سانگ:امیدوارم ون پرسی مصدوم نشود

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 254,625 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

سانگ:امیدوارم ون پرسی مصدوم نشود

تمجید سانگ از رابین


الکس سانگ، هافبک کامرونی آرسنال، بعد از پیروزی 2-1 تیمش مقابل دورتموند، رابین فن پرسی، کاپیتان هلندی توپچی ها را مورد ستایش قرار داد.

دو گل فن پرسی پیروزی آرسنال در دیدار شب گذشته را رقم زد و صعود آنها به مرحله بعد لیگ قهرمانان را قطعی کرد.

سانگ در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" او شگفت انگیز است. او بازیکن بسیار خوبی است و بزی کردن در کنار او بسیار لذت بخش است.

او در هر بازی نشان می دهد چه بازیکن مهمی است. ما امیدواریم او مصدوم نشود زیرا مصدومیت او شرایط را برای ما بسیار دشوار می کند. ما نیاز داریم که او در بهترین شرایط باشد."

او همچنین در مورد دیدار شب گذشته گفت:" ما بازی را خوب شروع نکردیم اما خوب به پایان رساندیم و این خیلی مهم است. ما در نیمه دوم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم و نتیجه بسیار خوبی به دست آوردیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین عسگریان در 4/9/1390 | 00:47 گفت:

اکتشافات رئسو بیخیال برید واسه ون ون جون اسفند دود کنید

Saeed Milani در 3/9/1390 | 20:28 گفت:

نه دیگه نشد اکتشافات تخیلی هم زیاد داشته ، سندروس ، کوژیلنی ( الآن بهتر شده ) ، جورو ، جنکینسون ( الآن بهتر شده ) ، بنت نر و خیلی ها که نیومده رفتن یا قرض داده شدند.

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:25 گفت:

بیخودی نیس که به ونگر میگن پروفسور

حمید فرازی در 3/9/1390 | 20:21 گفت:

انصافا کدومتون فکر میکردین سانگ به همچین بازیکنی تبدیل بشه؟ واقعا رئیس هر بازیکنی جز ژورو رو میتونه به یه ستاره تبدیل کنه.

Saeed Milani در 3/9/1390 | 20:17 گفت:

یه دریبل ایرانی زد! فقط ایرانی ها اینجوری یه پا دوپا میکنن ( مدل فوتسالی ) البته دیشب یه دونه ام ژاوی زد.

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:08 گفت:

خدا کنه که واسش مصدومیت پیش نیاد انشا الله

علی ارشدی در 3/9/1390 | 19:58 گفت:

بابا ما هم که داریم همینو میگیم یکی به رئیس بگه برو یک مهاجم خوب بخر به رابین استراحتم بدی بد نیست

sam baygan در 3/9/1390 | 19:50 گفت:

اون یه پا دو پاش خیلی بهم چسبید!