خبری در حد شایعه یا واقعیت؟

نویسنده: محمودرضا معینی

وبلاگ من
نویسنده: محمودرضا معینی
22 سالمه،دانشجوی برقم،ما کلا خانوادگی طرفداره آرسنالیم من،بابام،داداشم، به صورت موروثی طرفداره آرسنال شدم و حدود 13 ساله که آرسنال برام تبدیل به یه عشق شده
کل بازدید: 9,883 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

خبری در حد شایعه یا واقعیت؟

آرسنال برای خرید گوتزه بار دیگر وارد میدان شد،بازیکن دورتموند که اخیرا با تایید مدیران این باشگاه به هیچ وجه فروشی نیست با پیشنهادی به نظر مناسب از آرسنال روبرو شده است


آرسنال برای خرید گوتزه بار دیگر وارد میدان شد،بازیکن دورتموند که اخیرا با تایید مدیران این باشگاه به هیچ وجه فروشی نیست با پیشنهادی به نظر مناسب از آرسنال روبرو شده است
من البته اینو فقط روی وال آرتتا توی فیس بوک دیدم،دروغ یا راستش پای آرتتا:
پیشنهاد جدید آرسنال برای جذب گوتزه:32 میلیون یورو به همراه آرشاوین
که البته به نظر مناسب میاد ولی مدیران دورتموند هر طور شده میخواهن ستاره خود را نگه دارند،ولی خبر گذاری ها خرید مارکو ریوس را توسط این باشگاه را دلیلی برای ترک گوتزه میدانند
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 19/10/1390 | 23:50 گفت:

ما که تنها کارمون شده امیدوار بودن از نوع 1%ییییییییییی !!!!!

رضا عالم در 19/10/1390 | 15:21 گفت:

ارادتمندم علی خان، کوچکتیم داداش...

saeed asghary در 19/10/1390 | 14:36 گفت:

آقا گوتزه رو بیخیال شین نمیاد

علی ارشدی در 19/10/1390 | 13:44 گفت:

رضا جون برای من باعث افتخاره که باهات نسبت داشته باشم

رضا عالم در 19/10/1390 | 13:41 گفت:

من احتمالا با علی ارشدی یه نسبتی دارم، آخه خیلی نظرامون به هم شبیهه :دی

رضا در 19/10/1390 | 12:50 گفت:

فقط بیابد اگه در چمپبونز لیگ بدرد نخوره در حذفی و لیگ که میتونه بازی کنه
جکی و گوتزه که کنار هم باشن هبچ کس حریف ما نیست

رضا در 19/10/1390 | 12:35 گفت:

اگه بیاد ۱۰۰ افغانی نظر میکنم بچه ها

davood در 19/10/1390 | 12:25 گفت:

من خیلی از گوتزه خوشم میاد اما اونروز گفت میخوام برم اسپانیا معلومه دلش با لیگ جزیره نیست بنظر منم اریکسن بهتره

kasra در 19/10/1390 | 03:33 گفت:

یکی رو باید بگیریم که بتونیم توی چمپیونز لیگ هم ازش استفاده کنیم

reza در 19/10/1390 | 02:05 گفت:

اشتباست

علی ارشدی در 19/10/1390 | 00:57 گفت:

منم با رضا عالم موافقم کریستین اریکسن خیلی بهتر از گوتزه هستش

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 00:12 گفت:

امیدوارم که راست باشه ولی میدونم شایعه ای بیش نیست!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 00:09 گفت:

ای بابا!!!!!تموم شد دوران اون آژاکس که هیچ تیمی جلودارش نبود!:)
چمپیونز لیگ کیه بازی با میلان؟

رضا عالم در 18/10/1390 | 23:56 گفت:

بچه ها اریکسون بازیکن آژاکس گزینه ی بهتری نیست !؟
کلا بازیکنای آژاکس تو آرسنال خوب جواب دادن (اوورمارس، برگکمپ، ورمائلن و ...)
اریکسون هم گزینه ی ارزونتری هست و هم با سیستم بازی آرسنال مأنوس تره !
تازه برگکمپ هم میتونه واسطه گری کنه ! :)

mostafaa در 18/10/1390 | 23:15 گفت:

این که میگن فصل بعدم میخا د بازی کنه و اینا واسه اینه که قیمتو ببرن بالا شما ساده نباشین.دیدن 4تا باشگاه کلفت میخانش می دونن اونا پول خوب میدن واسه همین دارن بازی در میارن.اگه آرسنال پول بده باشه می تونه بیارتش.بیارتش هم قهرمانیمون تو یکی از سه جام حتمی می شه.

شاهين در 18/10/1390 | 23:05 گفت:

آره مخصوصا ژورو

رضا عالم در 18/10/1390 | 22:49 گفت:

به نفع دورتمونده که قبول کنه ! :دی
عمرا خر بشن !!! :دی

علی ارشدی در 18/10/1390 | 22:16 گفت:

در حد شایعه نه واقعیت

mostafa در 18/10/1390 | 21:31 گفت:

عمرا شایعه ی بیش نیست گان دو گان کاگاوا گوتزه حفظ میشن و به همین راحتی از دستشون نمیدن حالا رئ.سم اضافه کردن نوری شاهینم به رئال انداختن

sam baygan در 18/10/1390 | 21:22 گفت:

تیمی که رئوسو از چنگ بایرنی ها درمیاره عمرا گوتزه که از اون بهتره رو به ما نمیدن

حمید فرازی در 18/10/1390 | 21:12 گفت:

رئوسو که نیم فصل نمیاد.قراره از فصل آینده واسه دورتموند بازی کنه که ظاهزا اینو واسه فروش گونزه در فصل آینده خریدن.بهتره الکی به خدمون وعده ندیم

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 21:08 گفت:

ارسنال پول بده نیست تنها راهش اینه جورو شاماخ واسکلاچی روبدیم گوتزه بگیریم