00:23 گفت:

اصلا شاید اینجام...؟!

sam baygan در 3/9/1390 | 00:18 گفت:

مطمئن باش نصفشون نیروهای خودیه،اینم از شگردای ایناست دیگه.یه چیزایی با چشم خودم دیدم شاخ در اوردم.
کلا تو این روزا به خودتم اعتماد نکن.

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 23:48 گفت:

سام عزیز دانشگاه ما اصلان اوضاش خوب نیس.الانم ظرفیتشو هر روز گسترش میدن الان 12000تا دانشجو داره تا 1-2سال دیگه به 15000 میرسه.کلا منکراتیه

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:12 گفت:

ما هم امیدواریم

sam baygan در 2/9/1390 | 23:00 گفت:

ولی داداش امین اینا به کنار.یکی از رفقام میگفت منشاء تمام اتفاقای مهم دنیا همین محوطه دانشگاست.ما که جدیش میگیریم امیدوارم همه جدیش بگیرن!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 22:43 گفت:

محمد رضا جان اینا واسم حرف در آوردن،بخدا من پسر خوبیم!همه عاشق خنده هامن آخه آدم سر زنده ایم خدارو شکر.امیدوارم شمام مثل من باشین

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 22:40 گفت:

اصلا شک نکن شهرام جان 100%میبریم

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 22:31 گفت:

ای ول به همه بچه ها روحیه قبل بازی همتون تحسین برنگیزه!!!!!!!!!!!!!!!!
همتون شاد و شنگولینا این روحیه گواه از برد ارسنال میده!!!!!!!!!!

محمد اصغری در 2/9/1390 | 22:31 گفت:

موقعیتی که ژسنی بدست اورده گیر کمتر دروازه بانی میاد.امیدوارم که از این موقعیت به بهترین نحو استفاده کنه.
به نظر من لیاقتشو داره تا چند سال دیگه بهترین دروازه بان جهان بشه.

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 22:27 گفت:


سيد تو كه پسر خوبي بودي
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sam baygan در 2/9/1390 | 22:15 گفت:

نگته کن این منحرفا بحث به کجا کشوندن! شما چرا اینقد منحرفین آخه؟!
من منظورم این بود که میتونی به سلامتی خودت برسی،مثل پیاده روی،ورزش،مطالعه،استفاده از هوای پاک،یه غذای مناسب اونم فقط مامان دوز!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:49 گفت:

علی جان اتریش و سوئد رفتم.تایلند و دوبی هم رفتم.1بارم رفتم عربستان خونه خدا داداش

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:46 گفت:

دختراشم خوبن.دارن مارو دس دسی زنمون میدن،به کی بگم زن نمیخوام همین محیط دانشگاه خوبه ؛-)

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:44 گفت:

بحث ناموسی؟ :))

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 21:43 گفت:

سید امین خیلی باحالی

راستی دخترای دانشگاه خوبن .....

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:40 گفت:

سید جان خارج داریم تا خارج بستگی داره شما کجا رفته باشی!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:29 گفت:

آره دکتر.اونم دانشگاه آزاد شهسوار.خارجیه واسه خودش!من تو این 23سال 5بار خارج از کشور رفتم ولی هیجا شهسوار خودمون نمیشه ؛-) البته ازون لحاظا!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:23 گفت:

نه شهزام جان،مرسی داداش.

sam baygan در 2/9/1390 | 20:47 گفت:

داداش از محوطه دانشگات میتونی استفاده های بهتریم بکنی!
به خودت برس...!

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 20:46 گفت:

اشکال نداره سید جون اخه امروز 4شنبه بوده((((شوخی بود به دل نگیری سید))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه نره جایی شاید بتونه جای دروازبانان بزرگ ارسنال رو پر کنه اینده درخشانی رو واسش میبینم!!!!!

sam baygan در 2/9/1390 | 20:42 گفت:

هیچی نداشته باشه روحیه خوبی داره!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 20:37 گفت:

آه واقعا از همه عذر میخوام.آخه تو محوطه دانشگاه بودم دیگه دقت نکردم

Saeed Milani در 2/9/1390 | 20:35 گفت:

البته پست کلا تکراری بود ، ولی مرسی

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 20:29 گفت:

دوستان اگه اشتباهی تو جملات دیده میشه ازتون عذر میخوام چون از دانشگاه با گوشی تایپ میکنم