اگر ونگر نباشد یا.....!!!!!!!!!!!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 85,388 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

اگر ونگر نباشد یا.....!!!!!!!!!!!!

اول باید خدا رو شکر کنم که نظرات نا امید کننده وگالیوری بعضی دوستان به گوش مسئولین نمیرسه و هیچ تاثیری در روند نتیجه گیری ارسنال نداره وگرنه الان باید ارسنال رو در دسه 2 میدیدیم!!!!!!!!!!


مقدمه : بعد از شروع نا امید کننده فصل تیم داره با جا افتادن بازیکنان جدید وبرگشت مصدومین وهماهنگتر شدن روز به روز پیشرفت میکنه واز9بازی اخر خود 8 پیروزی کسب کرده وخودش رو در جدول لیگ کم کم بالا میکشه ودر لیگ قهرمانان هم در صدر گروه قرار دارد.


حال سوالات من از شما دوستان گران قدر :
1-به نظر شما ایا مربی بهتر از ونگر هم هست که بدرد ارسنال بخوره؟
2-ایا مربی دیگری هم هست که بتونه ارسنال رو جم وجور کنه و نتیجه بگیره؟
3-بنظر شما اگر ونگر نباشد تیم بهتر میشود یا بد تر؟

لطفا واقع بینانه و دور از لجبازی و تعصب نظر دهید و مربیانی که در حد ونگر وباشگاه ارسنال باشند رو جایگزین کنید مثلا: فرگوسن وگاس هدینگ که البته اینها به ارسنال نمی ایند!!!!!!!!
4- راستی به نظر شما اگر مدیر تیم عوض بشه تیم بهتر نتیجه میگیرد یا ونگر عوض بشه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 14/8/1390 | 17:56 گفت:

من به ونگر مثل یه بت نگاه نمیکنم و از کارنامه 5سال اخیرش هم دفاع نمیکنم اما دو مسئله دارم که میخوام سعید بهم برای درکش کمکم کنی؟

1-چرا ونگر که اینقدر در نظر شما بدرد نخوره ,,بهترین مربی دهه انتخاب میشه ؟چه کسانی انتخابش میکنن؟
2-ایا نباید به مرد بزرگی که اینقدر برای ارسنال زحمت کشیده چه با کسب جام چه بی کسب جام احترام قائل بود ودر برابر توهینها ازش دفاع کرد؟

من ونگر رو بت نمیدونم بلکه باشگاه ارسنال رو بیش از اونچیزی که فکرش رو میشه کرد دوست دارم وهر کسی که از تیم حمایت کنه با تمام وجودم دوسش دارم

Saeed Milani در 14/8/1390 | 17:30 گفت:

شهرام جان این دید شما که به ونگر مثل یه بت نگاه میکنی اشتباهه ، من نه ، از یه آدم بی طرف بپرس ، اما من احترام قائلم برای دوستان به هر حال هر کسی دیدگاه و طرز تفکری داره ، کارنامه 5 سال اخیر ونگر چیزی برای دفاع نداره ، واضحه ، حالا اگه میخواین با فرافکنی ضعف هاش رو نادیده بگیرین مساله دیگه ایه.

توپچی جنوب در 14/8/1390 | 17:14 گفت:

سعید جان از تو بعید بود اینجور حرف زدن در مورد ونگر اخه فکر میکردم درک بالایی از فوتبال داری اما با این حرفا........

اگر ونگر مربی خوبی نیست اگر ونگر بدرد نمیخوره اگر ونگر احمقه بس چرا بهترین مربی دهه جهان انتخاب شد چرا هنوز تو لیست 10 مربی برتر دنیاست مگر این انتخاب رو کارشناسان ارشد و زبده و فهمیده فوتبال جهان انجام نمیدن!!!!!

