لمان: مرته ساكر در آرسنال موفق خواهد بود

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,379 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

لمان: مرته ساكر در آرسنال موفق خواهد بود

ينس لمان دروازه بان سابق آلمان معتقد است كه پرمرته ساكر ملي پوش هم وطنش درارسنال موفق خواهد بود.
اول بزارین خودم یه توضیح کوچیک بدم بعد میگم لمن چی گفته:

خوب همونطور که همه میدونید تیم آلمان اگر نگیم بهترین تیم جهانه یکی از بهترین تیم های جهان میباشه که با امدن مربی با سوادی همچون یو اخین لو باعث شده بازی ماشینی المان ها تبدیل به یک بازی شناور و زیبا بشه که حتی از اسپانیا و هلند هم بهتربشه((مخصوصا هلند)).!!!!!

 

دوم اینکه اکثر بازیکنان المان در بوندسلیگا بازی میکنند و کمتر به لیگ های خارجی ترنسفر میشوند و این یکی از نکات مثبتی است که باعث پیشرفت تیم ملی آلمان شده دقیقا برعکس (هلند) که بیشتر بازیکنانش برون از لیگشن!!!!!

 

سوم اینکه در این دوره زمانی بازیکنان مستعد و جوان زیادی در المان رو به ظهور هستند که میتوانند جایگزین بازیکنان بزرگ این تیم باشند و اینده درخشانی را برای تیم ملی المان رقم بزنند و چند تن از این بازیکن های جوان نیز نظر ارسن ونگر رو به خود جلب کرده اند مثل صمد یسیل و کاپیتان تیم امید المان و و و......!!!

 

 

 

 

 

لمان: مرته ساكر در آرسنال موفق خواهد بودبه گزارش فوتبال‌آنلاين به نقل از خبرگزاري آلمان، ينس لمان دروازه بان اسبق تيم ملي آلمان، براين باور است كه پرمرته ساكر مدافع هم وطنش درآرسنال دوران موفقي خواهد داشت.


بنابراين گزارش، لمان در اين خصوص گفت: چيزي كه از مرته ساكر مي دانم آنست كه وي بازيكن بسيار قدرتمندي است. اطمينان دارم كه وي برگ برنده باشگاه آرسنال خواهد بود.


لمان در خصوص تيم سابقش كه درسال 2005به فينال جام حذفي انگليس رسيد نيز گفت: آرسنال ستاره هاي مستعد بسيار دارد به نظرم اگرچه كسب نخست براي اين تيم كه هم اكنون در رده پنجم قرار دارد بيار بعيد است اما درجام حذفي، آرسنال مي تواند به عنوان برسد.


گفتني است، پرمرته ساكر در تابستان گذشته با مبلغي درحدود 12 ميليون يورو وردربرمن راهي آرسنال شد.


**************************************************************


نکات حاشیه ای این بلاگ:


1-متن اولیه این بلاگ((شو خی بود)) صرفا برای در آوردن لج سعید میلانی بود چون من میدونم طرفدار سر سخت هلند هستش و به گفته خودش خون هلندی تو رگاشه(علامت خنده)((:


2- عکس اواتارم هم به افتخار سعید میلانی تغییرش دادم و تا 2روز هینجور میمونه شاید هم بیشتر.


#من خودم خیلی از بازی و بازیکنان هلند خوشم میاد مخصوصا دنیس بزرگ و رابین اما طرفدار سر سخت المان هستم.


(ادم زنش رو عوض میکنه اما تیمش رو هرگز)


3-به نظر شما لمن درست گفته یا.....؟


4- الان ساعت یه ربع به 5 صبح هستش و من هنوز بدارم بابا مگه عشق به این تیم میزاره ادم بخوابه!!!!!!!!!!


5-امیدوارم خوشتون اومده باشه مخصوصا سعیدخان گل. 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

T.Vermaelen در 11/11/1390 | 18:34 گفت:

مرتساکر خشونتش پایینه و خونسردیش بالا این یک برگ برنده بزرگه برا یه مدافع و هرتیمی...
زیر نظر ونگر زود هماهنگ میشه با لیگ جزیره.......

