بحث پیرامون سایت

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,404 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

بحث پیرامون سایت

چگونه سایت رو پربارتر کنیم؟


سلام دوستان


از وقتی که اومدیم تو این سایت قول دادیم به بهتر شدن هرچه بیشتر سایت کمک کنیم.به نظر من این سایت با همه امکانات خوبی که داره(جا داره از آرمان و دوستاش به خاطر زحماتشون تشکر کنیم) ولی یه سری نقایصی هم توش دیده میشه.خواستم تو این پست چن تا پیشنهاد به بچه های بالا! بدم حالا عملی بودن یا نبودنشو دوستان باید جواب بدن البته اگه اینا رو ببینن!
اگرچه قبلا راجع به این مسئله یکی دو تا پست کار شده.حالا چن تا پیشنهادات:

1.نمیدونم این سایت با چن نفر اداره میشه ولی بهرحال باید رفقا بیشتر به سایت سر بزنن.اخبار جدید باید سریعتر تو سایت قرار بگیره.دیدیم که یه خبرو بعد دو روزم تو سایت گذاشته شده.اگه بیاین تو بحثام شرکت داشته باشین فک کنم خیلی کمک خوبی باشه.
تو این چن سالی که میام به سایت سر میزنم اینقد فضای سایت منفی نشده بود.تعداد بگو مگوهای سایت تو دو سه ماه قبل از دستم در رفته.البته وضعیت تیمم بی تاثیر نیست ولی بهرحال باید نظارت بیشتری بشه.

2.فعلا که بازیا و اخبار جزیره تقریبا تو تحریمه و خیلی هام به ماهواره دسترسی ندارن،خوب میشه که تو یه لینک وقایع بازی به صوری زنده گزارش شه یا بهتر میشه گزارش رادیویی راه انداخت.اگرم امکانش نیست یه قسمت گذاشته بشه که اخبار بازیارو خود بچه ها بذارن(مثل چت روم)البته برا هر بازی جداگانه.

3.اگه کسی از اعضای سایت میتونه به هر طریق به سایت کمک کنه مثل ترجمه متن یا راه اندازی بخشهای جدید به آرمان بگه خودشم قبلا اینو گفته بود.

4.خیلی خوبه که وقتی یه خبر تو سایت گذاشته میشه بچه ها بیان نظر بدن و بحث کنن که متاسفانه تو این سایت امکانش نیست لینک داده میشه به هایبوری که برا من جالب نیست برم اونجا نظر بدم.بعضی از بچه های دیگم همین نظرو دارن.

5.اخباری که تو پستا گذاشته میشه اگه همراه با امکان گذاشتن عکس(مخصوصا برا شایعهات نقل و انتقال) باشه خیلی خوب میشه.همینطور اگه بشه از شکل(شکل های متحرک که نمیدونم بهش چی میگن) تا حدی که زیادروی نشه فک کنم تو انتقال حرف و بهتر رسوندن مطلب کمک کنه.به نظر خودم میشه مطالبو از خشکی دراورد.

6.یه قسمت تو سایت بذارین که صحبت های متفرقه و پرسش و پاسخ کلی رو بشه تو اونجا انجام داد.

7.فروشگاه سایت باید پربار شه.لباس که آرم آرسنال روش باشه،نه اینکه کلا پرچم تیم باشه!(مثل همون که علی کریمی داره!)،سی دی . دی وی دی مربوط به تاریخ آرسنال و ... باید بیارین!

8.نسخه موبایل سایتو بذارین تا با گوشیم بشه به سایت دسترسی داشست.

9.یه پیشنهادم به بچه های سایت میدم.الان تو سایت چن تا حمید و رضا و ... داریم که فعالن تو بحثا.برا اینکه هرکدوم مشخص بشن فامیلیشونو یا یه پسوند به اسمشون اضافه کنن.اینو برا این گفتم چون با عوض کردن عکسا سخته تو بحثا تشخیصشون داد!

فعلا همینا رسیده به ذهنم.البته اینا همه پیشنهاده.یه کم وقت میخواد،میدونم.ولی بالاخره ما سایت رسمی تیمیم...

دوستان نظرتونو بذارین تا به جمع بندی برسیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 13:06 گفت:

فکرکنم فقط روآفریفابیم داشته باشه

فرهاد در 25/9/1390 | 12:59 گفت:

نه اما می دونم تو این چهته اینم فرکانسش 11653-15714-3/4-عمودی

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 12:54 گفت:

آقافرهادتوکانالوداری؟

فرهاد در 25/9/1390 | 12:40 گفت:

Eutelsat W6رضا جان

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 11:51 گفت:

چشم آقامصطفی

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 11:48 گفت:

موافقم باهات سام عزیز.

mostafaa در 25/9/1390 | 11:40 گفت:

رضا شاماخ. ما که دنگل نداریم می تونیم بازی ها رو ببینیم؟یه پست مفصل راجع به دیدن بازی پس فردا از ماهواره می ذاری؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 11:09 گفت:

بچه هاکانال الریاضیtntکه یه کانال مراکشی هست وهرهفته 2بازی لیگ انگلیس روپخش میکنه روکدوم جهته فرکانسش چنده؟(مراکش کشورشاماخ)

علی ارشدی در 24/9/1390 | 21:56 گفت:

خیلی خوب گفتی سام
با مورد 4 خیلی موافقم اصلا از هایبوری خوشم نمیاد نمی دونم چرا
شاید هدف اصلیه یک سایت فوروم اون باشه ولی حالا که اینجا رو را انداختین نباید در بابر هایبوری باهاش مثل بچه خونده ها رفتار بشه سایت هنوز خیلی رسیدگی میخواد

حمید فرازی در 24/9/1390 | 21:26 گفت:

بچه ها نمیدونم چرا از وقتی یه سری امکانات به سایت اضافه شده نمیتونم به قسمت دیوار و لیست کاربرا دسترسی پیدا کنم.کسی میتونه کمکم کنه؟

حمید فرازی در 24/9/1390 | 21:25 گفت:

فوق العاده بود دکتر.درمورد گذاشتن عکس که فکر کنم آرمان خودشم نظر بچه ها رو خواسته بود.در ضمن اگه بشه یه قسمت هم واسه بحثای غیرقوتبالی راه انداخت عالی میشه چون تو بعضی از کامنتا یه سری نظرات غیرفوتبالی داده میشه.در مورد اسم کاربری هم موافقم البته فکر نکنم کسی جز من حمید خالی داشته باشه ولی چشم فامیلمونم پسوند اسم کاربریمون میکنیم.

فرهاد در 24/9/1390 | 21:08 گفت:

www.Arsenal.ir/Mobile/

فرهاد در 24/9/1390 | 21:06 گفت:

ایول سام هرچی باید میگفتی گفتی منم تایید می کنم در ضمن سایت نسخه ی موبایل داره ها