یه خواهش

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 51,296 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

یه خواهش

مطلبم برا شخص خاصی نیست.روی حرفم به خودمه


سلام به دوستان آرسنالیم


امکان گذاشتن خبر و مطلب برا ما کار خوبی بود که مسئولای سایت انجام دادن.با این کار خیلی از اخبار آرسنال و کلا مطالب فوتبالی از سایت های مختلف عمومی فوتبال تو همین قسمت جمع میشه و بچه ها راحتتر تو جریان اخبار تیمشون قرار میگیرن.
اما به نظرم زیاد جالب نیست که بخوایم از یه سایت آرسنالی دیگه که همه میدونن کدومه مطلب کش بریم اینجا قرار بدیم.
فک کنم این کار نه از نظر حرفه گری کار درستی باشه نه از نظر اخلاقی.اگه ما میریم اون سایت و مطالبشو میبینیم اونام طبیعتا میان تو این سایت(قانون سوم نیوتون!)
یه پیشنهادم میتونم بدم؛اگه میخوایم خبری بذارم میتونیم از دوستایی مثل سید امین هاشمی و علی ارشدی و حمید که میان چن خبرو به صورت تیتروار انتخاب میکنن الگو بگیریم که این کار مزیتهای بیشتریم داره.
حرفم همین بود.سرتونو درد اوردم معذرت میخوام.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/9/1390 | 22:20 گفت:

محدودیت زیادم خوب نیست ، مهم مضمون مطلبه بیشتر ، منم سعی می کنم کمتر مطالب کپی پیست بذارم و اکثر پست های اخیرم یا ترجمه بوده یا تالیفی.

علی ارشدی در 23/9/1390 | 21:16 گفت:

منظورم این بود که مثلا قبل از ساخت وبلاگ یک سری قواعد مرسوم بلاگ نویسی رو برای مطالعه قرار بده یا یک همچین چیزی

علی ارشدی در 23/9/1390 | 21:15 گفت:

سعید راست میگه من فقط از خودم مینویسم مگر اینکه یک مطلب خیلی جالبی باشه که کپی پیستش کنم مثل اون مقاله که راجع به بارسا و آرسنال بود((فوتبالی زیبا برای...)) البته از اول اینجوری نبودم ولی کم کم فهمیدم باید چه کار کنم فکر می کنم اگه آرمان کاری کنه که هر کسی قبل از ساختن وبلاگ یک نمای کلی از این کار دستش بیاد خیلی خوب میشه ضمنا محدودیت 200 کاراکتر به نظر من کمه

Saeed Milani در 23/9/1390 | 20:43 گفت:

بهتره دوستان رو ابتدا با مفهوم وبلاگ نویسی آشنا کنیم ، بهتره کم کم دوستان به سمتی برن که اخبار تالیفی خودشون یا تحلیل هاشون رو به عنوان پست بلاگ روی سایت قرار بدن.

عليرضا عمراني در 23/9/1390 | 18:29 گفت:

درسته كاملا

HAMED toopchi در 23/9/1390 | 18:04 گفت:

سوسك بشي جورو!!!! ببخشيدا ولي خيلي وقت بود كه نگفته بودم :D

sam baygan در 23/9/1390 | 16:06 گفت:

محمدرضا*دندون تو حوضه استحفاظیه من قرار نداره! درباره تی شرتم آدرستو بده تا رضا یکی برات پست کنه.من و رضا نداریم که!
حمید* مشکل کلت چیه داداش؟!
حمیدرضا*گل یه سایت عمومی فوتباله البته به ظاهر چون حامی رئال و بارساست.بیشتر رئال.
ممنون از همه/سیدجان قابلی نداشت

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 14:31 گفت:

بله دکتر موافقم سام عزیز باهات.ازین که من رو مورد لطف قراردادی هم ممنونتم داداشم/مرسی

علی ارشدی در 23/9/1390 | 14:22 گفت:

منم موافقم

حمیدرضا در 23/9/1390 | 14:15 گفت:

آره منم قبلا گفته بودم. بعضیامون میایم از گل خبر در میاریم و اون یکی سایته کن بیشترمون میدونیم. یه سوال؟ کی اینجا خارج از کشوره؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:11 گفت:

يا دندونم رو پر كن يا اين تيشرته كه تن انريه تو عكس اواتارت رو بم بده
كه ازت راضي شم وگرنه حق ناسي كه گردنت رو نميبخشم بعدشم كه ميدوني چي ميشه

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:10 گفت:

سام بلدي دندون پر كني؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:09 گفت:

اي ول

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:58 گفت:

بچه ها خبر خوب:گیبز احتمال 90 درصد به بازی با سیتی و 100 به بازی با ولوز میرسه

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

وقتی دکتر شدی سرمونو خوب میکنی

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

حرقات کاملا درسته دکنر جون.حداقل اگه خواستین مطلبیو بذاریم بهتره منبعشو ذکر کنیم.من خودم که معمولا از سایتای مختلف و بیشتر از سایتای خارجی به صورت تیتروار خبر میذارم.

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:54 گفت:

چيكار بلدي بكني؟

sam baygan در 23/9/1390 | 13:31 گفت:

حالا چیجوری جبران کنم؟!

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:29 گفت:

چرا سرمون رو درد مياري حالا بايد سر درد مو جبران كني
زود باش جبران كن....