قطعا ونگر به خاطر 5سال اول2000 که جام اورده بهترین نشده بلکه به دلیل درک وشعور بالای مربیگری وسبک زیبایش بهترین شده وگرنه اگه به جام بودکه باید گواردیولا که همه جامها رو درو کرده یا فرگوسن انتخاب میشدن این رو قبول داری/؟؟؟؟؟

یا شاید هم همه کارشناسان و فوتبال دوستان اشتباه میکنن وسعید ودوست عزیزم علی درست میگن!!!!!!!!!!
سعید و علی جان جام بخشی از فوتباله وهمه فوتبال نیست....
ودر اخر باید از کاظم قاسمی عزیز و امثال کاظو و بسیاری از دوستان که درک قابل توجه ای از فوتبال دارند که اکثرا هم در همین سایت عضو هستند بابت جوابهایشان تشکر ویژه ای میکنم

ali در 14/8/1390 | 16:32 گفت:

فقط حاااااااااااااااااااااااااشااااااااااااااااااااااااااا میکنید

علی ارشدی در 14/8/1390 | 16:00 گفت:

سعید؟؟؟ یعنی شما راضی میشین آرسنال به روش ری هاگل جام بیاره؟؟؟؟؟؟ میدونی چی میگن میگن قهرمانی به روش کثیف ری هاگل تازه اونم یک بار بود شانسی

کاظم قاسمی در 14/8/1390 | 16:00 گفت:

ونگر بدون شک در حال حاضر بهترین گزینه هستش


کثر باشگاه ها یه دورانی را برای تحول درتیمشون در نظر میگیرند
از بد شانسی ونگر این دوران با تعویض ورزشگاه تداخل داره و یکم ایت دو پروژه زمان بر شده
مگه میلان دو سه سال تو افت نبود
اینتر چند سال ضعیف بود ؟ حتی لیگ قهرمانان هم به سختی میرفت
بارسا تا 5 سال پیش چی داشت ؟؟
همش زیر سایه رئال بود
والنسیا بهش زور میگفت
لیورپول چی ؟؟؟؟؟؟
یوونتوس ؟؟؟؟؟؟؟
رم چی ؟؟؟؟ چند بار قهرمان شد ؟؟؟؟؟

عزیزم هیچ اصراری نیست که طرفدار آرسنال باشی آرسنال در حال حاضر با ونگر بر خورده و منچستر هم با فرگوسن

اگه جام میخوای برو طرفدار بارسا بشو

برو طرفدار لوازم ورزشی سر کوچتون بشو تو ویترینش از هر مدلش داره تازه انبار هم کرده

جام یه بخش از فوتباله
مثل خانوادست که توش پول چندانی نیست اما دست آورد و صمیمیت و شور هیجان توش موج میزنه
شاید اینا رو تو دوست عزیز درک نکنی شاید

در ضمن مرتساکر بهتر از کیهیله فقط به زمان نیاز داره بتونم با انگلیس آشنا بشه و نظم آلمانی رو به تیم بیاره

در ضمن رایس هم کمک مربی ونگره
اونم حتما به نظر شما هیچی بلد نیست یا مطیع ونگره
دوست من
دوران خوب آرسنال در راهه


با ونگر

Saeed Milani در 14/8/1390 | 15:54 گفت:

من نگفتم اتو رو بیاریم علی ، مثال زدم که ببینین بازیکن نداشتن دلیل برای عدم موفقیت نیست ، مربی کسیه که با هیچی جام بیاره

علی ارشدی در 14/8/1390 | 15:49 گفت:

اتو ری هاگل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا که! صد سال نمیخوام تیمم به روش مورینیو یا همین اتو قهرمان بشه علی آقا این حرف حسابه

علی ارشدی در 14/8/1390 | 15:44 گفت:

لو طرفدار بارسا هست نقل قول از لو:(( آینده فوتبال را میتوان در لاماسیا دید))

arash در 14/8/1390 | 15:11 گفت:

اگر قرار باشه ونگر بره به نظر من یواخیم لو خیلی سبکش خوبه

ali در 14/8/1390 | 15:10 گفت:

