سانگ:امیدوارم ون پرسی مصدوم نشود

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 264,728 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

سانگ:امیدوارم ون پرسی مصدوم نشود

تمجید سانگ از رابین


الکس سانگ، هافبک کامرونی آرسنال، بعد از پیروزی 2-1 تیمش مقابل دورتموند، رابین فن پرسی، کاپیتان هلندی توپچی ها را مورد ستایش قرار داد.

دو گل فن پرسی پیروزی آرسنال در دیدار شب گذشته را رقم زد و صعود آنها به مرحله بعد لیگ قهرمانان را قطعی کرد.

سانگ در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" او شگفت انگیز است. او بازیکن بسیار خوبی است و بزی کردن در کنار او بسیار لذت بخش است.

او در هر بازی نشان می دهد چه بازیکن مهمی است. ما امیدواریم او مصدوم نشود زیرا مصدومیت او شرایط را برای ما بسیار دشوار می کند. ما نیاز داریم که او در بهترین شرایط باشد."

او همچنین در مورد دیدار شب گذشته گفت:" ما بازی را خوب شروع نکردیم اما خوب به پایان رساندیم و این خیلی مهم است. ما در نیمه دوم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم و نتیجه بسیار خوبی به دست آوردیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین عسگریان در 4/9/1390 | 00:47 گفت:

اکتشافات رئسو بیخیال برید واسه ون ون جون اسفند دود کنید

Saeed Milani در 3/9/1390 | 20:28 گفت:

نه دیگه نشد اکتشافات تخیلی هم زیاد داشته ، سندروس ، کوژیلنی ( الآن بهتر شده ) ، جورو ، جنکینسون ( الآن بهتر شده ) ، بنت نر و خیلی ها که نیومده رفتن یا قرض داده شدند.

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:25 گفت:

بیخودی نیس که به ونگر میگن پروفسور

حمید فرازی در 3/9/1390 | 20:21 گفت:

انصافا کدومتون فکر میکردین سانگ به همچین بازیکنی تبدیل بشه؟ واقعا رئیس هر بازیکنی جز ژورو رو میتونه به یه ستاره تبدیل کنه.

Saeed Milani در 3/9/1390 | 20:17 گفت:

یه دریبل ایرانی زد! فقط ایرانی ها اینجوری یه پا دوپا میکنن ( مدل فوتسالی ) البته دیشب یه دونه ام ژاوی زد.

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:08 گفت:

خدا کنه که واسش مصدومیت پیش نیاد انشا الله

علی ارشدی در 3/9/1390 | 19:58 گفت:

بابا ما هم که داریم همینو میگیم یکی به رئیس بگه برو یک مهاجم خوب بخر به رابین استراحتم بدی بد نیست

sam baygan در 3/9/1390 | 19:50 گفت:

اون یه پا دو پاش خیلی بهم چسبید!