چند نکته مهم در بازی با درتمند!!!!!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,393 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

چند نکته مهم در بازی با درتمند!!!!!!

امشب من بازی رو کاملا دقیق تماشا کردم وچند نکته رو از این بازی درک کردم!!1-باز هم ونپرسی با 2گلی که زد سهم به سزایی در بردن این بازی داشت مثل بازی های قبلی و ارزش خودش رو باز هم به رخ یوفا و جهان فوتبال کشید

2-در نیمه اول کلا تیم خیلی بد بازی کرد و در حد ارسنال چند هفته اخیر نبود اما در نیمه دوم واحتمالا با تذکر های هوشمندانه رئیس تیم دگر گون شده ای وارد زمین شد که سرعت دادن به بازی رو در دستور کار داشت که موفق گلزنی هم شد

3-بازی سونگ من رو به یاد ماکلله انداخت واقعا عالی بازی کرد یه هافبک دفاعی قلدر تخریب کن و بازی ساز یه هافبک دفاعی کامل

4-همه خوب بودن به جز ژروینیو امشب یه استوپ درست هم نتونست بکنه!!!
چند نکته انحرافی در بازی:
1- ونپرسی این روزها من رو به یاد تی تی انری میندازه یادتونه وقتی تی تی بود کار تیم گره میخورد اون بود که به دادمون میرسید حالا ونپرسی چنین حالتی داره

2-تی تی انری و راجر فدرر تو ورزشگاه بودن واز نزدیک بازی رو میدیدن

3-ژورو 9دقیقه اخر به جای کوشینلی به میدون اومد وبا همکاری سونگ یه گل به خودمون دادن شکر خدا 90 دقیقه بازی نمیکنه و حق کاملا با حامد توپچیه!!!!!!!!

4-نتیجه بازی همون چیزی شد که من پیشبینی کرده بودم البته به لطف حضور پر رنگ ژورو!!!!

راستی باز هم داور و باز هم پنالتی وباز هم برد خفیف بارسلون باداوری این دوره دیگه از مرحله گروهی شروع کردن!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین ملازینل در 3/9/1390 | 15:04 گفت:

سلام شهرام جان.من با همه جای این پستت حال کردم الا اون خط آخر من دیشب بازی بارسا-میلانو دیدم،خداییش داوری نقش آنچنانی در نتیجه نداشت.اون پنالتی روی ژاوی هم کاملا درست بود به نظر من.منظور اینکه حداقل توی این یه دونه بازی که من دیدم داوری نقشی توی بردن بارسا نداشت ...بازیای دیگه رو نمیدونم...

علی ارشدی در 3/9/1390 | 13:33 گفت:

خدا رو شکر بردیم وتی بازم همون سوال همیشگی ما جایگزینی برای رابین داریم؟

hamed در 3/9/1390 | 13:30 گفت:

از این ژورو که اصلا نباید انتظار داشت.........................

سانگ واقعا خوب بازی میکنه......................

ون پرسی که نیازی به تعریف نداره......................

ژروینیو هم که اصلا بازیکن نیست..........................

محمد جواد در 3/9/1390 | 12:29 گفت:

بازی سانگ منو یاد فلامینی ملعون انداخت!!! اونم اول بازیکن نبود و همه رئیس رو به خاطر بازی دادن به فلامینی مورد انتقاد قرار می دادن اما رئیس بهش ایمان داشت تا اینکه فصل آخر حضورش تو آرسنال خیلی خوب بازی کرد، شکوفا شد و بلافاصله رفت. امدیوارم داستان سانگ این طوری تموم نشه!!!

