چند نکته مهم در بازی با درتمند!!!!!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 77,609 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

چند نکته مهم در بازی با درتمند!!!!!!

امشب من بازی رو کاملا دقیق تماشا کردم وچند نکته رو از این بازی درک کردم!!1-باز هم ونپرسی با 2گلی که زد سهم به سزایی در بردن این بازی داشت مثل بازی های قبلی و ارزش خودش رو باز هم به رخ یوفا و جهان فوتبال کشید

2-در نیمه اول کلا تیم خیلی بد بازی کرد و در حد ارسنال چند هفته اخیر نبود اما در نیمه دوم واحتمالا با تذکر های هوشمندانه رئیس تیم دگر گون شده ای وارد زمین شد که سرعت دادن به بازی رو در دستور کار داشت که موفق گلزنی هم شد

3-بازی سونگ من رو به یاد ماکلله انداخت واقعا عالی بازی کرد یه هافبک دفاعی قلدر تخریب کن و بازی ساز یه هافبک دفاعی کامل

4-همه خوب بودن به جز ژروینیو امشب یه استوپ درست هم نتونست بکنه!!!
چند نکته انحرافی در بازی:
1- ونپرسی این روزها من رو به یاد تی تی انری میندازه یادتونه وقتی تی تی بود کار تیم گره میخورد اون بود که به دادمون میرسید حالا ونپرسی چنین حالتی داره

2-تی تی انری و راجر فدرر تو ورزشگاه بودن واز نزدیک بازی رو میدیدن

3-ژورو 9دقیقه اخر به جای کوشینلی به میدون اومد وبا همکاری سونگ یه گل به خودمون دادن شکر خدا 90 دقیقه بازی نمیکنه و حق کاملا با حامد توپچیه!!!!!!!!

4-نتیجه بازی همون چیزی شد که من پیشبینی کرده بودم البته به لطف حضور پر رنگ ژورو!!!!

راستی باز هم داور و باز هم پنالتی وباز هم برد خفیف بارسلون باداوری این دوره دیگه از مرحله گروهی شروع کردن!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین ملازینل در 3/9/1390 | 15:04 گفت:

سلام شهرام جان.من با همه جای این پستت حال کردم الا اون خط آخر من دیشب بازی بارسا-میلانو دیدم،خداییش داوری نقش آنچنانی در نتیجه نداشت.اون پنالتی روی ژاوی هم کاملا درست بود به نظر من.منظور اینکه حداقل توی این یه دونه بازی که من دیدم داوری نقشی توی بردن بارسا نداشت ...بازیای دیگه رو نمیدونم...

علی ارشدی در 3/9/1390 | 13:33 گفت:

خدا رو شکر بردیم وتی بازم همون سوال همیشگی ما جایگزینی برای رابین داریم؟

hamed در 3/9/1390 | 13:30 گفت:

از این ژورو که اصلا نباید انتظار داشت.........................

سانگ واقعا خوب بازی میکنه......................

ون پرسی که نیازی به تعریف نداره......................

ژروینیو هم که اصلا بازیکن نیست..........................

محمد جواد در 3/9/1390 | 12:29 گفت:

بازی سانگ منو یاد فلامینی ملعون انداخت!!! اونم اول بازیکن نبود و همه رئیس رو به خاطر بازی دادن به فلامینی مورد انتقاد قرار می دادن اما رئیس بهش ایمان داشت تا اینکه فصل آخر حضورش تو آرسنال خیلی خوب بازی کرد، شکوفا شد و بلافاصله رفت. امدیوارم داستان سانگ این طوری تموم نشه!!!

