رنسانس آرسنال را جدی بگیریم؟

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 269,055 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

رنسانس آرسنال را جدی بگیریم؟

پیشرفت این روزهای آرسنال


شاگردان ونگر شب گذشته با پیروزی مقابل دورتموند به عنوان تیم اول گروه و اولین تیم انگلیسی، راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا شدند تا نتایج و بازی های فاجعه بار این تیم در آغاز فصل، بیش از هر زمان دیگری به فراموشی سپرده شود.

توپچی ها که در 5 دیدار ابتدایی فصل تنها 4 امتیاز کسب کرده بودند، در 10 دیدار اخیرشان در لیگ برتر و چمپیونزلیگ 8 پیروزی و 1 تساوی به دست آوردند و نه تنها خود را به صدرنشینان لیگ برتر نزدیک کردند، بلکه بسیار راحت تر از سایر تیم های انگلیسی راهی مرحله پلی اف لیگ قهرمانان شدند. این در حالی است منچسترسیتی، صدرنشین لیگ برتر، با شکست مقابل ناپولی، احتمالا باید رویاهایش را در لیگ اروپا جستجو کند؛ منچستریونایتد بار دیگر در خانه متوقف شد تا آخرین دیدارش در مرحله گروهی، یک دوئل تمام عیار باشد و آبی ها نیز بار دیگر لغزیدند تا صعودشان به مرحله بعد در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

آنچه موجب می شود تا پیروزی آرسنال مقابل دورتموند را جدی تر بگیریم این است که تیم آلمانی همین چند روز قبل در آلیانس آره نا موفق شد بایرن، یکی از بهترین تیم های این فصل اروپا را شکست دهد اما مقابل آرسنال در نهایت چاره ای جز تسلیم شدن نداشت.

نکته قابل توجه دیگر در نمایش های هفته اخیر آرسنال، پیشرفت قابل توجه خط دفاعی این تیم است. اگر سه گلی که این تیم در استمفوردبریج مقابل چلسی دریافت کرد را کنار بگذاریم، آنها در هیچ یک از 8 بازی اخیرشان بیش از یک گل دریافت نکردند و این برای تیمی که در 5 دیدار ابتدایی فصل 14 بار دروازه اش باز شد، آمار قابل قبولی است. بی تردید بازگشت توماس فرمائلن و جا افتادن پر مرتساکر در ترکیب توپچی ها، نقش مهمی در استحکام خط دفاعی آرسنال داشته است.

البته آرسنالی ها هنوز مشکلاتی دارند که برای موفقیت در رقابت های این فصل باید آن را هر چه زودتر رفع کنند. مطمئنا آنچه بیش از همه هواداران این تیم را نگران کرده، اتکای بیش از اندازه آنها به رابین فن پرسی است. کاپیتان هلندی توپچی ها در فرم بسیار خوبی به سر می برد و در دیدار شب گذشته مقابل دورتموند نیز هر دو گل تیمش را به ثمر رساند اما سابقه مصدومیت های طولانی مدت فن پرسی، چیزی نیست که بتوان آن را به راحتی فراموش کرد. اگر قرار باشد آرسنالی تا این اندازه به این ستاره هلندی وابسته باشند، در صورت مصدومیت او، بی تردید لطمه زیادی خواهند خورد.

هنوز تا پایان فصل راه درازی در پیش است و آرسنال برای اینکه به طور کامل اتفاقات آغاز فصل را پشت سر بگذارد، باید همین روند را ادامه بدهد. با ادامه این روند، رسیدن به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان و تبدیل شدن به یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر دور از دسترس نخواهد بود(انشا الله)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 3/9/1390 | 21:29 گفت:

عالي بود. فقط فاقد عنصر تخصصي نظر دهي من بود!

hamidtopchi در 3/9/1390 | 21:26 گفت:

متشکرم عزیزم!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:59 گفت:

خواهش میشه فاطمه جان.

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:35 گفت:

علی جان،سام عزیز البته من دس به قلمم هم بد نیستا،نا سلامتی 4سال کارشناسی .لانم 3ماه ارشد میخونم لااقل اینجا باید تأثیرشو بذارها;-)

Fateme در 3/9/1390 | 20:34 گفت:

مرسی امین عالی بود .
واسه خودت یه پا روزنامه نگاریا :دی

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:29 گفت:

خواهش میشه دوستای گل.

Fateme در 3/9/1390 | 20:29 گفت:

مرسی امین عالی بود .
واسه خودت یه پا روزنامه نگاریا :دی

علی ارشدی در 3/9/1390 | 20:02 گفت:

دمت گرم سید مختصر و مفید بود

sam baygan در 3/9/1390 | 19:50 گفت:

حیف شد،میخواستم رمز موفقیتتو ازت بپرسم!
در هر حال ما قبولت داریم امین خان!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 19:29 گفت:

سلام دکتر.نه قلم کجا بود گزینه 2 صحیح است داداش ;-)

sam baygan در 3/9/1390 | 19:25 گفت:

امین خان قلم خودته یا کپی پیسه؟!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 18:36 گفت:

آره واقعا ;-) انجام وظیفه ای بیش نیس دوستان گل

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 18:34 گفت:

بابا ای ول به این مطالب قشنگ بچه ها همه یه پا مربی کلاسیک هستنا!!!!!!!!!!!!!
چه میکنن هواداران ارسنال تو سایت مر30 امین خیلی با حال بود ایشالله میریم که امسال کم کمش یه جام بیاریم...

mahdi در 3/9/1390 | 18:24 گفت:

اقا خیلی لطف کردی واقعا عالی بود