داخل خانه و خارج از خانه

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,374 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

داخل خانه و خارج از خانه

بررسی کوتاه بازی های ارسنال در اروپا


داخل خانه و خارج از خانه

نگاه اجمالی به رکورد بازی های خانگی و خارج از خانه نشان می دهد که نتیجه گرفتن در اروپا تا چه حد مشکل است.

موفقیت توپچی ها در خانه 65% بوده است که این رکورد در بازی های خارج از خانه 36% می باشد. تیم در بازی های خانگی رکورد متوسط گلزنی بیش از 2 گل در هر مسابقه را داراست. (152 گل در 74 مسابقه) و تنها 57 گل دریافت کرده است.

آمار خانگی ما شامل سه ورزشگاه مختلف می باشد که آرسنال در طی رقابت های قهرمانی اروپا یا لیگ قهرمانان اروپا در این ورزشگاه ها استفاده کرده است. در دو فصل ابتدایی لیگ قهرمانان - شکل جدید مسابقات - آرسنال بازی های خانگی خود را در ومبلی انجام داد. آرسنال بیش از 50% بازی های خود را واگذار کرد و 3 پیروزی کسب کرد. سپس در فصل 2000/01 به هایبوری بازگشت.

در اولین فصلی که آرسنال به هایبوری بازگشت توانست برای اولین بار در خانه رکورد بدون شکست خود را در کل رقابت ها - قهرمانی اروپا یا لیگ قهرمانان اروپا - ثبت کند. رکوردی که 4 بار دیگر در ورزشگاه امارات ثبت شد. شش فصل بعد آرسنال به خانه ی جدیدش آمد. رکورد این ورزشگاه استثنایی بوده است و در 29 بازی 22 پیروزی کسب شده است (76 درصد) و تنها یک باخت داشته است. آرسنال در این بین 73 گل به ثمر رسانده (2.5 گل در هر بازی) و تنها 15 گل دریافت کرده است.

بهترین پیروزی باشگاه در لیگ قهرمانان اروپا نیز در ورزشگاه امارات به دست آمده است که پیروزی 7-0 مقابل اسلاویاپراک در 23 اکتبر 2007 می باشد.

در مجموع نیز تنها یک بازی در زمین بی طرف برگزار شده است که همان فینال 2006 بوده است.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین عسگریان در 2/9/1390 | 01:59 گفت:

پس بااین حساب امشب یه بردافتادیم

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 01:04 گفت:

بچه ها مرسی از لطفتون خیلی مرسی....

حمید چه کلاس زبانی میری؟؟؟؟

hamidtopchi در 2/9/1390 | 01:00 گفت:

جالب بود!تنکیو وری ماچ:))!!!!سه جلسه رفتم کلاس زبان:))

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 00:03 گفت:

بسيار زيبا بود

رضا کاظمی در 1/9/1390 | 22:39 گفت:

ممنون

علی ارشدی در 1/9/1390 | 21:20 گفت:

پسندیدیم

sam baygan در 1/9/1390 | 21:09 گفت:

سپاس شهرام خان!

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 20:41 گفت:

ممنون از آمارهای زیباتون