بعد از لیدز نوبت استون ویلاست!!!!!!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,597 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

بعد از لیدز نوبت استون ویلاست!!!!!!!

اماری از بازی های استون ویلا و ارسنال و ترکیب دو تیم در این بازی.....
همون طور که همتون میدونید امروز عصر ساعت 19:30 به وقت تهران بازی بین ارسنال و استون ویلا برگزار میشه و لیست 18 نفره دو تیم دو تیم در این بازی:


Arsenal (from): Szczesny, Vermaelen, Mertesacker, Djourou, Koscielny, Walcott, Song, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Rosicky, Van Persie, Almunia, Park, Yennaris, Squillaci, Benayoun, Miquel, Arshavin, Henry, Arteta, Sagna, Coquelin

Aston Villa (from): Given, Guzan, Hutton, Lichaj, Collins, Dunne, Warnock, Bannan, Clark, Petrov, Ireland, Albrighton, Bent, Keane, Agbonlahor, Heskey, Weimann, Marshall, Johnson, Gardner, Stevens


با کمی دقت در لیست ارسنال معلوم میشه که رئیس دیدش رو نسبت به این جام تغییر داده و همه بازیکنان اصلی حاضر در لیگ برتر(((ونپرسی و ورمائلن وارتتاو ولکات)) رو تو لیست قرار داده که قبلا به این ها استراحت میداد و این لیست میتونه امید وار کننده باشه!!!!!!!


* آرسنال و استون ویلا تا کنون در جام حذفی 9 بار طبق قرعه مقابل یکدیگر قرار گرفته اند و این بازی دهمین باری است که طبق قرعه مقابل هم قرار می گیرند. توپچی ها شش بار از سد ویلا گذشته اند و سه بار هم استون ویلا به مرحله بعد راه یافته است.


رفت و برگشت (جام حذفی): 12 بازی، 6 برد آرسنال، 3 برد استون ویلا، 3 مساوی

در خانه آرسنال (جام حذفی): 8 بازی، 5 برد آرسنال، 1 برد استون ویلا، 2 مساوی


* آرسنال در 36 بازی اخیر خانگی خود در جام حذفی تنها یک باخت داشته است که شکست 1-0 در فوریه 1997 مقابل لیدز بوده است. (24 پیروزی، 10 تساوی، 1 شکست) این آمار شامل بازی مردود جام حذفی مقابل شفیلدیونایتد نیست.

* آرسنال دومین تیم موفق تاریخ جام حذفی است. (با یک قهرمانی کمتر از منچستریونایتد) آرسنال 10 بار فاتح جام حذفی و 7 بار نایب قهرمان این مسابقات شده است و برای شانزدهمین فصل متوالی است که در دور چهارم جام حذفی حضور دارد


* ویلا از سال 200 به بعد در دیدارهای خارج از خانه جام حذفی پیروز نشده است. (4 باخت، 1 تساوی)

* باشگاه شمال لندنی این فصل رکورد خوبی در خانه دارد و تنها دو باخت در خانه در کلیه رقابت ها داشته است.

ترکیب احتمالی دو تیم در این بازی:


Arsenal

Szczesney
Yennaris, Koscielny, Vermaelen, Miquel
 Song, Arteta
Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Arshavin
Van Persie


Aston Villa

 
Given
Hutton, Dunne, Collins, Warnock
Agbonlahor, Ireland, Petrov, Albrighton
Bent, Keane


خطر ناک ترین بازیکن استون ویلا (  دارن بنت  ) هست که در هشت بازی اخیر خود در لیگ برتر شش گل به آرسنال زده. نکته جالب اینجاست که بنت در کودکی هوادار آرسنال بوده است.
وبار ها در رسانه های مخطلف اعلام کرده که من عاشق ارسنال هستم ولی هیچگاه از ارسنال پیشنهاد رسمی نداشته


خطر ناکترین بازیکن ارسنال هم که معلومه کاپیتان رابین ونپرسی که با 19 گل در صدر گلزنان لیگ برتر قرار داره.


 


ودر اخر به امید قهرمانی در جام حذفی و بالا رفتن روحییه تیم و بازگشت شخصیت قهرمانی به تیم محبوبمون آرسنال.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 9/11/1390 | 22:48 گفت:

تا کپی رایت نباشه همینه که هست علی ی ی ی ی ی !

sam baygan در 9/11/1390 | 22:48 گفت:

تا کپی رایت نباشه همینه که هست علی ی ی ی ی ی !

علی ارشدی در 9/11/1390 | 21:37 گفت:

سام م م م م مثل من می نویسی ها!!!

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 20:30 گفت:

آقا ببخشید غیر فوتبالی دوباره کامنت دادم میخواستم بگم....
من مزاحم تلفنی دارم چطوری همچین بنش کنم که دیگه تک هم نتونه بزنه؟

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

امیدوارم ببریم!
مرسی شهرام م م م م م

محمودرضا معینی در 9/11/1390 | 18:29 گفت:

اگه امید نداشته باشیم که کارمون زاره
به امید قهرمانی در جامهای باقی مانده

(Hooman sam (Dark metal در 9/11/1390 | 17:54 گفت:

perfecttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

حمید فرازی در 9/11/1390 | 17:42 گفت:

مرسی شهرام جان.ایشالا میبریم

Hossein mo در 9/11/1390 | 17:29 گفت:

ممنون شهرام جان

sepehr najafian در 9/11/1390 | 16:52 گفت:

رابي کين هم خطرناکه.همينطور آيرلند

Farhad Rahbari در 9/11/1390 | 16:48 گفت:

با گل دقایق پایانی میبریم