بازگشت های موفق

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 79,427 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

بازگشت های موفق

در فوتبال همچون زندگی یک قانون کلی وجود دارد . "بازیکنان نمی توانند بازگردند." اما در سال های اخیر برخی از بازیکنان خود را از این قانون استثنا کرده اند.


نگاهی به بازگشت های موفق بازیکنان به باشگاه های سابق خود خواهیم داشت.


تدی شرینگهام

شرینگهام در دهه 90 پنج سال طلایی را در تاتنهام گذارند. اما در سال 1997 در ازای 3.5 میلیون پوند به منچستریونایتد پیوست و پس از کسب چندین جام با شیاطین سرخ در سال 2001 به وایت هارت لین برگشت و 80 بازی دیگر برای این تیم انجام داد و 27 گل دیگر به ثمر رساند.
رابی فاولر

رابی فاولر که در دهه 90 لقب خدا را از سوی طرفداران لیورپول به دوش می کشید در ژانویه 2006 مجدداً به این تیم بازگشت. او در بازگشت مصدومیت هایی هم داشت اما در فصل 2005/06 در 14 بازی 5 گل به ثمر رساند و در فصل آخر بازیگری خود در 23 بازی 7 گل به ثمر رساند تا با احترام از فوتبال خداحافظی کند.

جرمین دفوئه

آخرین مورد موفق از بازگشت یک بازیکن به تیم سابق خود، بازشگت دفوئه به تاتنهام بود. او در سال 2004 در ازای 7 میلیون پوند از وستهام به تاتنهام پیوست. 4 فصل بعد و با حضور خوان ده راموس او به پورتسموث پیوست تا با مربی سابق خود در وستهام هری ردنپ کار کند. پس از جانشینی ردنپ به جای راموس در تاتنهام این مهاجم بار دیگر به این تیم آمد و هم اکنون با 14 گل زده به دنبال کسب آقای گلی می باشد.

یورگن کلینزمن

کلینزمن در وایت هارت لین حضور موفقی را سپری کرد. او 21 گل در لیگ به ثمر رساند و به عنوان بازیکن برتر سال از سوی نویسندگان ورزشی انتخاب شد. اما در ازای 2 میلیون پوند در سال 1994 به موناکو پیوست. او یک فصل فقط در این تیم ماند. او سپس به بایرن مونیخ رفت و در دسامبر 2007 به طور قرضی از سمپدوریا بار دیگر به لندن آمد. او در 15 حضورش در آن فصل 9 گل برای این تیم به ثمر رساند.


تا اینجاش رو از سایت گانر از شخص علی نامی گرفتم اما.....


وحالا تی تی هانری خودمون


 


نظرتون راجع به تی تی چیه میتونه تو این سن تک به تک هایی که ژروینیو به راحتی از دست میده به گل تبدیل کنه؟


میتونه وقتی تیم 10 نفره شده و یک گل جلو هستیم تیم رو کنترل کنه تا تیم نبازه؟
میتونه امید  و روحیه رو به تیم  و هواداران تزریق کنه؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 02:11 گفت:

شهرام جان فرصت تیتی خیلی کمه! 2ماه! ولی میدونم که تأثیرشو میذاره

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

شیر،شیر بُوَد گرچه پیر بُوَد!

حمید فرازی در 13/10/1390 | 23:04 گفت:

امیدوارم تی تی به این لیست اضافه شه

مجید در 13/10/1390 | 12:51 گفت:

هییییییییییییییییییی

علی ارشدی در 13/10/1390 | 12:38 گفت:

امیدوارم تی تی یک ذره اوضاعمونو بهتر کنه

reeza در 13/10/1390 | 12:01 گفت:

هانری بازیکنیه که همین الان می تونه رونالدو و مسی رو سوسک کنه (اشاره به بازی جام جهانیه 2006 اگه اشتباه نکنم که جدال دوباره زیدان با بازیکنی برزیل مثل کارلوس و باز هم اگه اشتب نکنم رونالدو اصلیه بود که همه می گفتن زیزو پیر شده ولی توچند تا صحنه همه رو سوسک کرد) و من بهتون قول می دم نسبت به سنش بترکونه

فرزین سلامي در 13/10/1390 | 11:28 گفت:

گرچه یه بازیکن نمیتونه جور 10 نفر دیگه رو بکشه ولی امیدوارم با اومدن هانری دیگه اینجور مسخره و بچه گانه بازیه برده رو دود نکنیم بره هوا