یه خواهش

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,107 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

یه خواهش

مطلبم برا شخص خاصی نیست.روی حرفم به خودمه


سلام به دوستان آرسنالیم


امکان گذاشتن خبر و مطلب برا ما کار خوبی بود که مسئولای سایت انجام دادن.با این کار خیلی از اخبار آرسنال و کلا مطالب فوتبالی از سایت های مختلف عمومی فوتبال تو همین قسمت جمع میشه و بچه ها راحتتر تو جریان اخبار تیمشون قرار میگیرن.
اما به نظرم زیاد جالب نیست که بخوایم از یه سایت آرسنالی دیگه که همه میدونن کدومه مطلب کش بریم اینجا قرار بدیم.
فک کنم این کار نه از نظر حرفه گری کار درستی باشه نه از نظر اخلاقی.اگه ما میریم اون سایت و مطالبشو میبینیم اونام طبیعتا میان تو این سایت(قانون سوم نیوتون!)
یه پیشنهادم میتونم بدم؛اگه میخوایم خبری بذارم میتونیم از دوستایی مثل سید امین هاشمی و علی ارشدی و حمید که میان چن خبرو به صورت تیتروار انتخاب میکنن الگو بگیریم که این کار مزیتهای بیشتریم داره.
حرفم همین بود.سرتونو درد اوردم معذرت میخوام.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/9/1390 | 22:20 گفت:

محدودیت زیادم خوب نیست ، مهم مضمون مطلبه بیشتر ، منم سعی می کنم کمتر مطالب کپی پیست بذارم و اکثر پست های اخیرم یا ترجمه بوده یا تالیفی.

علی ارشدی در 23/9/1390 | 21:16 گفت:

منظورم این بود که مثلا قبل از ساخت وبلاگ یک سری قواعد مرسوم بلاگ نویسی رو برای مطالعه قرار بده یا یک همچین چیزی

علی ارشدی در 23/9/1390 | 21:15 گفت:

سعید راست میگه من فقط از خودم مینویسم مگر اینکه یک مطلب خیلی جالبی باشه که کپی پیستش کنم مثل اون مقاله که راجع به بارسا و آرسنال بود((فوتبالی زیبا برای...)) البته از اول اینجوری نبودم ولی کم کم فهمیدم باید چه کار کنم فکر می کنم اگه آرمان کاری کنه که هر کسی قبل از ساختن وبلاگ یک نمای کلی از این کار دستش بیاد خیلی خوب میشه ضمنا محدودیت 200 کاراکتر به نظر من کمه

Saeed Milani در 23/9/1390 | 20:43 گفت:

بهتره دوستان رو ابتدا با مفهوم وبلاگ نویسی آشنا کنیم ، بهتره کم کم دوستان به سمتی برن که اخبار تالیفی خودشون یا تحلیل هاشون رو به عنوان پست بلاگ روی سایت قرار بدن.

عليرضا عمراني در 23/9/1390 | 18:29 گفت:

درسته كاملا

HAMED toopchi در 23/9/1390 | 18:04 گفت:

سوسك بشي جورو!!!! ببخشيدا ولي خيلي وقت بود كه نگفته بودم :D

sam baygan در 23/9/1390 | 16:06 گفت:

محمدرضا*دندون تو حوضه استحفاظیه من قرار نداره! درباره تی شرتم آدرستو بده تا رضا یکی برات پست کنه.من و رضا نداریم که!
حمید* مشکل کلت چیه داداش؟!
حمیدرضا*گل یه سایت عمومی فوتباله البته به ظاهر چون حامی رئال و بارساست.بیشتر رئال.
ممنون از همه/سیدجان قابلی نداشت

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 14:31 گفت:

بله دکتر موافقم سام عزیز باهات.ازین که من رو مورد لطف قراردادی هم ممنونتم داداشم/مرسی

علی ارشدی در 23/9/1390 | 14:22 گفت:

منم موافقم

حمیدرضا در 23/9/1390 | 14:15 گفت:

آره منم قبلا گفته بودم. بعضیامون میایم از گل خبر در میاریم و اون یکی سایته کن بیشترمون میدونیم. یه سوال؟ کی اینجا خارج از کشوره؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:11 گفت:

يا دندونم رو پر كن يا اين تيشرته كه تن انريه تو عكس اواتارت رو بم بده
كه ازت راضي شم وگرنه حق ناسي كه گردنت رو نميبخشم بعدشم كه ميدوني چي ميشه

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:10 گفت:

سام بلدي دندون پر كني؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:09 گفت:

اي ول

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:58 گفت:

بچه ها خبر خوب:گیبز احتمال 90 درصد به بازی با سیتی و 100 به بازی با ولوز میرسه

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

وقتی دکتر شدی سرمونو خوب میکنی

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

حرقات کاملا درسته دکنر جون.حداقل اگه خواستین مطلبیو بذاریم بهتره منبعشو ذکر کنیم.من خودم که معمولا از سایتای مختلف و بیشتر از سایتای خارجی به صورت تیتروار خبر میذارم.

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:54 گفت:

چيكار بلدي بكني؟

sam baygan در 23/9/1390 | 13:31 گفت:

حالا چیجوری جبران کنم؟!

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:29 گفت:

چرا سرمون رو درد مياري حالا بايد سر درد مو جبران كني
زود باش جبران كن....