بازگشت های موفق

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,587 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

بازگشت های موفق

در فوتبال همچون زندگی یک قانون کلی وجود دارد . "بازیکنان نمی توانند بازگردند." اما در سال های اخیر برخی از بازیکنان خود را از این قانون استثنا کرده اند.


نگاهی به بازگشت های موفق بازیکنان به باشگاه های سابق خود خواهیم داشت.


تدی شرینگهام

شرینگهام در دهه 90 پنج سال طلایی را در تاتنهام گذارند. اما در سال 1997 در ازای 3.5 میلیون پوند به منچستریونایتد پیوست و پس از کسب چندین جام با شیاطین سرخ در سال 2001 به وایت هارت لین برگشت و 80 بازی دیگر برای این تیم انجام داد و 27 گل دیگر به ثمر رساند.
رابی فاولر

رابی فاولر که در دهه 90 لقب خدا را از سوی طرفداران لیورپول به دوش می کشید در ژانویه 2006 مجدداً به این تیم بازگشت. او در بازگشت مصدومیت هایی هم داشت اما در فصل 2005/06 در 14 بازی 5 گل به ثمر رساند و در فصل آخر بازیگری خود در 23 بازی 7 گل به ثمر رساند تا با احترام از فوتبال خداحافظی کند.

جرمین دفوئه

آخرین مورد موفق از بازگشت یک بازیکن به تیم سابق خود، بازشگت دفوئه به تاتنهام بود. او در سال 2004 در ازای 7 میلیون پوند از وستهام به تاتنهام پیوست. 4 فصل بعد و با حضور خوان ده راموس او به پورتسموث پیوست تا با مربی سابق خود در وستهام هری ردنپ کار کند. پس از جانشینی ردنپ به جای راموس در تاتنهام این مهاجم بار دیگر به این تیم آمد و هم اکنون با 14 گل زده به دنبال کسب آقای گلی می باشد.

یورگن کلینزمن

کلینزمن در وایت هارت لین حضور موفقی را سپری کرد. او 21 گل در لیگ به ثمر رساند و به عنوان بازیکن برتر سال از سوی نویسندگان ورزشی انتخاب شد. اما در ازای 2 میلیون پوند در سال 1994 به موناکو پیوست. او یک فصل فقط در این تیم ماند. او سپس به بایرن مونیخ رفت و در دسامبر 2007 به طور قرضی از سمپدوریا بار دیگر به لندن آمد. او در 15 حضورش در آن فصل 9 گل برای این تیم به ثمر رساند.


تا اینجاش رو از سایت گانر از شخص علی نامی گرفتم اما.....


وحالا تی تی هانری خودمون


 


نظرتون راجع به تی تی چیه میتونه تو این سن تک به تک هایی که ژروینیو به راحتی از دست میده به گل تبدیل کنه؟


میتونه وقتی تیم 10 نفره شده و یک گل جلو هستیم تیم رو کنترل کنه تا تیم نبازه؟
میتونه امید  و روحیه رو به تیم  و هواداران تزریق کنه؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 02:11 گفت:

شهرام جان فرصت تیتی خیلی کمه! 2ماه! ولی میدونم که تأثیرشو میذاره

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

شیر،شیر بُوَد گرچه پیر بُوَد!

حمید فرازی در 13/10/1390 | 23:04 گفت:

امیدوارم تی تی به این لیست اضافه شه

مجید در 13/10/1390 | 12:51 گفت:

هییییییییییییییییییی

علی ارشدی در 13/10/1390 | 12:38 گفت:

امیدوارم تی تی یک ذره اوضاعمونو بهتر کنه

reeza در 13/10/1390 | 12:01 گفت:

هانری بازیکنیه که همین الان می تونه رونالدو و مسی رو سوسک کنه (اشاره به بازی جام جهانیه 2006 اگه اشتباه نکنم که جدال دوباره زیدان با بازیکنی برزیل مثل کارلوس و باز هم اگه اشتب نکنم رونالدو اصلیه بود که همه می گفتن زیزو پیر شده ولی توچند تا صحنه همه رو سوسک کرد) و من بهتون قول می دم نسبت به سنش بترکونه

فرزین سلامي در 13/10/1390 | 11:28 گفت:

گرچه یه بازیکن نمیتونه جور 10 نفر دیگه رو بکشه ولی امیدوارم با اومدن هانری دیگه اینجور مسخره و بچه گانه بازیه برده رو دود نکنیم بره هوا