لمان: مرته ساكر در آرسنال موفق خواهد بود

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,595 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

لمان: مرته ساكر در آرسنال موفق خواهد بود

ينس لمان دروازه بان سابق آلمان معتقد است كه پرمرته ساكر ملي پوش هم وطنش درارسنال موفق خواهد بود.
اول بزارین خودم یه توضیح کوچیک بدم بعد میگم لمن چی گفته:

خوب همونطور که همه میدونید تیم آلمان اگر نگیم بهترین تیم جهانه یکی از بهترین تیم های جهان میباشه که با امدن مربی با سوادی همچون یو اخین لو باعث شده بازی ماشینی المان ها تبدیل به یک بازی شناور و زیبا بشه که حتی از اسپانیا و هلند هم بهتربشه((مخصوصا هلند)).!!!!!

 

دوم اینکه اکثر بازیکنان المان در بوندسلیگا بازی میکنند و کمتر به لیگ های خارجی ترنسفر میشوند و این یکی از نکات مثبتی است که باعث پیشرفت تیم ملی آلمان شده دقیقا برعکس (هلند) که بیشتر بازیکنانش برون از لیگشن!!!!!

 

سوم اینکه در این دوره زمانی بازیکنان مستعد و جوان زیادی در المان رو به ظهور هستند که میتوانند جایگزین بازیکنان بزرگ این تیم باشند و اینده درخشانی را برای تیم ملی المان رقم بزنند و چند تن از این بازیکن های جوان نیز نظر ارسن ونگر رو به خود جلب کرده اند مثل صمد یسیل و کاپیتان تیم امید المان و و و......!!!

 

 

 

 

 

لمان: مرته ساكر در آرسنال موفق خواهد بودبه گزارش فوتبال‌آنلاين به نقل از خبرگزاري آلمان، ينس لمان دروازه بان اسبق تيم ملي آلمان، براين باور است كه پرمرته ساكر مدافع هم وطنش درآرسنال دوران موفقي خواهد داشت.


بنابراين گزارش، لمان در اين خصوص گفت: چيزي كه از مرته ساكر مي دانم آنست كه وي بازيكن بسيار قدرتمندي است. اطمينان دارم كه وي برگ برنده باشگاه آرسنال خواهد بود.


لمان در خصوص تيم سابقش كه درسال 2005به فينال جام حذفي انگليس رسيد نيز گفت: آرسنال ستاره هاي مستعد بسيار دارد به نظرم اگرچه كسب نخست براي اين تيم كه هم اكنون در رده پنجم قرار دارد بيار بعيد است اما درجام حذفي، آرسنال مي تواند به عنوان برسد.


گفتني است، پرمرته ساكر در تابستان گذشته با مبلغي درحدود 12 ميليون يورو وردربرمن راهي آرسنال شد.


**************************************************************


نکات حاشیه ای این بلاگ:


1-متن اولیه این بلاگ((شو خی بود)) صرفا برای در آوردن لج سعید میلانی بود چون من میدونم طرفدار سر سخت هلند هستش و به گفته خودش خون هلندی تو رگاشه(علامت خنده)((:


2- عکس اواتارم هم به افتخار سعید میلانی تغییرش دادم و تا 2روز هینجور میمونه شاید هم بیشتر.


#من خودم خیلی از بازی و بازیکنان هلند خوشم میاد مخصوصا دنیس بزرگ و رابین اما طرفدار سر سخت المان هستم.


(ادم زنش رو عوض میکنه اما تیمش رو هرگز)


3-به نظر شما لمن درست گفته یا.....؟


4- الان ساعت یه ربع به 5 صبح هستش و من هنوز بدارم بابا مگه عشق به این تیم میزاره ادم بخوابه!!!!!!!!!!


5-امیدوارم خوشتون اومده باشه مخصوصا سعیدخان گل. 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

T.Vermaelen در 11/11/1390 | 18:34 گفت:

مرتساکر خشونتش پایینه و خونسردیش بالا این یک برگ برنده بزرگه برا یه مدافع و هرتیمی...
زیر نظر ونگر زود هماهنگ میشه با لیگ جزیره.......

