بازی مسخره گل

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,277 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

بازی مسخره گل

سلام دوستان،اول عذر میخوام به خاطر اینکه به این موضوع بیش از حد پرداخته شده.الان تقریبا برا همه ثابت شده که گل داره از رئال و تا حدی بارسا جانبداری میکنه و اینو تو گزارشها و نظرسنجی هاش میشه دید.با این حال با توجه به اعتراض هوادارای تیمای دیگه امروز اومده یه گزارش برا لاپوشونی سیاست های مسخره سیما تو پخش بازیا زده.اگه بخوایم فک کنیم که مسئولای سیما با گل هم فکری و همکاری ندارن،میشه حدس زد حداقل از سیاستهای گل که شبیه خودشونه حمایت میکنن.بهر حال این چیزیه که به فکر اکثر فوتبالیا خطور میکنه.اینم گ


سایت گل- این روزها بینندگان پیگیر فوتبال های اروپایی شبکه سه در شبکه های اجتماعی و فروم ها لقب بارسا تی وی را به شبکه سه داده اند.اینکه چرا با وجود این همه بازیهای خوب شبکه سه فقط بازیهای بارسا را هم در لیگ قهرمانان و هم در لالیگا پخش می کند این شائبه را در ذهن هم به وجود آورده که مدیران ورزش شبکه سه طرفدار بارسا هستند.

به عنوان مثال همین دیشب شبکه سه می توانست بازی رئال مادرید و آتلتیکو مادرید را پخش کند که هم پرگل بود و هم اینکه رئال صدرنشین لالیگا هم هست.بازی لاتزیو – یووه هم می توانست در برنامه پخش قرار بگیرد چرا که این بازی هم حساس بود و یووه هم در نهایت یک بر صفر پیروز میدان شد اما شبکه سه بازی ختافه – بارسا را روی آنتن برد تا لقب بارسا تی وی بیشتر به اذهان متبادر شود.

یکی از دست اندرکاران ورزش شبکه سه که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با سایت گل به نکات جالبی اشاره کرد:اولا پخش بازیهای لیگ های اروپایی سلیقه ای است و فقط در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا کارشناسی صورت می گیرد تا حساسیت بازی بررسی شود و بعد از آن بازی پخش خواهد شد.با توجه به تماس هایی که از بینندگان تلویزیون داریم طرفداران بارسا برای پخش بازیها زیاد است و به همین دلیل اولویت پخش بازیها با بارساست.

وی در حالیکه به سلیقه مدیران بالادستی هم اشاره می کرد گفت:آتفاقا آنها هم طرفدار بارسا هستند و بیشتر بازیهای بارسا را می خواهند.

اما نکته جالب دیگر درباره خرید بازیها بود که اصرار خبرنگار گل برای اینکه چرا شبکه سه بازیها را خریداری نمی کند به جایی نرسید ولی از میان صحبتهایی که قول دادیم منتشر نکنیم متوجه شدیم صدا وسیمایی ها می خواسته اند بازی رئال و آتلتیکو را پخش کنند اما شبکه مادری که بازی را پخش می کرده بازی رئال را پخش نکرده و به همین دلیل بازی ختافه وبارسا روی آنتن رفته است.

جالب اینجاست که کم کم مدیران ورزشی شبکه سه هم دارند قبول می کنند که بازیها را از شبکه های دیگر (بخوانید شبکه الجزیره)برمی دارند!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 7/9/1390 | 09:57 گفت:

واقعا که...........یعنی به همین راحتی گفتن بازیا با پارتی پخش میشه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

sam baygan در 7/9/1390 | 01:12 گفت:

نمیدونم والا منو هم بدجور اذیت کرد این چن روزه.باید به ارمان گوشزد کنیم این نکته رو...

حسین عسگریان در 7/9/1390 | 01:02 گفت:

ای خداادم تواین مملکت دلش به چی خوش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا دیگه واسه دیدن یه بازی فوتبال یاباید پارتیه تیمت توصداوسیمای مثلا اسلامی کلفت باشه یاباید به التماس بی افتی که یه بازی حساس ازتیمتو پخش کنند !!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/9/1390 | 00:57 گفت:

راستی چرا سایت چند روزه بازی در میاره کسی خبر داره ماجرا چیه؟

sam baygan در 7/9/1390 | 00:46 گفت:

آهان،گرفتم..

علی ارشدی در 6/9/1390 | 21:36 گفت:

منظورم از حق الناس حق خودمونه که انگار نه انگار وجود داره

Ali&MT در 6/9/1390 | 21:26 گفت:

جالبه نظراتو كه ميخوني حتي خود بارسلونايي ها هم شاكين ... اينا بازي ها واسه كي پخش ميكنن؟ من فقط ارزوي شكست روز افزون دارم واسه بارسلونا

sam baygan در 6/9/1390 | 21:12 گفت:

اتفاقا من خودم الان دس به دامن برادرای افغانم هستم!
علی جان،حق الناس چیه؟مال دزدیه!
مرسی از نظرات

حمید فرازی در 6/9/1390 | 20:55 گفت:

واقعا با ما مثل یه بیگانه رفتار میکنن.انگارنه انگار که ایرانی هستیم.بریم افغانستان بهتر باهامون رفتار میکنن

رضاشاماخ چوک بندر در 6/9/1390 | 20:15 گفت:

بازیهاشونوازاسکای اسپورت میدزدند.قبلاازالجزیره میدزدیدن ولی به تازگی الجزیره موقع پخش مستقیم فوتبال زیرصفحش گل بازی همزمان رونشون میده.مثلاتولیگ قهرمانان بازی آرسنال دورتموندکه ازالجزیره 5پخش میشدوقتی توبازی چلسی لورکوزن چلسی گل زدیه صفحه کوچیک صحنه گل چلسى روتوپایین صفحه نشون دادتانتیجه همزان معلوم بشه.حالاایناازترس اینکه یه گل زده بشه ولوبرن الجزیره روگذاشتن کناررفتن طرف اسکای اسپورت

علی ارشدی در 6/9/1390 | 19:07 گفت:

واقعا اینا حق الناسه ما هم باید به اندازه حقمون از tv استفاده کنیم

Saeed Milani در 6/9/1390 | 18:42 گفت:

چون من گفتم و بعضی ها خندیدن حالا ثابت شد بهتون؟ پژمان راهبر که سردبیر سایت فارسی گل هست پدرش تهیه کننده صدا و سیما و رفیق جینگ ذکایی هست که بازی های پخش مستقیم رو انتخاب میکنه. حالا پیدا کنین پرتقال فروش رو که چرا بازیهای رئال و بارسا فقط پخش میشه. کثیف ترین سایت ورزشی که دیدم سایت گله!

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 18:31 گفت:

ای مرگ بر شبکه 3.با اون مدیریت گندش..

علی ارشدی در 6/9/1390 | 17:19 گفت:

ای بابا همون بارسا تی وی درسته