یک دید متفاوت از یک شخص متفاوت!!!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,385 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

یک دید متفاوت از یک شخص متفاوت!!!!

این متن به یک مرد ارسنالی بزرگ تعلق دارد مردی که از لحاظ سنی خیلی از ما بزرگتر و با تجربه تر است  اما همدل ماست و قلبش برای ارسنال میتپد


من که از خوندن این مطلب و احساس پاک نویسنده اش لذت بردم شما چطور؟؟؟؟


نوشتن در سايت آرسنالي ها حال و هوائي ديگر دارد . يك جور احساس خودماني  و راحت بودن . مي داني كه حرفهايت فهميده مي شود و همه با هم يك هدف دارند و اين لذت خوب و غير قابل وصفي دارد .قصد تعريف و يا زياده گويي ندارم اما خيلي خوشحالم كه در اين سايت مي نويسم . گردانندگان  آن من را به ياد جواني خودم مي اندازند . همان شورها ،دلشوره ها  ،تعصب ها ، اعتراض ها ، اشك ها ، لبخندها  و مسلما" زيباترين شعر هر وجود انساني  يعني آرزوها .
همه جاي سايت آكنده از اين مفاهيم است  . مطمئن هستم اگر در روزگار ما هم  امكانات اين چنيني وجود داشت  مسلما" سايت آرسنالي ها را ايجاد مي كردم  و شادي ها و غم هايم را با ساير هواداران تقسيم مي كردم  . اينجا همه جور احساساتي وجود دارد ،عصبانيت ، ناراحتي ،دلتنگي ،دلخوري ،خوشحالي ، شوق ، ... و چه بگويم ... عشق .
  اين عشق زبان مشترك همه هواداران است عشق به آرسنال . فارغ از هر نتيجه اي ، بردي ، باختي ، نقل و انتقالاتي . با اين ديدگاه تمام مفاهيم لذت بخش مي شود ،تمام جنگ  و دعواها و انتقادات لذتي ديگر پيدا مي كند و همه چيز شوري ديگر مي يابد . ديگر همه هم عقيده هستيم كه اصل و اساس آرسنال است و با اين جهان بيني ( البته فقط در حوزه فوتبال عرض مي نمايم ) ديگر جايي براي چيز ديگري وجود ندارد .
اما بعد ...
سالهاست هوادار آرسنال هستم و به خوبي به خاطر دارم كه در اواسط دهه هشتاد ميلادي آرسنال دو بازيكن بزرگ آن روزگار خود را فروخت  ( و چقدر اين داستان مشابه جريان فعلي فابرگاس و نصري ميباشد ) و همه را در بهت و حيرت فرو برد يكي ليام برادي به يونتوس و ديگري فرانك استاپلتون به من يونايتد .اگر بخواهم قصد مقايسه آنان را با بازيكنان امروزي داشته باشم تا مطلب بيشتر براي هواداران ملموس گردد مي توانم بگويم كه جكي ويلشاير چنانچه همين روند را دامه دهد و به طور مستمر بهبود كيفيت يابد ، نهايتا" در سقف توانائيهايش  مبدل به ليام برادي ديگري مي گردد و فرانك استاپلتون هم يك فوروارد خوب و ششدانگ و گلزن اول تيم آرسنال بود و  استيل بازي اش تقريبا" شبيه فان نيستل روي بود ( التبه فان نيستل رويي  كه در اوج باشد ) . ، من از شدت ناراحتي تا مدت ها در بهت و حيرت و ناراحتي بوده  ( مي دانم كه باور مي كنيد چون همگي شور آرسنال را در سر داريد )  و كار به حدي رسيده بود كه ساير دوستانم به من تسلي مي دادند  . آرسنال در ان سالها بسیار ضعیف شد و تقریبا" دیگر در کورس قهرمانی نبود . واقعیتش را بخواهید همان چند تا حضور در فینال های جام حذفی هم از دست رفت . خوب ولی من و خیلی های دیگر آرسنالی ماندیم و آرسنال هم ماند . برای هواداران جوانتر مثال هاي ديگر  فراوانند ( آنري – ويرا- پتي – اورمارس – سليوا- پيرس و... )  .
براي من داستان فابرگاس و نصری ديگر به پايان رسيده و اخبار مربوط به آنان  را هم ديگر دنبال نمي كنم ( اينكه حالا خوش هستند يا پشيمان و يا ... برایم اهمیتی ندارد ,ديگر همه چيز تمام شده است ) اما مهم ترین مسئله این است آرسنال مي ماند و خواهد ماند .
 دوستان عزيزم به اين نكته هميشه توجه داشته باشيد  كه نگهداشتن ستاره ها در يك تيم هميشه كاري دشوار بوده و هر چه رو به جلو ميرويم اين  مهم سخت تر و دشوار تر مي گردد . آن نسلي از فوتباليست ها كه 12 و يا 13 و يا حتي 14و15و16 سال در يك تيم مي ماندند كه ديگر وجود ندارند فكر مي كنم آخرين آن در آرسنال ديويد اولري با قريب به 18 سال بازيگري در آرسنال بود ( البته بازيكنان بسيار وفادار ديگري هم با سابقه بيش از 13 و 14 سال هم داريم ) و از بازيكنان امروزي شايد يكي از آخرين بازماندگان آن نسل رايان كيگز و يا جيمي كاراگر باشد . بهر حال روزگار  آن نسل وفادار به باشگاه و باشگاه محور و يا بهتر بگويم هوادار محور تقريبا" به پايان رسيده و هر چه رو به جلو ميرويم اين تعداد كم و كمتر مي گردند .
نمي توانم به هواداران توصيه كرده و بخواهم كه ناراحت نباشند  كه اين ناراحتي عين و خود عشق است و بسيار احترام برانگيز اما اين توصيه را دارم كه  به آرسنال فكر كنيد و نه به بازيكن .
 به احترام تمامی حسرت و آه هواداران و ناراحتی آنها از جایم برمی خیزم , اشک هایشان را می بوسم که این خود عشق به آرسنال است و ما عاشق آرسنال .
آرسنال در بازی نقل و انتقالات بازنده شده و در آن تردیدی وجود ندارد , آرسنال با رفتن فابرگاس و نصری ضعیف شده در این هم تردیدی وجود ندارد . نمی توانم و یا چه بگویم نمی خواهم باور کنم که آرسن ونگر در قبال این نقل و انتقالات واکنشی نشان نمی دهد . صادقانه بگویم عدم واکنش آرسنال در این برهه یعنی تضعیف تیم و از دست رفتن امیدهای قهرمانی . چون حقیقتا" همه باور داریم که تیم آرسنال در موقعیتی نیست که با ازدست رفتن ستاره هایش باز هم در کورس بماند .
در خاتمه احساس می کنم هم اکنون با سئوال های جدی روبرو هستیم :
1- واکنش آرسنال ( و یا به تعبیری آرسن ونگر ) به این نقل و انتقالات چگونه است ؟
2- وضعیت تیم در آستانه جام های مختلف چگونه است ؟  
با خودم کلنجار میروم , یک جوری بی حوصلگی ,انگار منتظر چیزی ,خبری هستم . به درستی احساس خودم را نمی فهمم . صبر می کنم ,صبر می کنم . آیا آرسن ونگر واکنش نشان می دهد ؟ آیا تاریخ تکرار شده است ؟
آیا آرسنال بر می خیزد ؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:48 گفت:

