قیمت هازارد اعلام شد(50میلیون)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 267,887 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند

قیمت هازارد اعلام شد(50میلیون)

چه ارزون!


سلام دوستان.لحظاتی قبل رئیس باشگاه لیل اعلام کرد که تیمهای آرسنال-چلسی-لیورپول به دنبال هافبک 20ساله بلژیکی لیل هستند و آنها باید برای هازارد مبلغ 43میلیون یورو(50میلیون دلار)بپردازند!! شایان ذکر است که اینتر و رئال نیز به دنبال او هستند...
آیا آرسنال این مبلغ رو میپردازه؟! آقای کرونکه،سر کیسه رو شل کن لطفا!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/9/1390 | 23:37 گفت:

بازیکن خوبیه,ولی رئیس باشگاه لیل داره بازار سیاه راه میندازه.
با این پول میشه دو سه تا هافبک تهاجمی با کلاس جهانی خرید

حمید فرازی در 3/9/1390 | 20:10 گفت:

مطمئن باشید الان که تیم شرایطش خوب شده زمستون یا هیچ خریدی نداریم یا یه بازیکن ارزون مثل پودولسکی رو میخریم.

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 19:26 گفت:

دی ناتاله رو دوس دارم واسه 2سال بیممون میکنه

sam baygan در 3/9/1390 | 19:25 گفت:

آخ که چه ساده این شما.بعد یه عمر زندگی هنوز این ونگر سفله و کرونکخ ناخن خشکو نشناختین!

hamidarsenal در 3/9/1390 | 19:22 گفت:

با این پول میتونیم دو بازیکن در حد درجه یک بگیریم

Saeed Milani در 3/9/1390 | 19:09 گفت:

یک ریال ، ببخشید یک فرانک هم نمی ارزه!

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 19:04 گفت:

با این پول میشه دو بار فابرگاسو از بارسا به آرسنال برگردوند .....:)))))))

حالا هازارد مگه کیه؟! صد رحمت به دیابی و آرشاوین خودمون

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 19:02 گفت:

شاهين در 3/9/1390 | 18:20 گفت:

هازارد بازیکن جوان و با کیفیتیه .
مخصوصا الان ، که به یه هافبک تهاجمی نیاز مبرم داریم .

علیرضا در 3/9/1390 | 17:46 گفت:

به نظر من کل لیل 50 میلیون نمی ارزه.............
اگه هم بیرزه ونگر و باشگاه از این پول ها به کسی نمیدن.............
راستی این هازارد تخفیف زمستونی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(:

Lotfali khan zand در 3/9/1390 | 17:42 گفت:

فقط گوتزه .. ازارد کیلویی چند؟

حبیب در 3/9/1390 | 17:38 گفت:

50 میلیون؟؟!!!!! با این پول هم گوتزه رو میشه خرید با حداقل یکی دوتا بازیکن دیگه.... این پول ها رو فقط سران احمق رئال و چلسی حاضرن بدن....مگه پول علفه خرسه؟!!!!!!!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:31 گفت:

آخه هافبک بازیسازه به که ما بهش نیاز داریم.آخه جروینو واسه جام ملتها نیس

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:27 گفت:

راستی یکی به من بگه چرا ما ستاره هامون رو اینقد ارزون فروختیم؟فلامینی-نصری-فابرگاس؟ تازه فابرگاس به بارسا تخفیفم داد!

arman omidian در 3/9/1390 | 17:26 گفت:

نه نه نه.اشتباه نکنید.بهتره بخریمش.واقعا لازم داریم.لاقل یه مهاجم 6دونگ دیگه بگیریم تا خیالمون از جانشین رابین در صورت(زبونم لال!!!)مصدومیت یا محرومیت یا خستگیش راحت باشه

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:25 گفت:

فکر کنم این منلغ برای 1بازیکن جوون بالاس ولی 30خوبه شهرام جان

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 17:22 گفت:

یه کم تخفیف بدن میخریم به نظر من و ارسن ونگر و پت رایس ,هازارد 30 میلیون یورو می ارزه!!!!!!!

به نظر شما چی بچه ها چقد می ارزه؟؟؟؟؟

محمد رستگار در 3/9/1390 | 17:20 گفت:

با این پول می شه دو تا بازیکن مطمئن خرید.هازارد خیلی ریکسه

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:19 گفت:

بچه ها حالا ببینین با اون 3000میلیارد چیکارا که نمیشد کرد!فکر کنم میشد باشگاه رو خرید!

حسین عسگریان در 3/9/1390 | 17:17 گفت:

اوه کیلویی چند؟

علی ارشدی در 3/9/1390 | 17:09 گفت:

مخالفم با این پول میشه کارای بهتری کرد این بازیکن حداقل تو زمستون بدردمون نمیخوره مگه پول علف خرسه ؟؟؟؟

علی ارشدی در 3/9/1390 | 17:09 گفت:

مخالفم با این پول میشه کارای بهتری کرد ایت بازیکن حداقل تو زمستون بدردمون نمیخوره مگه پول علف خرسه ؟؟؟؟