بوشهر شهر ارواح: غم نامه ای از بندر

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,481 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]
به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال] به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال]
نلسون وینگر آرسنال بعد از تمدید قرارداد با آرسنال یک فصل قرضی به هوفنهایم میرود.[مجله آرسنال] نلسون وینگر آرسنال بعد از تمدید قرارداد با آرسنال یک فصل قرضی به هوفنهایم میرود.[مجله آرسنال]
کریس ویتلی-گل:ریس نلسون  در شرف ترک آرسنال پیوستن به هوفنهایم در این ماه می باشد. قرارداد نلسون با آرسنال در تابستان سال آینده به پایان می رسد و او مذاکرات درباره تمدید قرارداد با آرسنال را نیز به تعویق انداخته است. پیش از این بنظر می رسید که او قصد دارد تا تیم را به عنوان بازیکن آزاد، ترک کند. کریس ویتلی-گل:ریس نلسون در شرف ترک آرسنال پیوستن به هوفنهایم در این ماه می باشد. قرارداد نلسون با آرسنال در تابستان سال آینده به پایان می رسد و او مذاکرات درباره تمدید قرارداد با آرسنال را نیز به تعویق انداخته است. پیش از این بنظر می رسید که او قصد دارد تا تیم را به عنوان بازیکن آزاد، ترک کند.

بوشهر شهر ارواح: غم نامه ای از بندر


بچه ها شرمند میدونم غیر ارسنالی هستش ولی جایی بهتر از اینجا واسه درد دل ندیدمبابت غیر ارسنالی بودن این پست از همه بچه های گل ارسنالی عذر میخوام
جمشید دست به کار شد. بلندگوی دستی اش را روشن کرد و کنار درب میله ای ورزشگاه ایستاد و خطاب به مسئولینی که به نظر می رسید هنوز در ورزشگاه باشند گفت: بیایید بیرون


Shahin Booshehr شاهين بوشهر 


 


 


هنوز بازی شاهین و شهرداری تمام نشده بود که جمشید پولادی همان لیدر معروف شاهین بلندگویش را به سمت جایگاه ویژه، آنجا که مسئولین سیاسی و نمایندگان استان نشسته بودند گرفت تا صدایش بغض کرده اش را خوب بشنوند.
او در حالی که دیگر نفسی برای باقی نمانده بود خطاب به مهمانان ویژه می گفت التماستان می کنم نگذارید شاهین سقوط کند. این تیم عشق ماست. عشق مان را از ما نگیرید. اما چه سود که فریادهای او و هزاران تماشاگر بوشهری این روزها ره به جایی نمی برد تا شاهین شان روز به روز به سقوط نزدیک تر شوند.......... 


اما این تنها جمشید نبود که عصر سرد چهارشنبه خودشان را به ورزشگاه شهید بهشتی رسانده بودند تا ((بالا بالا کی بالا شاهین بالا))یشان را فریاد کنند اما این صدای اعتراض بود که در طول بازی از سوی آن ها شنیده شد. هواداران برافروخته شاهین که می شد نا امیدی و یاس را در چهره تک تک انان دید چنان برافروخته بودند که گویی عزیزشان را از دست داده اند. بازی که تمام شد کسی اما به خانه نرفت. همه می خواستند کسی باشد تا جواب سئوال هایشان را از او بگیرند. کسی که نور امیدی در دل بی نورشان بکارد.
 پیرمردی که با دوچرخه خودش را به استادیوم رسانده بود در حالی که از سرما به خود می لرزید به بغل دستی اش می گفت: یادش به خیر او قدیما، یاد نسل احمد رزمی و رضا ماهینی به خیر. دیگه خبری از غیرت نیست. پیرمرد آه بلندی کشید وگفت: چه کنم که شاهین رو مثل بچه ام دوست دارم .
آن طرف تر اما جوان تر ها دور جمشید حلقه زده بودند. آن ها منتظر خروج بازیکنان و مسئولین شاهین بودند تا به درد دلشان گوش دهند.
 جمشید دل پری داشت. انجا که گفت: (( به قرآن همه زندگی ام را فدای شاهین کرده ام. از خروسخون صبح تا بوق سگ دنبال شاهینم. به این امید که شب که میریم خونه دلمون شاد باشه. به خدا دیگه بریدیم. .))
 موبایل های مسئولین تیم همه خاموش بود. این را جمشید به بقیه گفت. جمشید دست به کار شد. بلندگوی دستی اش را روشن کرد و کنار درب میله ای ورزشگاه ایستاد و خطاب به مسئولینی که به نظر می رسید هنوز در ورزشگاه باشند گفت: بیایید بیرون تا صبح هم اینجا می ایستیم. باید به حرف ما گوش بدین. عابری که از آن جا می گذشت و کنجکاو شده بود که چه خبر است از پیرمرد دوچرخه به دست پرسید آقا فیلمبرداریه؟


پیرمرد پکی به سیگارش زد و گفت: عزادرایه. مرد متعجب پرسید کسی مرده: و پیرمرد که سرفه امانش را برید بود گفت: شاهین. پاره تنمان. و عابر از همه جا بی خبر گفت خدا به شما صبر بدهد و گام هایش را تندتر برداشت تا زودتر به خانه برسد. سرما شدیدتر شده بود. جمشید همچنان در حال درد دل بود. نگهبان ورزشگاه که صدای بلندگو رو شنیده بود خودش را به جمعیت رساند و گفت: رفتند آقا. رفتند از در پشتی رفتند. خیلی وقته که رفتند.
یک نفر گفت : دیگه عیرتی نمونده. لعنت بر این فوتبال. آی روزگار. یادت به خیر غلام بوالخیری که سرت می رفت غیرتت نمی رفت. پیرمرد بود!


