بازگشت های موفق

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,399 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بازگشت های موفق

در فوتبال همچون زندگی یک قانون کلی وجود دارد . "بازیکنان نمی توانند بازگردند." اما در سال های اخیر برخی از بازیکنان خود را از این قانون استثنا کرده اند.


نگاهی به بازگشت های موفق بازیکنان به باشگاه های سابق خود خواهیم داشت.


تدی شرینگهام

شرینگهام در دهه 90 پنج سال طلایی را در تاتنهام گذارند. اما در سال 1997 در ازای 3.5 میلیون پوند به منچستریونایتد پیوست و پس از کسب چندین جام با شیاطین سرخ در سال 2001 به وایت هارت لین برگشت و 80 بازی دیگر برای این تیم انجام داد و 27 گل دیگر به ثمر رساند.
رابی فاولر

رابی فاولر که در دهه 90 لقب خدا را از سوی طرفداران لیورپول به دوش می کشید در ژانویه 2006 مجدداً به این تیم بازگشت. او در بازگشت مصدومیت هایی هم داشت اما در فصل 2005/06 در 14 بازی 5 گل به ثمر رساند و در فصل آخر بازیگری خود در 23 بازی 7 گل به ثمر رساند تا با احترام از فوتبال خداحافظی کند.

جرمین دفوئه

آخرین مورد موفق از بازگشت یک بازیکن به تیم سابق خود، بازشگت دفوئه به تاتنهام بود. او در سال 2004 در ازای 7 میلیون پوند از وستهام به تاتنهام پیوست. 4 فصل بعد و با حضور خوان ده راموس او به پورتسموث پیوست تا با مربی سابق خود در وستهام هری ردنپ کار کند. پس از جانشینی ردنپ به جای راموس در تاتنهام این مهاجم بار دیگر به این تیم آمد و هم اکنون با 14 گل زده به دنبال کسب آقای گلی می باشد.

یورگن کلینزمن

کلینزمن در وایت هارت لین حضور موفقی را سپری کرد. او 21 گل در لیگ به ثمر رساند و به عنوان بازیکن برتر سال از سوی نویسندگان ورزشی انتخاب شد. اما در ازای 2 میلیون پوند در سال 1994 به موناکو پیوست. او یک فصل فقط در این تیم ماند. او سپس به بایرن مونیخ رفت و در دسامبر 2007 به طور قرضی از سمپدوریا بار دیگر به لندن آمد. او در 15 حضورش در آن فصل 9 گل برای این تیم به ثمر رساند.


تا اینجاش رو از سایت گانر از شخص علی نامی گرفتم اما.....


وحالا تی تی هانری خودمون


 


نظرتون راجع به تی تی چیه میتونه تو این سن تک به تک هایی که ژروینیو به راحتی از دست میده به گل تبدیل کنه؟


میتونه وقتی تیم 10 نفره شده و یک گل جلو هستیم تیم رو کنترل کنه تا تیم نبازه؟
میتونه امید  و روحیه رو به تیم  و هواداران تزریق کنه؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 02:11 گفت:

شهرام جان فرصت تیتی خیلی کمه! 2ماه! ولی میدونم که تأثیرشو میذاره

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

شیر،شیر بُوَد گرچه پیر بُوَد!

حمید فرازی در 13/10/1390 | 23:04 گفت:

امیدوارم تی تی به این لیست اضافه شه

مجید در 13/10/1390 | 12:51 گفت:

هییییییییییییییییییی

علی ارشدی در 13/10/1390 | 12:38 گفت:

امیدوارم تی تی یک ذره اوضاعمونو بهتر کنه

reeza در 13/10/1390 | 12:01 گفت:

هانری بازیکنیه که همین الان می تونه رونالدو و مسی رو سوسک کنه (اشاره به بازی جام جهانیه 2006 اگه اشتباه نکنم که جدال دوباره زیدان با بازیکنی برزیل مثل کارلوس و باز هم اگه اشتب نکنم رونالدو اصلیه بود که همه می گفتن زیزو پیر شده ولی توچند تا صحنه همه رو سوسک کرد) و من بهتون قول می دم نسبت به سنش بترکونه

فرزین سلامي در 13/10/1390 | 11:28 گفت:

گرچه یه بازیکن نمیتونه جور 10 نفر دیگه رو بکشه ولی امیدوارم با اومدن هانری دیگه اینجور مسخره و بچه گانه بازیه برده رو دود نکنیم بره هوا