تیم منتخب هفته 13ام

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,154 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

تیم منتخب هفته 13ام

یک آرسنالی در تیم منتخب هفته لیگ جزیره


سلام دوستان
تیم منتخب هفته انگلیس به این شرحه:
دروازه:
جو هارت(سیتی-8)
دفاع:
رید(وست برم-7.5)
سندروس(فولهام-8)
دنیل اگر(لیورپول-8)
کول(چلسی-8)
هافبک:
رامیرز(چلسی-8)
لوکاس(لیورپول-8)
مولومبو(وست برم-8)
مهاجم-وینگ:
والکات(آرسنال-7.5)
جرمی دفو(تاتنهام-8)
ماتا(چلسی-8.5)


*تئو برا 3امین بار در ترکیب تیم هفته جا میگیره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 7/9/1390 | 20:44 گفت:

به به هر هفته حداقل یکنفر هستا!!!
این درحالیه که از منچستر کسی نی...؟

sam baygan در 7/9/1390 | 19:44 گفت:

ممنون از لطفتون دوستان!

Vishka در 7/9/1390 | 16:28 گفت:

این همه خبر دسته اول رو فقط تو میتونی بدی دکتر باریکلا والکات.

Fateme در 7/9/1390 | 15:14 گفت:

آخی .... سندروس ....کاش نمیرفت :((((
خیلی ماهه این بچه ....
سامی جون ممنون D:

حسین عسگریان در 7/9/1390 | 14:30 گفت:

ماشاالله به ولکات واسه بازی های خوبش ماشاالله به سام واسه خبرای خوبش

حمید فرازی در 7/9/1390 | 14:16 گفت:

آقا فرزین ظاهرا فعلا نمیشه ادیت کرد.نکته جالب اینجاست که ولکات تو لیگ خیلی خوبه ولی تو بازی های اروپایی واقعا ضعیف کار کرده.باید روش کارد چون پسر با استعدادیه.در ضمن انصافا جوهارت این هفته ها خیلی خوب کار کرده.قطعا در حال حاضر بهترین دروازبان جزیره هست.

سید امین هاشمی در 7/9/1390 | 13:41 گفت:

چه میکنه این تئو

توپچی جنوب در 7/9/1390 | 13:37 گفت:

اره ولکات واقعا خوب بازی کرد اگه ژروینیو هم از اول بود شاید جزو لیست بود و ما هم برنده میشدیم شاید........

sam baygan در 7/9/1390 | 13:16 گفت:

وظیفه بود داداش

فرزین سلامي در 7/9/1390 | 13:08 گفت:

ممنون سام عزیز

sam baygan در 7/9/1390 | 13:01 گفت:

خوب شد.ممنون که گفتی.شاماخم ایشالا هفته های بعد حتما میاد.
فرزین جان،فعلا نمیشه.این مشکل همه ست.قراره صورت بگیره.

فرزین سلامي در 7/9/1390 | 12:49 گفت:

یه سوال دارم، من چطوری قسمت "درباره من" که زیر عکسم
هست رو ویرایش کنم؟؟؟ لطفا جواب بدین.

رضاشاماخ چوک بندر در 7/9/1390 | 12:48 گفت:

آقاسام والکات رودوبارنوشتی.درضمن شاماخ چرانیست؟

رضاشاماخ چوک بندر در 7/9/1390 | 12:47 گفت:

آقاسام والکات رودوبارنوشتی.درضمن شاماخ چرانیست؟