حبیب در 3/9/1390 | 12:20 گفت:

والکات و ژروینیو هر دو تاشون عالین...باور کنید این دوتا با حرکاتی که از چپ و راست میکنن پدر دفاع تیم مقابل رو در میارن.... یادتون نره که ژروینیو تازه 5 ماه که به تیم اضافه شده....

mostafaa در 3/9/1390 | 12:07 گفت:

به نظر من دفاع آرسنال از لحاظ فیزیکی و بدنی بهترین حالت رو تو 6 ، 7 سال اخیری داره.همه قد بلند و همه هیکلی.کوشیلنی هم دفاعش خوبه ولی استیلش به ذفاع کنار بیشتر میخوره تا دفع وسط.امیدوارم این خط چندین سال حفظ بشه.خط هافبکمون هم عالین. هم تکنیکی و هم خلاق.سونگ که ترکونده آرتتا هم نظم خاصی به میانه ی میدان میده و خیلی پخته بازی می کنه و بازی رو خیلی خوب باز می کنه.به نظر من فابرگاس این ویژگی رو نداشت و بیشتر هافبک تهاجمی بود و رو به جلو بود. تیم به یه هافبک میانی کلاسیک نیاز داشت. والان این وظیفه رو به خوبی آرتتای عزیز داره ایفا می کنه. رمزی هم خیلی خوبه از این جهت که تو کارای تهاجمی شرکت می کنه و بعضاً گلزنی هم می کنه . ولی انگار و لکات و ژروینهو گل نزن هستن و موقعیت زیاد خراب می کنن. نظر شما چیه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 11:44 گفت:

به نظرمن همین ژوروازآنری خائن بهتره.خداکنه ژورووشاماخ سالهااینجابمونن

hamidtopchi در 3/9/1390 | 10:55 گفت:

ممنون بخاطر حرفای جالبت!!!
خط آخرت هم منکه بازیو ندیدم ولی 100؟% درست میگی!!

HAMED toopchi در 3/9/1390 | 10:52 گفت:

الان فهميدين چرا من طاقت ديدن اين جلبك رو تو زمين ندارم؟ اينو مهاجم بذاريم بهتره جون خودم! اقلا اينجوري ديگه گلاي .... نميخوريم! خدارو شكر كه برديم. ولي من بازم ميگم، رابين هود داره نگرانم ميكنه.

محمد رستگار در 3/9/1390 | 10:27 گفت:

چون گروه برای ما تموم شده ست...نه برای تیم های دیگه

محمد رستگار در 3/9/1390 | 10:27 گفت:

آرسنال به احترام تیم های گروه هم که شده باید توی بازی اخر حداقل بعضی از بازیکنای اصلیش رو بازی بده

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 09:12 گفت:

شهرام جان الاف سانگ منو دقیقا یاد اسین زمان مورینیو میندازه که مثل یه هافبک بازیساز بازی میکرد

محمدرضاجاشي در 3/9/1390 | 03:44 گفت:

درود برتو شهرام دمت گرم

ramin kazemi در 3/9/1390 | 03:21 گفت:


سرنوشت مارسی دیگه دست آرسناله.که به احتمال زیاد ذخیره ها مخصوصا چمبرلین که بازی اول به المپیاکو گل زده بازی میکنه

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 02:47 گفت:

راستی دو نته دیگه هم یادم رفته بود بگم:
5-گوتزه به دلیل علاقه زیاد به ارسنال و محبوب کردن خودش نزد هواداران از همین حالا عمدا اول بازی خودش رو به مسدو میت زد و رفت بیرون فقط به خاطر عشق به ارسنال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6- با توجه به برد 1بر 0 المپیاکوس ما به عنوان صدر نشین گروه به مرحله بعد صعود کردیم

درود بر ارسنال بزرگ و تبریک به همه هواداران ارسنال.....

شاهين در 3/9/1390 | 02:37 گفت:

منم 2-0 به نفع آرسنال پیش بینی کرده بودم البته بدون حضور ژورو (از این به بعد باید دو جور پیش بینی کنم ، با حضور ژورو و بدون حضور ژورو :D )
نمی دونم چرا ونگر این ژورو رو آورد ، کاشیلنی به اون تمیزی داشت بازی می کرد ....