مدافع آرسنال: نمي‌توانم آرسنال بدون ونگر را تصور..

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,395 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

مدافع آرسنال: نمي‌توانم آرسنال بدون ونگر را تصور..

ژورو مدافع سوئيسي آرسنال گفت كه اين تيم تنها با وجود ونگر مي‌تواند موفق باشد.
ایسنا

آرسنال با هدايت آرسن ونگر سرمربي فرانسوي خود فصل جديد رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال انگليس را ضعيف آغاز كرد و نتايج دور از انتظاري گرفت. همين مسئله باعث شد تا بسياري از رفتن ونگر پس از 15 سال از جمع توپچي‌ها خبر دهند اما رفته رفته نتايج آرسنال بهتر شد و با 5 پيروزي متوالي خود را از شرايط بحراني خارج كرد.

يوهان ژورو مدافع سوئيسي آرسنال با بيان اينكه نمي‌تواند رفتن ونگر از آرسنال را تصور كند، گفت: ونگر مربي بسيار بزرگي است و سال‌ها براي آرسنال زحمت كشيده است. باشگاه آرسنال براي پيشرفت خود به چنين مربي بزرگي نيازمند است. رفتن او از جمع توپچي‌ها اصلا نمي‌تواند به نفع باشگاه باشد.

وي افزود: ما در بازي‌هاي اول فصل نتايج ضعيفي گرفتيم و اصلا نتوانستيم انتظارات را برآورده كنيم اما پيروزي مقابل سوانسي نقطه تحولي در تيم بود. ما بعد از آن پيروزي گذشته از آنكه در تمام بازي‌ها پيروز شديم، توانستيم فوتبال زيبايي را به نمايش بگذاريم و دل هوادارانم را به دست آوريم.

وي در پايان درباره سخنان نژادپرستانه بعضي از بازيكنان شاغل در ليگ برتر گفت: مسئله نژادپرستي همواره درانگليس باقي خواهد ماند و برچيده نخواهد شد اما از بازيكنان مي‌خواهم كه براي مقابله با چنين مسئله‌ي زيان‌آور و ناپسندي تمام تلاش خود را به كار برند. ما براي كم كردن اين پديده غير انساني نيازمند تلاش و همبستگي هستيم.

آرسنال در حال حاضر با 22 امتياز و تفاضل گل كمتر نسبت به ليورپول و چلسي در رده هفتم جدول رده‌بندي قرار دارد


حامد توپچی حال کردی یا نه!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 13/9/1390 | 20:18 گفت:

جورو هم بیش از حد حرف میزنه

saeed در 3/9/1390 | 10:23 گفت:

لعنت بر این ژورو ملعون

حسین عسگریان در 3/9/1390 | 02:45 گفت:

اوه اوه حامد سندروسو که نگو عجوبه بود این بشر انگار مغزتواون کله ی پوکش نبود

hamed در 3/9/1390 | 01:12 گفت:

تبریک به همه.......

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:04 گفت:

چراازش بدت میادآقاحمید؟

HAMED toopchi در 2/9/1390 | 22:46 گفت:

دوستان من جدي ميگما. من به شدت از اين چندشم ميشه، نطقشم كه باز شده ماشالا ! من از دوتا از بازيكناي تيم نفرت دارم يا داشتم.. البته ببخشيد. سليقه ايه.
1. سندروس
2. همين ملعون

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 22:45 گفت:

یادتونه بازی پارسال آرسنال بارسلوناتولندن؟ونگرژورورومأمورکرده بودمسی روبگیره یادمه مسی تواون بازی اصلاندیدمش چون ژورونمیذاشت تکون بخوره وبعدش گواردیولامجبورشددقیقه 70مسی روتعویض کنه.این یعنی ونگربه ژورواعتمادداره

محمد اصغری در 2/9/1390 | 22:42 گفت:

ای جان . این ژورو هم بعد عمری صداش در اومد .من که فکر می کردم لاله ولی معلومه اینم زبون داره.
دیدن داره اون روزی که ژورو و دکتر جنکینسون تو لیست بهترین بازیکن های فیفا باشن..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arash در 2/9/1390 | 22:29 گفت:

منم تصور ارسنال بدون ژورو برام غیر ممکنه

حمید فرازی در 2/9/1390 | 22:25 گفت:

حامد جان بهت تبریک میگم.واقعا رفتن ونگر به ضرر ژورو هست

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 22:23 گفت:

شهرام دمت گرم
راجع به ژورو شفاف سازي كردي

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 22:21 گفت:

انقدر به ژرو گير ندين .برامون زشته خود زني
ديشب فيل جونز وفردينناند 2 تا گل ناز دادن به بنفيكا شما هنوز ميگيد ژورو
اميدوارم با پيش رفتش در اينده حامد رو شرمنده كنه

HAMED toopchi در 2/9/1390 | 22:14 گفت:

من الان دچار فقدان خون رساتي مغزي شدم!!!!. دمت گرم. بابا

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:59 گفت:

حامد کجایی؟؟؟ بیا ببین ژورو گرد و خاک کرده

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:43 گفت:

رضا جون خوبی داداش ؟ فکر کنم خوشی مراسم عقد هنوز ولت نکرده ها :))

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 21:27 گفت:

من میگم ژوروبهترین بازیکن آرسناله حتی ازفانپرسی هم بهتره حاظرم فانپرسی بره ولی ژورووشاماخ نرن

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 21:27 گفت:

من میگم ژوروبهترین بازیکن آرسناله حتی ازفانپرسی هم بهتره حاظرم فانپرسی بره ولی ژورووشاماخ نرن