حبیب در 3/9/1390 | 12:20 گفت:

والکات و ژروینیو هر دو تاشون عالین...باور کنید این دوتا با حرکاتی که از چپ و راست میکنن پدر دفاع تیم مقابل رو در میارن.... یادتون نره که ژروینیو تازه 5 ماه که به تیم اضافه شده....

mostafaa در 3/9/1390 | 12:07 گفت:

به نظر من دفاع آرسنال از لحاظ فیزیکی و بدنی بهترین حالت رو تو 6 ، 7 سال اخیری داره.همه قد بلند و همه هیکلی.کوشیلنی هم دفاعش خوبه ولی استیلش به ذفاع کنار بیشتر میخوره تا دفع وسط.امیدوارم این خط چندین سال حفظ بشه.خط هافبکمون هم عالین. هم تکنیکی و هم خلاق.سونگ که ترکونده آرتتا هم نظم خاصی به میانه ی میدان میده و خیلی پخته بازی می کنه و بازی رو خیلی خوب باز می کنه.به نظر من فابرگاس این ویژگی رو نداشت و بیشتر هافبک تهاجمی بود و رو به جلو بود. تیم به یه هافبک میانی کلاسیک نیاز داشت. والان این وظیفه رو به خوبی آرتتای عزیز داره ایفا می کنه. رمزی هم خیلی خوبه از این جهت که تو کارای تهاجمی شرکت می کنه و بعضاً گلزنی هم می کنه . ولی انگار و لکات و ژروینهو گل نزن هستن و موقعیت زیاد خراب می کنن. نظر شما چیه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 11:44 گفت:

به نظرمن همین ژوروازآنری خائن بهتره.خداکنه ژورووشاماخ سالهااینجابمونن

hamidtopchi در 3/9/1390 | 10:55 گفت:

ممنون بخاطر حرفای جالبت!!!
خط آخرت هم منکه بازیو ندیدم ولی 100؟% درست میگی!!

HAMED toopchi در 3/9/1390 | 10:52 گفت:

الان فهميدين چرا من طاقت ديدن اين جلبك رو تو زمين ندارم؟ اينو مهاجم بذاريم بهتره جون خودم! اقلا اينجوري ديگه گلاي .... نميخوريم! خدارو شكر كه برديم. ولي من بازم ميگم، رابين هود داره نگرانم ميكنه.

محمد رستگار در 3/9/1390 | 10:27 گفت:

چون گروه برای ما تموم شده ست...نه برای تیم های دیگه

محمد رستگار در 3/9/1390 | 10:27 گفت:

آرسنال به احترام تیم های گروه هم که شده باید توی بازی اخر حداقل بعضی از بازیکنای اصلیش رو بازی بده

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 09:12 گفت:

شهرام جان الاف سانگ منو دقیقا یاد اسین زمان مورینیو میندازه که مثل یه هافبک بازیساز بازی میکرد

محمدرضاجاشي در 3/9/1390 | 03:44 گفت:

درود برتو شهرام دمت گرم

ramin kazemi در 3/9/1390 | 03:21 گفت:


سرنوشت مارسی دیگه دست آرسناله.که به احتمال زیاد ذخیره ها مخصوصا چمبرلین که بازی اول به المپیاکو گل زده بازی میکنه

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 02:47 گفت:

راستی دو نته دیگه هم یادم رفته بود بگم:
5-گوتزه به دلیل علاقه زیاد به ارسنال و محبوب کردن خودش نزد هواداران از همین حالا عمدا اول بازی خودش رو به مسدو میت زد و رفت بیرون فقط به خاطر عشق به ارسنال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6- با توجه به برد 1بر 0 المپیاکوس ما به عنوان صدر نشین گروه به مرحله بعد صعود کردیم

درود بر ارسنال بزرگ و تبریک به همه هواداران ارسنال.....

شاهين در 3/9/1390 | 02:37 گفت:

منم 2-0 به نفع آرسنال پیش بینی کرده بودم البته بدون حضور ژورو (از این به بعد باید دو جور پیش بینی کنم ، با حضور ژورو و بدون حضور ژورو :D )
نمی دونم چرا ونگر این ژورو رو آورد ، کاشیلنی به اون تمیزی داشت بازی می کرد ....