راستی این عکست من همیشه ولکات رو نمونه ضعیف شده هانری میدوستم :)
واقعا جالبه عکست

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:47 گفت:

به نظر من آرسن ونگر داره سطح توقعات رو پایین میاره!!!شاید......فکر نکنم......کاش نباشه......

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:46 گفت:

ممنون

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 02:08 گفت:

بسیار زیبا بود داداشم.شهرام جان واقعا ممنونم

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

دستت درد نکنه شهرام جان
مستفیض شدیم.

حمید فرازی در 13/10/1390 | 23:01 گفت:

مرسی شهرام جان.بی نهایت قشنگ و تاثیرگذار بود.واقعا به خودم افتخار میکنم که هوادر تیمی هستم که همچین هوادارایی داره

محمدرضاجاشي در 13/10/1390 | 21:22 گفت:

شهرام عكست قشنگه اما كيفيت نداره با كيفيتشو پيدا كن بذار

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 18:50 گفت:

سعید قبل از اینکه کامنت بزاری بد نیست کامنت های زیریش هم بخونی تا بدونی بچه ها چی گفتن(یه پیشنهاد دوستانه)!!!!!

مر30 علی جون باشه حتما رو چشم ودیگه هیچ وقت عکس پرو فایلم رو عوض نمیکنم تا بچه ها حالش رو ببرن.

علی ارشدی در 13/10/1390 | 18:00 گفت:

سعید حواست نیستا نویسنده رو که گفته کیه

Saeed Milani در 13/10/1390 | 17:13 گفت:

کاش نویسنده رو هم معرفی می کردی. تاثیرگذار بود.

علی ارشدی در 13/10/1390 | 12:47 گفت:

واقعا زیبا بود هم متن و هم عکس پروفایل شهرام لطفا تا مدتی این عکسو عوض نکن بذار حالشو ببریم :))

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 12:37 گفت:

ممنون بچه ها ولی باید از نویسنده این متن یعنی اقایی به نام احمد گوجانی اگه اشتباه نکنم هم تشکر کرد مردی بزگ با دیدی بزرگ که از ته دلش ارسنالیه مثل خیلی از ما ها...........

اره موتاسفانه تئو سرعت تی تی رو داره جاگیری هاش هم بدک نیست ولی عقل و هوش تی تی رو نداره و خیلی وقت ها تو یه موقعیت خوب اگه ونپرسی کنارش نباشه نمیدونه باید با توپ چیکار کنه ..برعکس تی تی!!!!!!!!!

ali jamshidi در 13/10/1390 | 12:17 گفت:

آقا شهرام عکس پروفایلتم خیلی باحاله. ونپرسی که عین برگ کمپه فقط کاش والکات هم قدرت ضربه زنیش و دقت شوت زنیش مثله هانری بشه سریع تر. خوب تو قضا قرار میگیره ولی اصلاً نمی دونه می خواد با توپ چه کار کنه. البته گاهی

ali jamshidi در 13/10/1390 | 12:03 گفت:

ایمان منم همزمان با شما آرسنالی شدم. واقعاً دیدن این روزای آرسنال عذاب آوره. شهرام جان عزیز من واقعاً قشنگ بود. کاش میشد یه بار دیگه به اون دوران بر می گشتیم. سال 2004 تو زمین من سیتی تو 12 دقیقه اول 4 تا زدیم. دقیقه 45 ونگر پیرس و هانری و ویلتورد رو کشید بیرون. یادش بخیر. فقط 2 سال بازیکن نفروشیم درست میشیم

رضا کاظمی در 13/10/1390 | 11:47 گفت:

قشنگ بود.
تا ابد آرسنال

فرزین سلامي در 13/10/1390 | 11:29 گفت:

چقدر شبیه نوشته های دکتر صدره

ایمان بهادران در 13/10/1390 | 09:21 گفت:

agha shahram manam az 97 shadidan baziyaro donbal kardam harfat doroste vali dige daram khaste misham be khoda