بازی مسخره گل

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,108 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

بازی مسخره گل

سلام دوستان،اول عذر میخوام به خاطر اینکه به این موضوع بیش از حد پرداخته شده.الان تقریبا برا همه ثابت شده که گل داره از رئال و تا حدی بارسا جانبداری میکنه و اینو تو گزارشها و نظرسنجی هاش میشه دید.با این حال با توجه به اعتراض هوادارای تیمای دیگه امروز اومده یه گزارش برا لاپوشونی سیاست های مسخره سیما تو پخش بازیا زده.اگه بخوایم فک کنیم که مسئولای سیما با گل هم فکری و همکاری ندارن،میشه حدس زد حداقل از سیاستهای گل که شبیه خودشونه حمایت میکنن.بهر حال این چیزیه که به فکر اکثر فوتبالیا خطور میکنه.اینم گ


سایت گل- این روزها بینندگان پیگیر فوتبال های اروپایی شبکه سه در شبکه های اجتماعی و فروم ها لقب بارسا تی وی را به شبکه سه داده اند.اینکه چرا با وجود این همه بازیهای خوب شبکه سه فقط بازیهای بارسا را هم در لیگ قهرمانان و هم در لالیگا پخش می کند این شائبه را در ذهن هم به وجود آورده که مدیران ورزش شبکه سه طرفدار بارسا هستند.

به عنوان مثال همین دیشب شبکه سه می توانست بازی رئال مادرید و آتلتیکو مادرید را پخش کند که هم پرگل بود و هم اینکه رئال صدرنشین لالیگا هم هست.بازی لاتزیو – یووه هم می توانست در برنامه پخش قرار بگیرد چرا که این بازی هم حساس بود و یووه هم در نهایت یک بر صفر پیروز میدان شد اما شبکه سه بازی ختافه – بارسا را روی آنتن برد تا لقب بارسا تی وی بیشتر به اذهان متبادر شود.

یکی از دست اندرکاران ورزش شبکه سه که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با سایت گل به نکات جالبی اشاره کرد:اولا پخش بازیهای لیگ های اروپایی سلیقه ای است و فقط در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا کارشناسی صورت می گیرد تا حساسیت بازی بررسی شود و بعد از آن بازی پخش خواهد شد.با توجه به تماس هایی که از بینندگان تلویزیون داریم طرفداران بارسا برای پخش بازیها زیاد است و به همین دلیل اولویت پخش بازیها با بارساست.

وی در حالیکه به سلیقه مدیران بالادستی هم اشاره می کرد گفت:آتفاقا آنها هم طرفدار بارسا هستند و بیشتر بازیهای بارسا را می خواهند.

اما نکته جالب دیگر درباره خرید بازیها بود که اصرار خبرنگار گل برای اینکه چرا شبکه سه بازیها را خریداری نمی کند به جایی نرسید ولی از میان صحبتهایی که قول دادیم منتشر نکنیم متوجه شدیم صدا وسیمایی ها می خواسته اند بازی رئال و آتلتیکو را پخش کنند اما شبکه مادری که بازی را پخش می کرده بازی رئال را پخش نکرده و به همین دلیل بازی ختافه وبارسا روی آنتن رفته است.

جالب اینجاست که کم کم مدیران ورزشی شبکه سه هم دارند قبول می کنند که بازیها را از شبکه های دیگر (بخوانید شبکه الجزیره)برمی دارند!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 7/9/1390 | 09:57 گفت:

واقعا که...........یعنی به همین راحتی گفتن بازیا با پارتی پخش میشه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

sam baygan در 7/9/1390 | 01:12 گفت:

نمیدونم والا منو هم بدجور اذیت کرد این چن روزه.باید به ارمان گوشزد کنیم این نکته رو...

حسین عسگریان در 7/9/1390 | 01:02 گفت:

ای خداادم تواین مملکت دلش به چی خوش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا دیگه واسه دیدن یه بازی فوتبال یاباید پارتیه تیمت توصداوسیمای مثلا اسلامی کلفت باشه یاباید به التماس بی افتی که یه بازی حساس ازتیمتو پخش کنند !!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/9/1390 | 00:57 گفت:

راستی چرا سایت چند روزه بازی در میاره کسی خبر داره ماجرا چیه؟

sam baygan در 7/9/1390 | 00:46 گفت:

آهان،گرفتم..

علی ارشدی در 6/9/1390 | 21:36 گفت:

منظورم از حق الناس حق خودمونه که انگار نه انگار وجود داره

Ali&MT در 6/9/1390 | 21:26 گفت:

جالبه نظراتو كه ميخوني حتي خود بارسلونايي ها هم شاكين ... اينا بازي ها واسه كي پخش ميكنن؟ من فقط ارزوي شكست روز افزون دارم واسه بارسلونا

sam baygan در 6/9/1390 | 21:12 گفت:

اتفاقا من خودم الان دس به دامن برادرای افغانم هستم!
علی جان،حق الناس چیه؟مال دزدیه!
مرسی از نظرات

حمید فرازی در 6/9/1390 | 20:55 گفت:

واقعا با ما مثل یه بیگانه رفتار میکنن.انگارنه انگار که ایرانی هستیم.بریم افغانستان بهتر باهامون رفتار میکنن

رضاشاماخ چوک بندر در 6/9/1390 | 20:15 گفت:

بازیهاشونوازاسکای اسپورت میدزدند.قبلاازالجزیره میدزدیدن ولی به تازگی الجزیره موقع پخش مستقیم فوتبال زیرصفحش گل بازی همزمان رونشون میده.مثلاتولیگ قهرمانان بازی آرسنال دورتموندکه ازالجزیره 5پخش میشدوقتی توبازی چلسی لورکوزن چلسی گل زدیه صفحه کوچیک صحنه گل چلسى روتوپایین صفحه نشون دادتانتیجه همزان معلوم بشه.حالاایناازترس اینکه یه گل زده بشه ولوبرن الجزیره روگذاشتن کناررفتن طرف اسکای اسپورت

علی ارشدی در 6/9/1390 | 19:07 گفت:

واقعا اینا حق الناسه ما هم باید به اندازه حقمون از tv استفاده کنیم

Saeed Milani در 6/9/1390 | 18:42 گفت:

چون من گفتم و بعضی ها خندیدن حالا ثابت شد بهتون؟ پژمان راهبر که سردبیر سایت فارسی گل هست پدرش تهیه کننده صدا و سیما و رفیق جینگ ذکایی هست که بازی های پخش مستقیم رو انتخاب میکنه. حالا پیدا کنین پرتقال فروش رو که چرا بازیهای رئال و بارسا فقط پخش میشه. کثیف ترین سایت ورزشی که دیدم سایت گله!

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 18:31 گفت:

ای مرگ بر شبکه 3.با اون مدیریت گندش..

علی ارشدی در 6/9/1390 | 17:19 گفت:

ای بابا همون بارسا تی وی درسته