مانچو:هم ما قوي بودیم،هم آرسنال

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,253 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

مانچو:هم ما قوي بودیم،هم آرسنال

صحبت های مانچینی بعد دیدار دیشب


روبرتو مانچيني مربي ايتاليايي سيتي درصحبتهايي به اين نکته اشاره کرد که اگر به دنبال کسب جامهاي قهرماني با سيتي است به اعمال سيستم چرخشي در تيمش نياز خواهد داشت.
سیتی سه شنبه شب و در مرحله یک چهارم پایانی جام اتحادیه انگلیس و با گل دیرهنگام سرخیو آگوئرو موفق شد تا با نتیجه 0-1 از سد آرسنال عبور کند. این درحالی است که مانچو تغییرات متعددی را در ترکیب تیمش در مقایسه با دیدار سیتی مقابل لیورپول اعمال کرده بود.

مربی ایتالیایی سیتی در پایان دیدار سه شنبه شب تیمش به خبرنگاران گفت:« فکر می کنم که تمام بازیکنانی که سه شنبه شب در هر دو تیم بازی کردند، بازیکنان خوبی هستند. ما تمام بازیکنانمان را تغییر داده بودیم و آرسنال هم همین طور. ما تیم قدرتمندی داریم ، آرسنال و لیورپول و چلسی هم همین طور. تمام تیمهای برتر ، رختکن خوبی دارند و آنها می توانند برای هر بازی 8، 9 و یا 10 بازیکنشان را تغییر دهند.در رقابتهای جام اتحادیه چنین تغییراتی کاملا طبیعی است.»

مانچینی ادامه داد:« بخشی از این تغییرات هم به این دلیل است که ما تنها 48 ساعت پیش بازی کرده بودیم. آرسنال روز شنبه بازی کرده بود و برای هر دو تیم کار خیلی سختی بود که با همان بازیکنان ، دوباره گام به میدان بگذارند. فصل خیلی سختی است.ما الان دو ماه دسامبر و ژانویه را پیش رو داریم که دو ماه حساس و کلیدی است. چون بازیهای سختی را درهر سه روز یک بار پیش رو خواهیم داشت. بعد از ماه ژانویه می توانیم درمورد شانس قهرمانی مان صحبت کنیم.»

سمیر نصری سه شنبه برای اولین بار بعد از پیوستنش به سیتی در ورزشگاه سابقش به میدان می رفت. مانچو دراین باره گفت:« من نصری را به میدان فرستادم چون بازیکن دیگری نداشتم و به این دلیل که نصری تنها 60 دقیقه مقابل لیورپول بازی کرده بود. فکر می کنم او برای تیم بازیکن مهمی است. برای خود او هم خیلی خوب بود که سه شنبه شب چنین بازی ای انجام داد. وقتی به رقابتهای لیگ برگردیم، نصری خواهد فهمید که چه اتفاقی افتاده است.او خیلی سرحال تر از سایر بازیکنانی که روز یکشنبه برای تیم بازی کرده بودند، بود.سمیر یک بازیکن تراز اول است. شاید سه شنبه شب که برای اولین بار به امیریتس بازگشته بود، عصبی شده بود. برای یک بازیکن کار ساده ای نیست که وقتی بعد از 4،5 یا 6سال حضور در یک تیم، آن را ترک کرده و با تیم جدیدش به ورزشگاه سابقش بازگردد.»
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 9/9/1390 | 15:45 گفت:

فقط ما قوی بودیم.........من سیتی فقط خوش شانس بود.............

shervin در 9/9/1390 | 14:09 گفت:

امیدوار کننده بود. ایستاده مردیم!

رضا کاظمی در 9/9/1390 | 13:20 گفت:

قشنگترین بازی رو آرسنال میکنه تو انگیلیس ولی بدشانس ترین تیم هم آرسناله تو اروپا به نظر من.آرسنال با این بازیکنای بی تجربه وقتی جلو من سیتی با اون همه ستاره ش اینطور قشنگ و با کیفیت بازی میکنه هیچ تیمی با تیم اولش اینطوری نمیتونه بازی کنه نمونه اش من یونایتد که 6تا میخوره.من که خودم افتخار میکنم طرفدار چنین تیمی هستم

علی ارشدی در 9/9/1390 | 12:31 گفت:

یادتونه قبلا گفتم ما هر سال باید بدشانسی بیاریم کلا چیزی که آرسنال نداره اقبال بلنده اینو باور کنید کسایی که دیدن میگن نیمه اول باید 2 تا میزدیم نیمه دوم هم خوب بودیم ولی شانس....

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 12:21 گفت:

خیلی شانس داشتن که نباختن.چه میکنه چمبرلین

حمید فرازی در 9/9/1390 | 11:47 گفت:

آره خب.ما که قوی بودیم.ولی اونا به یه مشت بازیکن نجومی بازی میکزدن باید قوی باشن ولی واقعا ما فقط نتیجه رو باختیم