رنسانس آرسنال را جدی بگیریم؟

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 258,111 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

رنسانس آرسنال را جدی بگیریم؟

پیشرفت این روزهای آرسنال


شاگردان ونگر شب گذشته با پیروزی مقابل دورتموند به عنوان تیم اول گروه و اولین تیم انگلیسی، راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا شدند تا نتایج و بازی های فاجعه بار این تیم در آغاز فصل، بیش از هر زمان دیگری به فراموشی سپرده شود.

توپچی ها که در 5 دیدار ابتدایی فصل تنها 4 امتیاز کسب کرده بودند، در 10 دیدار اخیرشان در لیگ برتر و چمپیونزلیگ 8 پیروزی و 1 تساوی به دست آوردند و نه تنها خود را به صدرنشینان لیگ برتر نزدیک کردند، بلکه بسیار راحت تر از سایر تیم های انگلیسی راهی مرحله پلی اف لیگ قهرمانان شدند. این در حالی است منچسترسیتی، صدرنشین لیگ برتر، با شکست مقابل ناپولی، احتمالا باید رویاهایش را در لیگ اروپا جستجو کند؛ منچستریونایتد بار دیگر در خانه متوقف شد تا آخرین دیدارش در مرحله گروهی، یک دوئل تمام عیار باشد و آبی ها نیز بار دیگر لغزیدند تا صعودشان به مرحله بعد در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

آنچه موجب می شود تا پیروزی آرسنال مقابل دورتموند را جدی تر بگیریم این است که تیم آلمانی همین چند روز قبل در آلیانس آره نا موفق شد بایرن، یکی از بهترین تیم های این فصل اروپا را شکست دهد اما مقابل آرسنال در نهایت چاره ای جز تسلیم شدن نداشت.

نکته قابل توجه دیگر در نمایش های هفته اخیر آرسنال، پیشرفت قابل توجه خط دفاعی این تیم است. اگر سه گلی که این تیم در استمفوردبریج مقابل چلسی دریافت کرد را کنار بگذاریم، آنها در هیچ یک از 8 بازی اخیرشان بیش از یک گل دریافت نکردند و این برای تیمی که در 5 دیدار ابتدایی فصل 14 بار دروازه اش باز شد، آمار قابل قبولی است. بی تردید بازگشت توماس فرمائلن و جا افتادن پر مرتساکر در ترکیب توپچی ها، نقش مهمی در استحکام خط دفاعی آرسنال داشته است.

البته آرسنالی ها هنوز مشکلاتی دارند که برای موفقیت در رقابت های این فصل باید آن را هر چه زودتر رفع کنند. مطمئنا آنچه بیش از همه هواداران این تیم را نگران کرده، اتکای بیش از اندازه آنها به رابین فن پرسی است. کاپیتان هلندی توپچی ها در فرم بسیار خوبی به سر می برد و در دیدار شب گذشته مقابل دورتموند نیز هر دو گل تیمش را به ثمر رساند اما سابقه مصدومیت های طولانی مدت فن پرسی، چیزی نیست که بتوان آن را به راحتی فراموش کرد. اگر قرار باشد آرسنالی تا این اندازه به این ستاره هلندی وابسته باشند، در صورت مصدومیت او، بی تردید لطمه زیادی خواهند خورد.

هنوز تا پایان فصل راه درازی در پیش است و آرسنال برای اینکه به طور کامل اتفاقات آغاز فصل را پشت سر بگذارد، باید همین روند را ادامه بدهد. با ادامه این روند، رسیدن به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان و تبدیل شدن به یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر دور از دسترس نخواهد بود(انشا الله)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 3/9/1390 | 21:29 گفت:

عالي بود. فقط فاقد عنصر تخصصي نظر دهي من بود!

hamidtopchi در 3/9/1390 | 21:26 گفت:

متشکرم عزیزم!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:59 گفت:

خواهش میشه فاطمه جان.

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:35 گفت:

علی جان،سام عزیز البته من دس به قلمم هم بد نیستا،نا سلامتی 4سال کارشناسی .لانم 3ماه ارشد میخونم لااقل اینجا باید تأثیرشو بذارها;-)

Fateme در 3/9/1390 | 20:34 گفت:

مرسی امین عالی بود .
واسه خودت یه پا روزنامه نگاریا :دی

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:29 گفت:

خواهش میشه دوستای گل.

Fateme در 3/9/1390 | 20:29 گفت:

مرسی امین عالی بود .
واسه خودت یه پا روزنامه نگاریا :دی

علی ارشدی در 3/9/1390 | 20:02 گفت:

دمت گرم سید مختصر و مفید بود

sam baygan در 3/9/1390 | 19:50 گفت:

حیف شد،میخواستم رمز موفقیتتو ازت بپرسم!
در هر حال ما قبولت داریم امین خان!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 19:29 گفت:

سلام دکتر.نه قلم کجا بود گزینه 2 صحیح است داداش ;-)

sam baygan در 3/9/1390 | 19:25 گفت:

امین خان قلم خودته یا کپی پیسه؟!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 18:36 گفت:

آره واقعا ;-) انجام وظیفه ای بیش نیس دوستان گل

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 18:34 گفت:

بابا ای ول به این مطالب قشنگ بچه ها همه یه پا مربی کلاسیک هستنا!!!!!!!!!!!!!
چه میکنن هواداران ارسنال تو سایت مر30 امین خیلی با حال بود ایشالله میریم که امسال کم کمش یه جام بیاریم...

mahdi در 3/9/1390 | 18:24 گفت:

اقا خیلی لطف کردی واقعا عالی بود