توپچی جنوب در 11/11/1390 | 15:25 گفت:

اوه اوه اوه علی وحمید شما طرفدار هلندین شرمنده نمیدونستم یعنی حتما اسم شما رو هم اون بالا کنار اسم سعید مینوشتم!!!!!!!!!!!(علامت خنده)
البته الان هم یکم لجتون در اومده خودش خوبه(3تا علامت خنده پشت سر هم)!!!!!!!((:

sepehr najafian در 11/11/1390 | 13:09 گفت:

سرزنيه مرته عاليه

sepehr najafian در 11/11/1390 | 13:09 گفت:

سرزنيه مرته عاليه

علی ارشدی در 11/11/1390 | 12:38 گفت:

:)))) این مال کامنت قبلی بود که جا موند

علی ارشدی در 11/11/1390 | 12:38 گفت:

مرتساکر مدافع خوبیه مطمئنم تا آخر فصل خیلی بهتر میشه ضمنا شهرام یه بار دیگه به هلند توهین کنی میام اونجا یک دست!!!! هدایتت می کنم

رضا عالم در 11/11/1390 | 10:13 گفت:

به نظر من هم مرته خیلی مذافع خوبی هست و انصافا تا حالا هم بد کار نکرده ...
یادتون نیست قبل از اومدنش وقتی ورما هم مصدوم بود به چه فضاحتی افتاده بودیم !!؟
من فکر میکنم مرته تو مخصوصا بازی هایی که نیاز به زدن ضربه های سر اول را داریم، خیلی خوب باشه !
البته تو بعضی بازی ها که نیاز به تحرک بیشتر و جنگندگی داره، زوج ورما و کوشلنی بهتره .

ضمنا مرته 2تا خصوصیت خیلی خوب داره :
*کم خطا میکنه و خیییییییلی کم کارت زرد میگیره (برعکس مدافعان دیگمون و مخصوصا استاد جورو!)
*بازیکن خونسرد و آرومی هست و بیخودی به هم نمیزیزه و در نتیجه زیاد سوتی نمیده !!!

به نظرم میآد اتفاقا میزان غیرتش هم به نسبت خیلی از بازیکنای آرسنال خوب باشه ...

حمید فرازی در 11/11/1390 | 09:47 گفت:

در مورد مرتساکر هم با لمن مخالفم چون بازیکنی که سرعت نداره تمیتونه در لیگ جزیره موفق باشه البته اگه بتونه قدرت بدنیشو تقویت کنه به مراتب موق تر میشه

حمید فرازی در 11/11/1390 | 09:45 گفت:

مرسی شهرام جان.در ضمن من و علی ارشد هم طرفدار هلندبم.بار آخرت باشه به لاله های نارنجی توهین میکنیا:)))) البته در حال حاضر آینده دار ترین تیم قطعا آلمان هست که هر سال با ظهور جوانان مستعدی اینو نشون میده که نکته خوشحال کننده اینه که آرسنالم امسال زوم کرده رو آلمان و اونجا داره استعدادیابیشو بیشتر میکنه.فعلا هم که یه بازیکن آلمانی خریدیم و دو بازیکن آلمانی دیگه که یکیش درکسلر بازیکن بسیار خوب شالکه هستو زیر نظر داریم ولی فوتبال هلند یه چیز دیگه هست چون مثل آرسنال آموزشی بازی میکنن

mohsen abbasi در 11/11/1390 | 08:59 گفت:

المان عالیه
هلندم همینطور
احتمالا امسال یورو یکی از این دو تا می بره

ali jamshidi در 11/11/1390 | 08:25 گفت:

متاسفانه مرته ساکر خیلی بی تفاوت داره بازی می کنه.
ولی امیدوارم پیش بینی لمان درست از آب دربیاد