توپچی جنوب در 11/11/1390 | 15:25 گفت:

اوه اوه اوه علی وحمید شما طرفدار هلندین شرمنده نمیدونستم یعنی حتما اسم شما رو هم اون بالا کنار اسم سعید مینوشتم!!!!!!!!!!!(علامت خنده)
البته الان هم یکم لجتون در اومده خودش خوبه(3تا علامت خنده پشت سر هم)!!!!!!!((:

sepehr najafian در 11/11/1390 | 13:09 گفت:

سرزنيه مرته عاليه

sepehr najafian در 11/11/1390 | 13:09 گفت:

سرزنيه مرته عاليه

علی ارشدی در 11/11/1390 | 12:38 گفت:

:)))) این مال کامنت قبلی بود که جا موند

علی ارشدی در 11/11/1390 | 12:38 گفت:

مرتساکر مدافع خوبیه مطمئنم تا آخر فصل خیلی بهتر میشه ضمنا شهرام یه بار دیگه به هلند توهین کنی میام اونجا یک دست!!!! هدایتت می کنم

رضا عالم در 11/11/1390 | 10:13 گفت:

به نظر من هم مرته خیلی مذافع خوبی هست و انصافا تا حالا هم بد کار نکرده ...
یادتون نیست قبل از اومدنش وقتی ورما هم مصدوم بود به چه فضاحتی افتاده بودیم !!؟
من فکر میکنم مرته تو مخصوصا بازی هایی که نیاز به زدن ضربه های سر اول را داریم، خیلی خوب باشه !
البته تو بعضی بازی ها که نیاز به تحرک بیشتر و جنگندگی داره، زوج ورما و کوشلنی بهتره .

ضمنا مرته 2تا خصوصیت خیلی خوب داره :
*کم خطا میکنه و خیییییییلی کم کارت زرد میگیره (برعکس مدافعان دیگمون و مخصوصا استاد جورو!)
*بازیکن خونسرد و آرومی هست و بیخودی به هم نمیزیزه و در نتیجه زیاد سوتی نمیده !!!

به نظرم میآد اتفاقا میزان غیرتش هم به نسبت خیلی از بازیکنای آرسنال خوب باشه ...

حمید فرازی در 11/11/1390 | 09:47 گفت:

در مورد مرتساکر هم با لمن مخالفم چون بازیکنی که سرعت نداره تمیتونه در لیگ جزیره موفق باشه البته اگه بتونه قدرت بدنیشو تقویت کنه به مراتب موق تر میشه

حمید فرازی در 11/11/1390 | 09:45 گفت:

مرسی شهرام جان.در ضمن من و علی ارشد هم طرفدار هلندبم.بار آخرت باشه به لاله های نارنجی توهین میکنیا:)))) البته در حال حاضر آینده دار ترین تیم قطعا آلمان هست که هر سال با ظهور جوانان مستعدی اینو نشون میده که نکته خوشحال کننده اینه که آرسنالم امسال زوم کرده رو آلمان و اونجا داره استعدادیابیشو بیشتر میکنه.فعلا هم که یه بازیکن آلمانی خریدیم و دو بازیکن آلمانی دیگه که یکیش درکسلر بازیکن بسیار خوب شالکه هستو زیر نظر داریم ولی فوتبال هلند یه چیز دیگه هست چون مثل آرسنال آموزشی بازی میکنن

mohsen abbasi در 11/11/1390 | 08:59 گفت:

المان عالیه
هلندم همینطور
احتمالا امسال یورو یکی از این دو تا می بره

ali jamshidi در 11/11/1390 | 08:25 گفت:

متاسفانه مرته ساکر خیلی بی تفاوت داره بازی می کنه.
ولی امیدوارم پیش بینی لمان درست از آب دربیاد