تو رو خدا نگاه کنید یکی نمیتونه جواب آقا سعید رو بده.از صبح تا حالا منتظرم ببینم یکی متونه جواب آقا سعید رو بده.اما نمیتونید؟
میدونید چرا ؟ چون حرفش ، حرف حساب هست دار منطقی حرف میزنه ، برای همه ی حرفهاش دلیل داره.
دوستان منطق توی حرفهاتون موج میزنه ، تور رو خدا یه نگاهی به پستاتون کنید ، خواهش می کنم تنها یه خورده ، نه بیشتر قبل از نوشتن هر چیزی کمی فکر کنید.
من فقط به امید آدم های روشنی مثل آقا سعید زنده ام. دادا دمت گرم.
بعضی ها اصلا ظرفیت بحث کردن باشون وجود نداره ، و فقط سریعا تا کم میارن و نمیتون جواب آقا سعید رو بدن حاشا میکنن.
سریعا میخوان به مخالفان انگ بزنن که شما دارید جو رو متشنج می کنید ، شما دارید اذهان عمومی رو تشویش میکنید ، شما بی ربط حرف میزنی و ........
مگه این ونگر کیه ؟؟ که اینطور مخ شما ها رو شستشو داده.
مگه این ونگر شما رو چکار کرده که به هیچی صراطی شما درست نمیشید؟
چرا میخواید خودتون رو فریب بدید.کمی عمیق فکر کنید.به ارزش ها فکر کنید ، به واقیعت ها ، به دوستی ها ، به شادی ها ، ........
اما همشون رو تنها یه نفر ، اونم کسی نیست جز ونگر از ما گرفته؟؟بعد آخرشم میشه من وآقا سعید این جو خوبتوت رو خراب کردیم.؟!؟!؟!1
شما به این جو خود فریبی میگید : جوب خوب !!!!!!!!

Saeed Milani در 14/8/1390 | 14:54 گفت:

ونگر کیه آخه اینقدر بزرگش کردین؟ من از سال 95 طرفدار آرسنال هستم دستاوردهای ونگرم خوب یادمه.
ونگر فقط با ستاره ها تونسته برای ما جام بیاره زمانی که امثال رابرت پیرس ، تیری آنری ، دنیس برگ کمپ ، امانوئل پتی ، پت ویرا ، آنلکا ، رایت ، آدامز ، پارلور ، دیکسون ، سیمن ها در این تیم بودن نه تو این 5 سال اخیر.
من حالم از مورینیو بهم میخوره اما وقتی پورتو رو قهرمان اروپا کرد کی رو داشت تو تیمش؟ یا همین ویلاس بوآس؟ وقتی اوتو ری هاگل یونان و قهرمان اروپا کرد کی رو د اشت؟ اما ونگر چه کرد؟ تو فینال یوفا کاپ به گالاتاسارای بازوند تیم ما رو!!!!!! یا تو فینال اروپا به بارسا ، یا شاهکار بزرگش جلوی منچستر.
به نظر من فرگوسن با ونگر واقعا قابل قیاس نیست ، فرگوسن خیلی خیلی سرتر از ونگره ، فصلی رو به یاد بیارین که بکهام از اولترافورد رفت برنابئو ، فرگوسن زد تو سر خودش؟! گفت دستم بستست؟! بازم جام آوورد برای تیمش.
اونهایی که ونگر رو مثل یه بت میدونن اصل رو فراموش کردن ، ما جمع نشدیم که بشینیم آقای ونگر ونگاه کنیم آب دهنمون راه بیفته! ما آرسنال و دوست داریم و موفقیت این تیم برای یه طرفدار از هر چیزی باید مهمتر باشه. طرفدار واقعی اونیه که نتونه 5 سال بی جامی رو تحمل کنه ، مگه دنیا چند روزه؟! که 5 سال فرصت برای ونگر کمه؟ صدتا از این آقا بهتر هستن که میتونن تیم رو به جایگاه اصلیش برسونن.
من هم معتقدم که اگر ونگر از آرسنال بره ، در هیچ تیمی ، به هیچ موفقیتی نمیرسه ، صد درصد ، این و برای اونایی میگم که شاید ندونن ونگر از کجا اومده و چه سابقه ای داره : این آقا تا قبل از آرسنال فقط تو یه تیم مثلا بزرگ مربی گری کرده بود اون هم ناگویا گرامپوس ایت ژاپن بود ! که ازونجا اخراجش کردن و اومد آرسنال.
ونگر فقط یه بله قربان گوی خوب بوده تو آرسنال برای مدیران پولدوست تیم وتنها راز بقاش تا الآنم همین خوشخدمتی هاش به سران باشگاه هست . این واقعیته و تلخ!

