تاریخچه بازی میلان و ارسنال!!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,604 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

تاریخچه بازی میلان و ارسنال!!!

ارسنال یا میلان کدام به مرحله بعد صعود میکنن ؟
خوب معلومه ارسنال...


ارسنال و میلان تا به حال 4مرتبه در بازی های رسمی به مصاف هم رفتند که سهم هر کدام 1پیروزی و 2بازی هم با تساوی به پایان رسیده!!

رفت و برگشت (لیگ قهرمانان اروپا): 2 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد آ.ث.میلان، 1 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد آ.ث.میلان، 1 مساوی

در خانه آ.ث.میلان (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد آ.ث.میلان، 0 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (سوپرکاپ اروپا): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد آ.ث.میلان، 1 مساوی

در خانه آرسنال (سوپرکاپ اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد آ.ث.میلان، 1 مساوی

در خانه آ.ث.میلان (سوپرکاپ اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد آ.ث.میلان، 0 مساوی

-----------------------------------------


* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 2-0 آرسنال در خارج از خانه و در فصل 2007/2008 بوده است.

* پرگل ترین برد آرسنال مقابل آ.ث.میلان پیروزی 2-0 در خارج از خانه و در فصل 2007/2008 بوده است.

* پرگل ترین برد آ.ث.میلان در مقابل آرسنال پیروزی 2-0 در خانه و در فصل 1994/1995 بوده است.

اگه دقت کنین میبینید ارسنال تا به حال در خانه به میلان نباخته و درخانه حریف هم تونسته به پیروزی دست پیدا کرده .
راستی تو امارتس کاپ هم با هم بازی کردن که بازی 1-1شد گل ارسنال شاماخ زد و گل میلان پاتو

به نظر من برای رسیدن به قهرمانی باید با همه تیم های قوی بازی کرد و برد چه الان چه تو فینال فرقی نمیکنه ومیلان بهترین گزینه بود.
حریف مهم نیست بردن حریف مهمه!!!!!!!
یادمه سال 2006 هم که رفتیم فینال تو این مرحله به یوونتوس بازی کردیم وزدیمشون.

باخرید های خوب در ژانویه و با بازگشت جک ویلشر و سانیا و گلزنی کاپیتان ونپرسی مبریمشون وگام بلندی واسه رسیدن به قهرمانی اروپا برمیداریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 01:41 گفت:

به قول علی اقا میتونه بره بمیره

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:25 گفت:

جذابترین بازی این دور میشه.

sam baygan در 25/9/1390 | 21:46 گفت:

خوش اومدی پسر...
نیستی چرا؟

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:59 گفت:

آرسنال میره بالا بدون شک

فرهاد در 25/9/1390 | 19:22 گفت:

منچستر-آژاکس_سیتی-پورتو لیگ اروپا

محسن در 25/9/1390 | 18:04 گفت:

می برییییییییییییییییییییییییییییییییییییم
میلان که هیچ بابای میلانو هم میزنیم ناک اوت می کنیم

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:50 گفت:

ایشالا با دعای بچه ها میبریم...

علیرضا در 25/9/1390 | 17:49 گفت:

سعید جون قرار نبود موج منفی بدیااااااااا
میزنیم میترکونیمشون............100 در 100 روبین هم تو سن سیرو هتریک میکنه و جک و سانگ هم هر کدوم یه گل میزنن........حال کردین...........اینجوری باید امید بدید..........

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 17:42 گفت:

سلام علی جون مر30 من چاکر همه ارسنالی های رو زمینم بخصوص بچه های کانون خودمون

فرهاد در 25/9/1390 | 17:34 گفت:

به به آقا آرمان کجایی پسر

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:14 گفت:

شهرام خوش برگشتی دلمون تنگت شده بود

آرمان امیراحمدی در 25/9/1390 | 17:13 گفت:

میبریم بابا :D

reza در 25/9/1390 | 16:58 گفت:

سلام به دور یک هشتم

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 16:23 گفت:

حمید جون سخت گرفتار بودم ولی همیشه بازی های ارسنال رو مستقیم دنبال میکردم و به یادتون بودم .


اره سعید تو فینال باختیم ولی امسال اگه تو ژانویه خوب تقویت بشیم میتونیم قهرمان بشیم همه چیز به خرید های ژانویه بستگی داره!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 25/9/1390 | 16:16 گفت:

متاسفانه حذف شدیم!

میلاد حسینی در 25/9/1390 | 16:14 گفت:

بین دو بازی رفت و برگشت با میلان باید با تاتنهام و لیورپول هم بازی کنیم!!!!!!

حمید فرازی در 25/9/1390 | 16:05 گفت:

عمو شهرام این مدت کجا بودی؟

حمید فرازی در 25/9/1390 | 16:04 گفت:

ایشالا میبریم