جیورو: بازی در کناره ها موجب پیشرفت بازیم می شود

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,367 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .
مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه :

"نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است.

او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال] مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه : "نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است. او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال]
برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند. برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند.
بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند. بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند.
پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند. پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند.
الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند . الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند .
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.

جیورو: بازی در کناره ها موجب پیشرفت بازیم می شود

یوهان جیورو باور دارد بازی در دفاع راست به عملکرد او در مرکز دفاع کمک خواهد کرد!!!!!!!!!!!!!!!!

 1.   2.   3. مصدومیت همزمان باکاری سانیا و کارل جنکینسون موجب شد آرسن ونگر از گذینه های غیر معمولی نظیر لورن کوسیلنی و یوهان جیورو در دفاع راست استفاده کند.

  یوهان جیورو که فصل گذشته یکی از مدافعان میانی ثابت تیم بود اذعان می کند بازی در کناره ها موجب می شود در بازگشت دوباره به مرکز دید بهتری داشته باشد.

  " اخیرا با برخی از دوستان صحبت کرم و به انها گفتم که بازی در دفاع راست به من کمک می کند تا وقتی دوباره به مرکز بازگشتم راحت تر کار کنم زیرا در کناره ها کارهای بیشتری انجام می دهید، از نظر جایگیری و همچنین حرکات هجومی.

  آنجا توان فیزیکی بیشتری نسبت به یک مدافع میانی به کار می گیرد که ساکن تر است و این مساله باعث پیشرفت بازیم خواهد شد. از حرکات هجومی در دفاع راست نمی ترسم، این کاری است که دوست دارم انجام دهم. قابلیت انجام این کار را دارم و بازی در دفاع راست نسبت به وقتی در مرکز بازی می کنم فرصت بیشتری برای این کار به من می دهد.

  من یکی از بهترین عملکردهایم را در دفاع راست مقابل فولهام و همچنین در برابر منچستر سیتی ارائه کردم.

  از نظر من بدون شک دوست دارم تا در مرکز بازی کنم اما مهمترین چیز تنها بازی کردن است. بازی کردن را خیلی دوست دارم و مهم نیست کجا بازی کنم، شما تنها می خواهید در زمین به تیم کمک کنید و پیروز بازی ها شوید.

  در دو بازی گذشته در انجام این کار ناتوان بودم اما از عملکرد شخصیم راضی بودم."
 4.  
 1.  

           

         1.  


         2.  


         3.  


         4.  


         5.  


         6.       

         نظرتون چیه بچه ها!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟          حـالـم خــوب اســت امــــا دلـم تنـــــگ آن روزهایی شـده که می توانستم از تــــه ِ دل بخنـــدم ... !

           تشکر شده توسط :

           ثبت نظر شما           نظرات پیشین

           محتشم تمیزی در 19/10/1390 | 17:05 گفت:

           این بشر- ............ حیف بشر که به جورو بگیم

           mostafa در 18/10/1390 | 16:51 گفت:

           جورو برامون شده مهرزاد معدنچی هر چی بشه گیر میدیم به این بدبخت

           mostafa در 18/10/1390 | 16:51 گفت:

           جورو برامون شده مهرزاد معدنچی هر چی بشه گیر میدیم به این بدبخت

           mostafa در 18/10/1390 | 16:51 گفت:

           جورو برامون شده مهرزاد معدنچی هر چی بشه گیر میدیم به این بدبخت

           mostafa در 18/10/1390 | 16:51 گفت:

           جورو برامون شده مهرزاد معدنچی هر چی بشه گیر میدیم به این بدبخت

           علی ارشدی در 18/10/1390 | 13:09 گفت:

           بابا همینو از تیم بندازیم بیرون و خلاص
           سام خیلی باحال بود

           رضا در 18/10/1390 | 13:02 گفت:

           بهترین مدافع دنیا است !!
           اهههههههههههههههههه!
           مردم از خنده!!!

           حمید فرازی در 18/10/1390 | 12:58 گفت:

           حسام جان اتفاقا اون بازی همه تحسینش کردن ولی چند دفعه خوب بازی کرده؟ ما که با کسی دشمنی نداریم.کوشینلی هم فصل پیش ضعیف بود ولی امسال یکی از ارکان اصلی تیم شده اما این ژورو چند ساله که هیچ پیشرفتی نداشته

           hesam در 18/10/1390 | 11:30 گفت:

           اخراج بود=بود!

           hesam در 18/10/1390 | 11:27 گفت:

           يه ذره قدرشنايسم بد نيستاااا!!!!اونايي که به ژورو گير ميدن از روي غرضه.سال پيش تو نيوکمپ عالي بازي کرد ولي هيچکي هيچي نگفت.مالا اگه ورما تو بازي فولام اخراج بود و اخراج ميشد بازم به اين بدبخت گير ميدادين! 

           masoud mahmudpur در 18/10/1390 | 10:35 گفت:

           بابا این بدبخت که اینقدرا هم بازیکن بدی نیست.بازی با فولامم که خوب بازی کرد.چرا اینقدر بهش گیر میدین؟

           شاهین فدوی در 18/10/1390 | 09:51 گفت:

           جنکینسون بازیکن عالیه فقط1فصل دیگه صبرکنین ببینین

           جورو فک کنم بابچه های بالافامیل باشه واسه همین ونگر مجبوربهش بازی بده

           mostafaa در 18/10/1390 | 08:55 گفت:

           'گ... خورده.بی خاصیت مزخرف

           حمید فرازی در 18/10/1390 | 08:01 گفت:

           من فکر میکنم یکی از دلایل اصلی که بازیکنا از تیم میرن همین ملعون باشه.کاش این ژورو و شاماخو میدادیم به رضا بره واسه خودش باهاشون عروسک بازی کنه

           محمد اصغری در 18/10/1390 | 07:00 گفت:

           خداییش این استعداد یاب های ارسنال بعضی مواقع که یه کودن هایی مثل ژورو و جنکینسون کشف می کنند ادم به عقلشون شک می کنه.

           رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 02:17 گفت:

           نه بابابی انصاف نباشین بچه هاواقعاخوب بازی میکنه دفاع محکمیه من دوستش دارم

           توپچی جنوب در 18/10/1390 | 02:11 گفت:

           ای ول سام این مضا:HAMED toopchi رو خوب اومدی پسر.....

           sam baygan در 18/10/1390 | 02:08 گفت:

           یعنی خدا لعنت کنه اون کسی رو که اینو کشف کرد..
           مترسک تو زمین باشه 5،4 تا توپ شانسی بهش میخوره،این ...
           جز جیگر بزنی..به زمین گرم بخوری ایشالا ..
           من دارم میرم بخوابم ولی خیر نبینی از زندگیت ژورو

           امضا:HAMED toopchi

           رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 01:59 گفت:

           قربونش برم گل پسره .درضمن بچه هابه خداونگرکمربندنداره من جای اون خجالت میکشم