علی ارشدی در 14/8/1390 | 14:22 گفت:

باز این علی جوش آورد برین کنار تا تفش رو شما نیفتاده

علی ارشدی در 14/8/1390 | 14:20 گفت:

لو طرفدار بارسا هست نقل قول از لو:(( آینده فوتبال را میتوان در لاماسیا دید))

ali در 14/8/1390 | 14:20 گفت:

ای خدااااااااااااااا
تا کی ظلم ؟؟؟ تا کی مردم میخوان بیدار شن؟؟؟؟؟
این از کشورمون ، اینم از تیممون؟؟؟؟؟
افتاده دست یه مشت لجباز و خرفت و .....
ای خدااااااااااااااااااااااااااا
چرا صدای ما رو نمیشنوی؟؟؟؟؟چرا ما رو از دست اینا نجات نمیدی؟؟؟؟من میخوام برم با همون عرب های زمان جاهلیت زندگی کنم ، مردمی رو نمیخوام که فقط پر مدعا و تو خالی هستن ، فقط دروغ میگن و نفاق میکنن.مردم ما مریض هستن ، مریضی از نوع دروغگویی و ریاکاری و خود فریبی و.. .....وفقط خودشون رو گول میزنن.فقط میخوان حقایق رو نبینن.
تف به این زندگی کثافت
یک شخص چطور میتونه این هم آدم رو فریب بده ، من موندم؟؟؟
خدای تو فقط همین یه کار رو برای ما بکنه ، هیچی دیگه ازت نیمخوام ، فقط بذار ونگر بره مربی رئال بشه ، ببینم چه غلطی میکنه ، ای خدااااااااااااااا تو یه کاری کن که این امر اتفاق بیفته.
ای خداااااا ببینم کارمون رو به کجا کشیدن که ما باید بیایم همچین دعایی کنیم.
خدایا فقط آروز دارم ونگر قبل از بازنشسته شدن ، بره مربی رئال یا همین اینتر بشه ، ببینم چه غلطی میکنه.
ای کاش مارتین اونیل بیاد مربی ارسنال بشه ، که تا مدیران باهاش را نیومدن سریع کنار میشکه و پت تمامشون رو میریزه رو آب.
فکر کردید همین مارتین اونیل ، اینهو ونگر بی لیاقت هست که نتونه حرف بزنه ، البته ما چه انتظاراتی دارم ، مگه میشه یه نفر بیاد نسبت به خودش اعتراض کنه؟؟؟!؟!!!1
آقا سعید خودت رو ناراحت نکن.بالاخره این دوران تمام میشه.بالاخره ونگر میره و همه چی درست میشه.
اون موقع وقت شادی هواداران واقعی هست.من فقط به امید افراد روشنی مثل آقا سعید زنده ام.دمت گرم داداش.
تف به این لجن دونی ارسنال که شد قربانی یه مشت لجباز و بی خرد.

محسن در 14/8/1390 | 14:13 گفت:

به نظر من مثل ونگر که دیگه پیدا نمیشه ولی اگه بخواد کس دیگه ای بیاد در نبودش ؛ بهترین گزینه یوآخیم لو هست
واقعا خیــــــــــلی سبک مربی گریش مثل ونگر هست
با بازیکنای ذخیره ی بایرن نزدیک بود قهرمان جهان شه
فقط بازی های تاکتیکیشو یادتون بیارید......

محمدرضاجاشي در 14/8/1390 | 13:55 گفت:

اگر قرار بود ارسنال پول بده بابت مورينيو يا گوارديولا خوب به جاش يه ستاره ميخره بعدشم مگه پول فروش بازيكنا توجيب ونگر ميره؟؟بعدشم ونگر يه قراردادي داره اندازه قراردادش پول ميگيره
اصلا گيرم يه مربي ديگه بياد بعد نتيجه نگيره و بره بعدش ما هم مثل ليورپول ميشه اينجوري دوست داريد!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 14/8/1390 | 13:48 گفت:

من خودم که ونگرو قبول دارم ولی کسی میدونه مارتین اونیل مربی سایق استون ویلا کجاست؟ اونم خیلی صاحب سبک هست و به سیستم بازی آرسنال میخوره.

