یه خواهش

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,247 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

یه خواهش

مطلبم برا شخص خاصی نیست.روی حرفم به خودمه


سلام به دوستان آرسنالیم


امکان گذاشتن خبر و مطلب برا ما کار خوبی بود که مسئولای سایت انجام دادن.با این کار خیلی از اخبار آرسنال و کلا مطالب فوتبالی از سایت های مختلف عمومی فوتبال تو همین قسمت جمع میشه و بچه ها راحتتر تو جریان اخبار تیمشون قرار میگیرن.
اما به نظرم زیاد جالب نیست که بخوایم از یه سایت آرسنالی دیگه که همه میدونن کدومه مطلب کش بریم اینجا قرار بدیم.
فک کنم این کار نه از نظر حرفه گری کار درستی باشه نه از نظر اخلاقی.اگه ما میریم اون سایت و مطالبشو میبینیم اونام طبیعتا میان تو این سایت(قانون سوم نیوتون!)
یه پیشنهادم میتونم بدم؛اگه میخوایم خبری بذارم میتونیم از دوستایی مثل سید امین هاشمی و علی ارشدی و حمید که میان چن خبرو به صورت تیتروار انتخاب میکنن الگو بگیریم که این کار مزیتهای بیشتریم داره.
حرفم همین بود.سرتونو درد اوردم معذرت میخوام.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/9/1390 | 22:20 گفت:

محدودیت زیادم خوب نیست ، مهم مضمون مطلبه بیشتر ، منم سعی می کنم کمتر مطالب کپی پیست بذارم و اکثر پست های اخیرم یا ترجمه بوده یا تالیفی.

علی ارشدی در 23/9/1390 | 21:16 گفت:

منظورم این بود که مثلا قبل از ساخت وبلاگ یک سری قواعد مرسوم بلاگ نویسی رو برای مطالعه قرار بده یا یک همچین چیزی

علی ارشدی در 23/9/1390 | 21:15 گفت:

سعید راست میگه من فقط از خودم مینویسم مگر اینکه یک مطلب خیلی جالبی باشه که کپی پیستش کنم مثل اون مقاله که راجع به بارسا و آرسنال بود((فوتبالی زیبا برای...)) البته از اول اینجوری نبودم ولی کم کم فهمیدم باید چه کار کنم فکر می کنم اگه آرمان کاری کنه که هر کسی قبل از ساختن وبلاگ یک نمای کلی از این کار دستش بیاد خیلی خوب میشه ضمنا محدودیت 200 کاراکتر به نظر من کمه

Saeed Milani در 23/9/1390 | 20:43 گفت:

بهتره دوستان رو ابتدا با مفهوم وبلاگ نویسی آشنا کنیم ، بهتره کم کم دوستان به سمتی برن که اخبار تالیفی خودشون یا تحلیل هاشون رو به عنوان پست بلاگ روی سایت قرار بدن.

عليرضا عمراني در 23/9/1390 | 18:29 گفت:

درسته كاملا

HAMED toopchi در 23/9/1390 | 18:04 گفت:

سوسك بشي جورو!!!! ببخشيدا ولي خيلي وقت بود كه نگفته بودم :D

sam baygan در 23/9/1390 | 16:06 گفت:

محمدرضا*دندون تو حوضه استحفاظیه من قرار نداره! درباره تی شرتم آدرستو بده تا رضا یکی برات پست کنه.من و رضا نداریم که!
حمید* مشکل کلت چیه داداش؟!
حمیدرضا*گل یه سایت عمومی فوتباله البته به ظاهر چون حامی رئال و بارساست.بیشتر رئال.
ممنون از همه/سیدجان قابلی نداشت

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 14:31 گفت:

بله دکتر موافقم سام عزیز باهات.ازین که من رو مورد لطف قراردادی هم ممنونتم داداشم/مرسی

علی ارشدی در 23/9/1390 | 14:22 گفت:

منم موافقم

حمیدرضا در 23/9/1390 | 14:15 گفت:

آره منم قبلا گفته بودم. بعضیامون میایم از گل خبر در میاریم و اون یکی سایته کن بیشترمون میدونیم. یه سوال؟ کی اینجا خارج از کشوره؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:11 گفت:

يا دندونم رو پر كن يا اين تيشرته كه تن انريه تو عكس اواتارت رو بم بده
كه ازت راضي شم وگرنه حق ناسي كه گردنت رو نميبخشم بعدشم كه ميدوني چي ميشه

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:10 گفت:

سام بلدي دندون پر كني؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:09 گفت:

اي ول

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:58 گفت:

بچه ها خبر خوب:گیبز احتمال 90 درصد به بازی با سیتی و 100 به بازی با ولوز میرسه

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

وقتی دکتر شدی سرمونو خوب میکنی

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

حرقات کاملا درسته دکنر جون.حداقل اگه خواستین مطلبیو بذاریم بهتره منبعشو ذکر کنیم.من خودم که معمولا از سایتای مختلف و بیشتر از سایتای خارجی به صورت تیتروار خبر میذارم.

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:54 گفت:

چيكار بلدي بكني؟

sam baygan در 23/9/1390 | 13:31 گفت:

حالا چیجوری جبران کنم؟!

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:29 گفت:

چرا سرمون رو درد مياري حالا بايد سر درد مو جبران كني
زود باش جبران كن....