این اولین و اخرین پست غیر ارسنالی من هست و خواهد بود باز هم از همه عذر می خوام.


ولی موتاسفم که بوشهر با این همه منابع و ثروت باید این وضع تیمش باشه واقعا اندوهگینم و مردم اینجا افسوس مخورند و اه میکشند.....

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 20/11/1390 | 21:19 گفت:

افرین

Fazel در 20/11/1390 | 21:12 گفت:

جونم شاهین عشقهه

kimia ketabchi در 20/11/1390 | 21:12 گفت:

team faghat RAH AHAN

رضاشاماخ چوک بندر در 20/11/1390 | 17:57 گفت:

امروزآلومینیوم هرمزگان کاوه تهران روشکست دادوبا7امتیازاختلاف نسبت به تیم دوم توصدرجدول ایستاده.

javad sbo در 20/11/1390 | 17:34 گفت:

بابا خوشبحالتون که طعم لیگ کشیدید.ما(مازندران) سه تا تیم تو دسته یک داریم ولی کو غیرت؟....

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 16:33 گفت:

ظلم تو پیشونی جنوبی ها حک شده یا امام زمان.....

بیا به دادمون برس.........*غصه*


حاضرم قول بدم هیچ فرد سیاسی به این فکر نکرده چرا آمریکا و انگلیس و شوروی سلطه بر ایران رو میخواستند؟؟مگه ایران چی داشت که اینهمه میخواستند توش نفوذ کنند؟؟؟

خودتون بگید چرا به ایران پیله کرده بودند اون موقع؟؟
********************************************
علی ارشدی : شهرام می فهمم چی میگی یک ابو مسلمی داشتیم :((
نقل قول:عمرا اگه بفهمی چون بوشهری نیستی و اینجا زندگی نکردی...............
*********************************************************

اولین خط راه آهن از بوشهر تا برازجان بوده اونوقت تو کتاباشون مینویسن بندر ترکمن تا نمیدونم کجا........
**************

حق بوشهریا رو که نمیخورند قورت میدن درسته............

***************************

ای دلم میخواد کشور ایالتی بشه..............

جنوبیا بشن یه ایالت.............

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 16:27 گفت:

نه اینتر نه میلان فقط شاهین ایران *دی*

دمت جیز..........*چشمک*

جمشید کم(شکم kom) طلایی سرور آسیایی *خنده*

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 13:28 گفت:

اره میترسم شاهین هم همین بلایی که سر ابو مسلم اومد سرش بیاد چه تیم خوبی بود ابومسلم ولی الان کجاست!!!

این نوشته من نیست ولی درد دل من و بوشهری هاست.

مرسی بچه ها.....

علی ارشدی در 20/11/1390 | 13:05 گفت:

شهرام می فهمم چی میگی یک ابو مسلمی داشتیم :((

mohsen در 20/11/1390 | 10:49 گفت:

شاهین صد در صد میمونه چون خودم شاهینیم

mohsen در 20/11/1390 | 10:46 گفت:


Only shahin and Arsenal foe ever

حمید فرازی در 20/11/1390 | 09:53 گفت:

شهرام جان متاسفانه مشکل ما فقط شاهین نیست.الان فوتبال ایران به دوران تاریکی رسیده.دیگه خبری از تیمای بازیکن ساز و با استعداد نیست.فوتبال جنوب مثل قبل نسل های طلایی تحویل نمیده و همه دنبال پولن حتی هواداری ما دل مرده شدن و مثل قبل اون شو و هیجانو ندارن ولی امیدوارم روزی درست بشه.

HAMED toopchi در 20/11/1390 | 09:19 گفت:

متاثر شديم

ali در 20/11/1390 | 09:15 گفت:

به امید فردایی سبز
اینم درست میشم شهرام جان ولی به سختی.
حالا شهرام خودت این رو نوشتی.خیلی باحال و غمناک نوشتی.خیلی قشنگ بود.
ای کاش صدای ما به جایی می رسید
بازم میگم به امید فردایی سبز

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 01:42 گفت:

مرسی فرهاد جان از کجا فهمیدی من عاشق این شعر هستم

امیدوارم تولیگ بمونه اخه این تیم تنها دلخوشی مردم بوشهره و وقتی پیروز میشه شهر فضای خاصی داره و همه خوشحالن ولی با این وضع..........

Farhad Rahbari در 20/11/1390 | 01:34 گفت:

غصه نخور یاکریم یاکریم دوباره پر میگیری
اگه بشی ناامید ناامید به دست غم میمیری
منم دلم شکسته غم به دلم نشسته
کسی تو این زمونه به عشقم دل نبسته
منم یه نیمه جونم منم بی هم زبونم
قصه ی بی کسی رو یه عمریه میخونم
تو خوب میشی پر میزنی دوباره
به یار خود سر میزنی دوباره
منم که باید شب و روز بسوزم
یه عمری چشمامو به در بدوزم
غصه نخور یاکریم یاکریم دوباره پر میگیری
اگه بشی ناامید ناامید به دست غم میمیری
این نیز بگذرد داش شهرام
ولی تو لیگ میمونید نگران نباش