علی ارشدی در 14/8/1390 | 12:18 گفت:

بله آینده رو میبینیم ونگر که بالاخره میره فقط دعا کنید هر کی میاد تیمو به سبک ونگر هدایت کنه

saeed در 14/8/1390 | 12:09 گفت:

با شه آقا جون شما که راست میگید......من باشگا هآرسنال رو دوست دارم نه به خاطر ونگر فرق ما اینه شما ونگر رو قبل از باشگاه دوست دارید آینده ر ومی بینیم ............................

mostafa در 14/8/1390 | 11:59 گفت:

نه عزیز من هیچ کس نمیتونه جای ونگر رو بگیره بعدش ما اینده رو نمیتونیم پیش بینی کنیم شمایی که گفتی کهیل میومد بهتر بود از کجا میدونی شاید شرایطش بهتر باشه ولی دلیل نمیشه از ساکر بهتر عمل کنه برید خدا رو شکر کنید که مربیمون از جوونی که حتی خودش هم به خودش باور نداشت یک هافبک دفاعی قدرتمند ساخته و بازیکنانی مثل نصری و کلیچی و سسک و خیلی های دیگه ساخته تا باشگاه بفروشه و با این وضع پول خرج کردن منحل نشه

نیما در 14/8/1390 | 10:57 گفت:

اقا سعید من فکر میکنم که شما نمی فهمی . چند تا نکته بگم:1-اخه مگه انگلیس هم مثله ایرانه که وقتی علی دایی میشه مربیه تیم ملی طرح لباس بازیکنارو هه خودش بده؟؟؟ سیاست باشگاهو سهامدارا تعیین میکنن, مربی رو هم اونا تعیین میکنن.2-مگه پول باشگاه دسته ونگره که هر وقت دلش خواست خرج کنه؟؟؟ 3- یعنی میخوای بگی ونگر با 63 سال سن نمیفهمه که کسب افتخارات با ارزش تر از پرورشه بازیکنه؟؟؟ 4- مگه پوله خریده کیهیل یا مرته ساکرو ونگر از جیبه خودش میده که میگی میخواست ارزون بخره؟؟؟

saeed در 14/8/1390 | 10:24 گفت:

مورینیو یا حتی گواردیولا هم بیاد خوبه حداقل اینه که سیاست ونگر رو پیش نمی گیره آقا جان چی کار به مدیر داری این سیاست خود اقای ونگر که بازیکن بی ارزش می خره بعد که تبدیل به بازیکن بزرگی شد می فروشه هلپ-هانری-فلامینی-کلوتوره-نصری-فابرگاس-کلیچی-وقتی از فروش بازیکن پول در میاره چرا نمیره 2تا ستاره بخره چون باشگاه اهمیتی نداره مهم بازکن سازی ونگره باشگاهم که شده ازمایشگاه این پیرمرد لجباز وقتی این آقا آخرین لحظات نقل وانتقالات میره 60 تا بازیکن میخره بعد از 8 تا گلی که خوردیم بی ثباتی خودش رو نشون میده فکر میکنی چرا مرته ساکر رو به جای کهیل خرید به خدا فقط به خا طر2 یا 3 میلیون به نظره خودت اگه الان کهیل کنار ورمالن بود بیشتر جواب نمی داد من که دیگه خسته شدم شما ها کی میخواهید حقیقت رو بفهمید ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

توپچی جنوب در 14/8/1390 | 09:49 گفت:


البته به نظر بنده خود ونگر یکی از بهترین مربی های دنیاست که هر تیمی ارزوی داشتن چنین مربی رو داره..

یه چیز دیگه یادم رفته بود اگر مربی بهتر یا در حد وحدود ونگر را سراغ دارید که میتواند جانشین ونگر شود وبرای ارسنال مفید تر از ونگر باشد لطفا اسمش را ذکر کنید!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر فراوان از شما دوستان عزیز