کلوپ:ون پرسی یکی از بهترین های اروپاست

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 267,891 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند

کلوپ:ون پرسی یکی از بهترین های اروپاست

او میگوید بازیکنانش بعضی اوقات زیادی خونسردند


یورگن کلوپ مربی باتجربه بوروسیا دورتموند در پایان دیدار 4شنبه شب تیمش مقابل آرسنال که با شکست 1-2 تیم المانی همراه بود به این نکته اشاره کرد که بازیکنانش در جریان بازی اشتباهاتی را مرتکب شدند

دو گل روبین فان پرسی و یک گل از شینجی کاگاوا باعث شد تا آرسنال تیم پیروز میدان لقب بگیرد. کلوپ در پایان مسابقه از عملکرد شاگردانش راضی بود ولی از ناکامی این تیم دربهره گیری از فرصتهایش اظهار تاسف کرد.

کلوپ در صحبتهایی که در یوفادات کام بازتاب یافت گفت:« ما در جریان بازی لحظات خوب متعددی داشتیم ولی همان طور که کاملا واضح بود چند اشتباه خیلی محرض را مرتکب شدیم.در ابتدای هریک از دو نیمه شروع های خوبی داشتیم و وقعیتهای خوبی خلق کردیم.»

مربی باتجربه دورتموند ادامه داد:« البته در ادامه هم کار را برای حریفمان آسان کردیم. ما در جناحین خوب بازی کردیم ولی درنهایت کسی نبود که از این فرصتها بهره نهایی را ببرد. ما عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا داشتیم ولی آرسنال رکورد خانگی فوق العاده ای در اروپا دارد و به آسانی نمی توان تیم به این خوبی را شکست داد.»

کلوپ درادامه درمورد مصدومان تیمش صحبت کرد و به این نکته اشاره کرد که مصدومیت ماریو گوتزه و سون بندر او رامجبور به تغییر برنامه هایش و سخت ترشدن اوضاع دورتموند کرد:« ما تعویض های اجباری داشتیم .در آن لحظات مسائل ورزشی دیگر اهمیت چندانی ندارد. زانو گوتزه به نظر خوب می رسد ولی سون بندرگویا دچار شکستگی فک شده و باید در همین لندن مورد عمل جراحی قرار بگیرد.زمانی که مجبور می شوی تا بازیکنان مهمت را در اوایل بازی تعویض کنی، کار سخت می شود.»

این شکست باعث شد تا دورتموند در قعر جدول گروه اف قرار بگیرد. آنها برای صعود باید مارسی را با اختلاف دست کم 4 گل شکست دهند و امیدوار باشند تا آرسنال المپیاکوس را شکست دهد.

کلوپ دراین باره گفت:« ما باید با اختلاف گل زیاد به پیروزی برسیم و امیدوار باشیم تا آرسنال به ما کمک کند. البته ما از تلاش ناامید نشده ایم.می دانیم که باید مقابل مارسی خوب بازی کنیم ولی خود آنها هم تحت فشار زیادی هستند. هراتفاقی ممکن است در دنیای فوتبال رخ دهد ولی ما آماده خواهیم بود.»

این مربی44 ساله در بخش پایانی صحبتهایش به تمجید از فان پرسی پرداخت:« او قطعا یکی از بهترین بازیکنان اروپاست. چه عملکردی و چه بازیکنی. من به ندرت دیده ام که بازیکنی این طور در میانه میدان بازی کند و در محوطه جریمه تااین حد خطرساز باشد.
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:51 گفت:

همه دنیا با آرسنال سر لج افتادن.اگه 100تا گل هم بزنه بازم اسمش تو لیست نیست

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 16:54 گفت:

سید خوب به کلوپ میگفتی انچه که عیان است چه حاجت به بیان است!!!!!!!!!

خوب معلومه که ونپرسی یکی از بهترین بازیکن های اروپا و جهانه ولی این احمق ها در یوفا چشم بصیرت ندارن ونپرسی رو ببین اصلا چش ندارن منم ای حال میکنم هی ونپرسی گل میزنه و هی چ---ن یوفا میسوزه!!!!!!!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 14:54 گفت:

قربونت برم حسین جون.انجام وظیفست آقا

حسین عسگریان در 3/9/1390 | 14:17 گفت:

مرسی سید جان