دیشب که خواب بودیم

نویسنده: محمودرضا معینی

وبلاگ من
نویسنده: محمودرضا معینی
22 سالمه،دانشجوی برقم،ما کلا خانوادگی طرفداره آرسنالیم من،بابام،داداشم، به صورت موروثی طرفداره آرسنال شدم و حدود 13 ساله که آرسنال برام تبدیل به یه عشق شده
کل بازدید: 9,880 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

دیشب که خواب بودیم

ببخشید بچه ها یه ذره بی ربطه(یه ذره که چه عرض کنم)،ولی واقعا مهم بود، من که این خبر رو شنیدم یه ذره به خودم امید وار شدم!!!! به ایرانی بودن افتخار کردم،افتخار،افتخار(البته در این موارد نه بیشتر)


دیشب که اکثر مردم ایران در خواب بودند (خود من نیز همین طور) و تا پاسی از شب برای دیدن داربی میلان لحظه شماری میکردند و دیدند که اینتر از بحران خارج شده،و همه از برد مس کرمان و چیرو برابر استقلال پر مدعا شگفت زده شده بودند،یا اکثرا در خواب بودیم که به امتحان امروزمان برسیم(مث من)و همچنین خود ما در حسرت برد تیم محبوبمان بودیم و شبی تلخ برای همه ما حساب میشد،یک ایرانی به معنای واقعی افتخاری دیگر در تاریخ ایران ثبت کرد آن هم در پی موفقیتهای اخیر خود که این افتخارات را از ایران شروع کرد و حالا به بین المللی ترین جایزه ها دست پیدا می کند واقعا باید به افتخارش از جا بر خاست و گردی از شانه اش گسترد!!!!!!!!
در زمانیکه خانه ای برای هست بودن نیست باید به آنکس که همه جای جهان را خانه خود کرده افتخار کرد.این چند روز اکثر خبرهای سینمای ایران دور خانه سینما می گشت و حالا این سینمای خانه خراب(به قول نویسنده گل) در دل همه مردم خانه کرده است،اصغر فرهادی مردی که با فیلمش نه تنها از مردم جدا نشد بلکه با جدایی اش با مردم بیشتر همرنگ شد ،حالا جایزه گلدن گلوب رو برده و باید منتظر درخشش مجددش در اسکار نیز باشیم !
(برداشتی آزاد از خودم و تر کیباتی از نویسنده سایت گل،بیشترش از خودم بود)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 26/10/1390 | 22:29 گفت:

اصلاً از فیلمش خوشم نیومد، حرفایی که در لفافه زده مهم تر از اعتبار فیلم از لحاظ سینمایی هست. اگه به حرف اصلی فیلم در کنار استاندارد جهانی بودن فیلمش که شکی توش نیست توجه کنید به حرف من می رسید، البته اگه به صورت حرفه ای سینما رو دنبال کنید. ولی در عوض فیلم چهارشنبه سوری فرهادی واقعاً بی نظیر بود.

hesam در 26/10/1390 | 20:33 گفت:

اقاى شاماخ شما خواهشن همونطور که بازيا رو نميبيني سايت رو هم بازديد نکن

علی ارشدی در 26/10/1390 | 20:01 گفت:

رضا جون چرا توهین؟

رضاشاماخ چوک بندر در 26/10/1390 | 19:52 گفت:

من نمیشناسمش نه فیلم نگاه میکنم نه ازاین آدمای چرت خوشم میاد

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 19:25 گفت:

ارسناااااااااال عاشقتم ونگر عاشقم

امیررضا در 26/10/1390 | 18:30 گفت:

ایول به اصغر.فیلمش فوق العاده بود(مخصوصا شهاب حسینی) ...به امید اسکار

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:29 گفت:

آقا به نظر من که اشکالی نداره تو بلاگامون گاهی وقتا یه چیزای اینجوری هم بنویسیم دمش گرم من که این فیلمو 3 بار دیدم تا الان

ali jamshidi در 26/10/1390 | 16:26 گفت:

واقعاً حقش بود. الآن علی آقای آرسنالی بزرگ سال با قدمت چند صد سال سابقه هواداری میاد جوابه تک تک تونو میده ها. از من گفتن بود

حمید فرازی در 26/10/1390 | 14:50 گفت:

اینقدر افتخار آفرین هست که نمیتونم بگم نباید این پستو اینجا بذاری ولی کاش یه قسمت واسه بحثای متفرقه تو سایت ایجاد میشد

Saeed Milani در 26/10/1390 | 14:46 گفت:

واقعا لذت بردم مراسم رو تماشا کردم.

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 14:09 گفت:

زنده باد داش اصغر