تیم منتخب هفته 15 ام

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,110 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

تیم منتخب هفته 15 ام

دو آرسنالی در تیم منتخب هفته لیگ جزیره


سلام دوستان

تیم منتخب هفته انگلیس به این شرحه:

(نمره بازی-حضور در تیم هفته)

دروازه:
ورم(سوانزی-8-1)

دفاع:
هیبرت(اورتون-7-1)
اسکرتل(لیورپول-7-1)
ککر(سوانزی-7-1)
ویلسون(استوک-7-1)

هافبک:
نانی(یونایتد-8-2)
سونگ(آرسنال-8-1)
رونی(یونایتد-8.5-4)
اترینگتون(استوک-8-1)

مهاجم:
استوریج(چلسی-8.5-3)
ون پرسی(آرسنال-8-7)

*از نکات جالب این هفته نبود ستاره های سیتی تو تیم هفته و ازون مهمتر تعداد حضور فوق العاده رابین تو تیم هفته ست...


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 23/9/1390 | 12:33 گفت:

ممنون عزیزانم

hamed در 22/9/1390 | 21:33 گفت:

واقعا رابین ون پرسی یک بازیکن فوق العادست................

aliakbarhossine در 22/9/1390 | 20:44 گفت:

mersi sam az khabaret sung atash bepa karde

aliakbarhossine در 22/9/1390 | 20:44 گفت:

mersi sam az khabaret sung atash bepa karde

فرزین سلامي در 22/9/1390 | 17:13 گفت:

ماشاله سانگ

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 16:00 گفت:

ممنون سام عزیز.چه میکنه رابین

sam baygan در 22/9/1390 | 15:10 گفت:

حمید توپچی.

sam baygan در 22/9/1390 | 15:08 گفت:

توپچی همینه که گونر میگه درسته
حمیدجان این برا سایت گله چن تا سایت دیگم میدن.البته سایت خودشون معتبرتره ولی گلم بین المللی دیگه
ممنون

sam baygan در 22/9/1390 | 14:28 گفت:

گل سیستم این هفته رو 4-1-3-2 انتخاب کرده که سونگ هافبک دفاعیش ، نانی و اترینگتون بال و رونی هافبک تهاجمیشه.تو یونایتدم عملا نقشش همینه تو خیلی از صحنه ها وسط زمینه و خیلی وقتا تا خط دفاعی میاد و توپ گیری میکنه.

حمید فرازی در 22/9/1390 | 14:25 گفت:

من تو یه سایت دیگه که دیدم ورمایلن و سامبا تو خط دفاع بودن البته ورما بعنوان دفاع چپ بود.

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:18 گفت:

حتما دیگه مصطفی

mostafaa در 22/9/1390 | 14:05 گفت:

جالبه ونپرسی 7 بار تو تیمه هفته بوده. رونی الان یعنی تو خط هافبک داره بازی می کنه؟

Gooner در 22/9/1390 | 13:49 گفت:

عدد اول امتیاز بازیکن در هفته و عدد دوم تعداد حضور در تیم هفته س

hamidtopchi در 22/9/1390 | 13:45 گفت:

ون پرسی فک کنم تو همش بوده؟نه؟

محمد اصغری در 22/9/1390 | 13:39 گفت:

جای ورما بازم خالیه. رابین هم کولاک کرده