دیشب که خواب بودیم

نویسنده: محمودرضا معینی

وبلاگ من
نویسنده: محمودرضا معینی
22 سالمه،دانشجوی برقم،ما کلا خانوادگی طرفداره آرسنالیم من،بابام،داداشم، به صورت موروثی طرفداره آرسنال شدم و حدود 13 ساله که آرسنال برام تبدیل به یه عشق شده
کل بازدید: 9,859 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

دیشب که خواب بودیم

ببخشید بچه ها یه ذره بی ربطه(یه ذره که چه عرض کنم)،ولی واقعا مهم بود، من که این خبر رو شنیدم یه ذره به خودم امید وار شدم!!!! به ایرانی بودن افتخار کردم،افتخار،افتخار(البته در این موارد نه بیشتر)


دیشب که اکثر مردم ایران در خواب بودند (خود من نیز همین طور) و تا پاسی از شب برای دیدن داربی میلان لحظه شماری میکردند و دیدند که اینتر از بحران خارج شده،و همه از برد مس کرمان و چیرو برابر استقلال پر مدعا شگفت زده شده بودند،یا اکثرا در خواب بودیم که به امتحان امروزمان برسیم(مث من)و همچنین خود ما در حسرت برد تیم محبوبمان بودیم و شبی تلخ برای همه ما حساب میشد،یک ایرانی به معنای واقعی افتخاری دیگر در تاریخ ایران ثبت کرد آن هم در پی موفقیتهای اخیر خود که این افتخارات را از ایران شروع کرد و حالا به بین المللی ترین جایزه ها دست پیدا می کند واقعا باید به افتخارش از جا بر خاست و گردی از شانه اش گسترد!!!!!!!!
در زمانیکه خانه ای برای هست بودن نیست باید به آنکس که همه جای جهان را خانه خود کرده افتخار کرد.این چند روز اکثر خبرهای سینمای ایران دور خانه سینما می گشت و حالا این سینمای خانه خراب(به قول نویسنده گل) در دل همه مردم خانه کرده است،اصغر فرهادی مردی که با فیلمش نه تنها از مردم جدا نشد بلکه با جدایی اش با مردم بیشتر همرنگ شد ،حالا جایزه گلدن گلوب رو برده و باید منتظر درخشش مجددش در اسکار نیز باشیم !
(برداشتی آزاد از خودم و تر کیباتی از نویسنده سایت گل،بیشترش از خودم بود)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 26/10/1390 | 22:29 گفت:

اصلاً از فیلمش خوشم نیومد، حرفایی که در لفافه زده مهم تر از اعتبار فیلم از لحاظ سینمایی هست. اگه به حرف اصلی فیلم در کنار استاندارد جهانی بودن فیلمش که شکی توش نیست توجه کنید به حرف من می رسید، البته اگه به صورت حرفه ای سینما رو دنبال کنید. ولی در عوض فیلم چهارشنبه سوری فرهادی واقعاً بی نظیر بود.

hesam در 26/10/1390 | 20:33 گفت:

اقاى شاماخ شما خواهشن همونطور که بازيا رو نميبيني سايت رو هم بازديد نکن

علی ارشدی در 26/10/1390 | 20:01 گفت:

رضا جون چرا توهین؟

رضاشاماخ چوک بندر در 26/10/1390 | 19:52 گفت:

من نمیشناسمش نه فیلم نگاه میکنم نه ازاین آدمای چرت خوشم میاد

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 19:25 گفت:

ارسناااااااااال عاشقتم ونگر عاشقم

امیررضا در 26/10/1390 | 18:30 گفت:

ایول به اصغر.فیلمش فوق العاده بود(مخصوصا شهاب حسینی) ...به امید اسکار

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:29 گفت:

آقا به نظر من که اشکالی نداره تو بلاگامون گاهی وقتا یه چیزای اینجوری هم بنویسیم دمش گرم من که این فیلمو 3 بار دیدم تا الان

ali jamshidi در 26/10/1390 | 16:26 گفت:

واقعاً حقش بود. الآن علی آقای آرسنالی بزرگ سال با قدمت چند صد سال سابقه هواداری میاد جوابه تک تک تونو میده ها. از من گفتن بود

حمید فرازی در 26/10/1390 | 14:50 گفت:

اینقدر افتخار آفرین هست که نمیتونم بگم نباید این پستو اینجا بذاری ولی کاش یه قسمت واسه بحثای متفرقه تو سایت ایجاد میشد

Saeed Milani در 26/10/1390 | 14:46 گفت:

واقعا لذت بردم مراسم رو تماشا کردم.

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 14:09 گفت:

زنده باد داش اصغر