ژسنی:باید در آرسنال پیشرفت کنم

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,812 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ژسنی:باید در آرسنال پیشرفت کنم

ژسنی از پیشرفت میگوید!


دروازه‌بان ملي ‌پوش و لهستاني آرسنال مي‌گويد بايد نزد لندني‌ها با تمرين و بازي پيشرفت کند.
به نقل از روزنامه دیلی‌میرر،ووچنیچ ژسنی اظهار داشت: وقتی وضعیت خود را در آرسنال در نظر می‌گیرم، به خودم می‌گویم باید پیشرفت کنم. هنوز باید سخت کار کنم و تجربه اندوزی داشه باشم. با ۲۱ سال تازه ابتدای راه هستم و سال‌های مهمی را پیش روی دارم تا بتوانم در کارم و پستی که بازی می‌کنم، رشد کنم.
وی که از دو سال قبل عضو تیم لندنی است، ادامه داد: شاید علاقمندان از وضعیت کاری‌ام راضی باشند، اما من از خودم راضی نیستم. چون اشکالاتی در کارم دارم که تنها با ادامه تمرینات، تجربه اندوزی و فراگیری نکات مهم دروازه‌بانی بهتر شوم.

ژسنی اظهارات را بر زبان آورده که رقبایی همچون مانوئل آلمونیا و لوکاس فابیانسکی را کنار زده تا پیراهن شماره یک تیم ملی را به تن کند.
من که آرزوم بود استکلنبرگ به لندن میومد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 09:17 گفت:

تبریک به همگی

hamed در 3/9/1390 | 01:13 گفت:

تبریک به همه..........

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 00:58 گفت:

نه آره راس میگی.ممنون از تذکرت سام عزیز

sam baygan در 3/9/1390 | 00:23 گفت:

اصلا شاید اینجام...؟!

sam baygan در 3/9/1390 | 00:18 گفت:

مطمئن باش نصفشون نیروهای خودیه،اینم از شگردای ایناست دیگه.یه چیزایی با چشم خودم دیدم شاخ در اوردم.
کلا تو این روزا به خودتم اعتماد نکن.

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 23:48 گفت:

سام عزیز دانشگاه ما اصلان اوضاش خوب نیس.الانم ظرفیتشو هر روز گسترش میدن الان 12000تا دانشجو داره تا 1-2سال دیگه به 15000 میرسه.کلا منکراتیه

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:12 گفت:

ما هم امیدواریم

sam baygan در 2/9/1390 | 23:00 گفت:

ولی داداش امین اینا به کنار.یکی از رفقام میگفت منشاء تمام اتفاقای مهم دنیا همین محوطه دانشگاست.ما که جدیش میگیریم امیدوارم همه جدیش بگیرن!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 22:43 گفت:

محمد رضا جان اینا واسم حرف در آوردن،بخدا من پسر خوبیم!همه عاشق خنده هامن آخه آدم سر زنده ایم خدارو شکر.امیدوارم شمام مثل من باشین

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 22:40 گفت:

اصلا شک نکن شهرام جان 100%میبریم

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 22:31 گفت:

ای ول به همه بچه ها روحیه قبل بازی همتون تحسین برنگیزه!!!!!!!!!!!!!!!!
همتون شاد و شنگولینا این روحیه گواه از برد ارسنال میده!!!!!!!!!!

محمد اصغری در 2/9/1390 | 22:31 گفت:

موقعیتی که ژسنی بدست اورده گیر کمتر دروازه بانی میاد.امیدوارم که از این موقعیت به بهترین نحو استفاده کنه.
به نظر من لیاقتشو داره تا چند سال دیگه بهترین دروازه بان جهان بشه.

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 22:27 گفت:


سيد تو كه پسر خوبي بودي
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sam baygan در 2/9/1390 | 22:15 گفت:

نگته کن این منحرفا بحث به کجا کشوندن! شما چرا اینقد منحرفین آخه؟!
من منظورم این بود که میتونی به سلامتی خودت برسی،مثل پیاده روی،ورزش،مطالعه،استفاده از هوای پاک،یه غذای مناسب اونم فقط مامان دوز!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:49 گفت:

علی جان اتریش و سوئد رفتم.تایلند و دوبی هم رفتم.1بارم رفتم عربستان خونه خدا داداش

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:46 گفت:

دختراشم خوبن.دارن مارو دس دسی زنمون میدن،به کی بگم زن نمیخوام همین محیط دانشگاه خوبه ؛-)

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:44 گفت:

بحث ناموسی؟ :))

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 21:43 گفت:

سید امین خیلی باحالی

راستی دخترای دانشگاه خوبن .....

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:40 گفت:

سید جان خارج داریم تا خارج بستگی داره شما کجا رفته باشی!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:29 گفت:

آره دکتر.اونم دانشگاه آزاد شهسوار.خارجیه واسه خودش!من تو این 23سال 5بار خارج از کشور رفتم ولی هیجا شهسوار خودمون نمیشه ؛-) البته ازون لحاظا!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:23 گفت:

نه شهزام جان،مرسی داداش.

sam baygan در 2/9/1390 | 20:47 گفت:

داداش از محوطه دانشگات میتونی استفاده های بهتریم بکنی!
به خودت برس...!

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 20:46 گفت:

اشکال نداره سید جون اخه امروز 4شنبه بوده((((شوخی بود به دل نگیری سید))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه نره جایی شاید بتونه جای دروازبانان بزرگ ارسنال رو پر کنه اینده درخشانی رو واسش میبینم!!!!!

sam baygan در 2/9/1390 | 20:42 گفت:

هیچی نداشته باشه روحیه خوبی داره!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 20:37 گفت:

آه واقعا از همه عذر میخوام.آخه تو محوطه دانشگاه بودم دیگه دقت نکردم

Saeed Milani در 2/9/1390 | 20:35 گفت:

البته پست کلا تکراری بود ، ولی مرسی

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 20:29 گفت:

دوستان اگه اشتباهی تو جملات دیده میشه ازتون عذر میخوام چون از دانشگاه با گوشی تایپ میکنم