بحث پیرامون سایت

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,257 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

بحث پیرامون سایت

چگونه سایت رو پربارتر کنیم؟


سلام دوستان


از وقتی که اومدیم تو این سایت قول دادیم به بهتر شدن هرچه بیشتر سایت کمک کنیم.به نظر من این سایت با همه امکانات خوبی که داره(جا داره از آرمان و دوستاش به خاطر زحماتشون تشکر کنیم) ولی یه سری نقایصی هم توش دیده میشه.خواستم تو این پست چن تا پیشنهاد به بچه های بالا! بدم حالا عملی بودن یا نبودنشو دوستان باید جواب بدن البته اگه اینا رو ببینن!
اگرچه قبلا راجع به این مسئله یکی دو تا پست کار شده.حالا چن تا پیشنهادات:

1.نمیدونم این سایت با چن نفر اداره میشه ولی بهرحال باید رفقا بیشتر به سایت سر بزنن.اخبار جدید باید سریعتر تو سایت قرار بگیره.دیدیم که یه خبرو بعد دو روزم تو سایت گذاشته شده.اگه بیاین تو بحثام شرکت داشته باشین فک کنم خیلی کمک خوبی باشه.
تو این چن سالی که میام به سایت سر میزنم اینقد فضای سایت منفی نشده بود.تعداد بگو مگوهای سایت تو دو سه ماه قبل از دستم در رفته.البته وضعیت تیمم بی تاثیر نیست ولی بهرحال باید نظارت بیشتری بشه.

2.فعلا که بازیا و اخبار جزیره تقریبا تو تحریمه و خیلی هام به ماهواره دسترسی ندارن،خوب میشه که تو یه لینک وقایع بازی به صوری زنده گزارش شه یا بهتر میشه گزارش رادیویی راه انداخت.اگرم امکانش نیست یه قسمت گذاشته بشه که اخبار بازیارو خود بچه ها بذارن(مثل چت روم)البته برا هر بازی جداگانه.

3.اگه کسی از اعضای سایت میتونه به هر طریق به سایت کمک کنه مثل ترجمه متن یا راه اندازی بخشهای جدید به آرمان بگه خودشم قبلا اینو گفته بود.

4.خیلی خوبه که وقتی یه خبر تو سایت گذاشته میشه بچه ها بیان نظر بدن و بحث کنن که متاسفانه تو این سایت امکانش نیست لینک داده میشه به هایبوری که برا من جالب نیست برم اونجا نظر بدم.بعضی از بچه های دیگم همین نظرو دارن.

5.اخباری که تو پستا گذاشته میشه اگه همراه با امکان گذاشتن عکس(مخصوصا برا شایعهات نقل و انتقال) باشه خیلی خوب میشه.همینطور اگه بشه از شکل(شکل های متحرک که نمیدونم بهش چی میگن) تا حدی که زیادروی نشه فک کنم تو انتقال حرف و بهتر رسوندن مطلب کمک کنه.به نظر خودم میشه مطالبو از خشکی دراورد.

6.یه قسمت تو سایت بذارین که صحبت های متفرقه و پرسش و پاسخ کلی رو بشه تو اونجا انجام داد.

7.فروشگاه سایت باید پربار شه.لباس که آرم آرسنال روش باشه،نه اینکه کلا پرچم تیم باشه!(مثل همون که علی کریمی داره!)،سی دی . دی وی دی مربوط به تاریخ آرسنال و ... باید بیارین!

8.نسخه موبایل سایتو بذارین تا با گوشیم بشه به سایت دسترسی داشست.

9.یه پیشنهادم به بچه های سایت میدم.الان تو سایت چن تا حمید و رضا و ... داریم که فعالن تو بحثا.برا اینکه هرکدوم مشخص بشن فامیلیشونو یا یه پسوند به اسمشون اضافه کنن.اینو برا این گفتم چون با عوض کردن عکسا سخته تو بحثا تشخیصشون داد!

فعلا همینا رسیده به ذهنم.البته اینا همه پیشنهاده.یه کم وقت میخواد،میدونم.ولی بالاخره ما سایت رسمی تیمیم...

دوستان نظرتونو بذارین تا به جمع بندی برسیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 13:06 گفت:

فکرکنم فقط روآفریفابیم داشته باشه

فرهاد در 25/9/1390 | 12:59 گفت:

نه اما می دونم تو این چهته اینم فرکانسش 11653-15714-3/4-عمودی

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 12:54 گفت:

آقافرهادتوکانالوداری؟

فرهاد در 25/9/1390 | 12:40 گفت:

Eutelsat W6رضا جان

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 11:51 گفت:

چشم آقامصطفی

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 11:48 گفت:

موافقم باهات سام عزیز.

mostafaa در 25/9/1390 | 11:40 گفت:

رضا شاماخ. ما که دنگل نداریم می تونیم بازی ها رو ببینیم؟یه پست مفصل راجع به دیدن بازی پس فردا از ماهواره می ذاری؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 11:09 گفت:

بچه هاکانال الریاضیtntکه یه کانال مراکشی هست وهرهفته 2بازی لیگ انگلیس روپخش میکنه روکدوم جهته فرکانسش چنده؟(مراکش کشورشاماخ)

علی ارشدی در 24/9/1390 | 21:56 گفت:

خیلی خوب گفتی سام
با مورد 4 خیلی موافقم اصلا از هایبوری خوشم نمیاد نمی دونم چرا
شاید هدف اصلیه یک سایت فوروم اون باشه ولی حالا که اینجا رو را انداختین نباید در بابر هایبوری باهاش مثل بچه خونده ها رفتار بشه سایت هنوز خیلی رسیدگی میخواد

حمید فرازی در 24/9/1390 | 21:26 گفت:

بچه ها نمیدونم چرا از وقتی یه سری امکانات به سایت اضافه شده نمیتونم به قسمت دیوار و لیست کاربرا دسترسی پیدا کنم.کسی میتونه کمکم کنه؟

حمید فرازی در 24/9/1390 | 21:25 گفت:

فوق العاده بود دکتر.درمورد گذاشتن عکس که فکر کنم آرمان خودشم نظر بچه ها رو خواسته بود.در ضمن اگه بشه یه قسمت هم واسه بحثای غیرقوتبالی راه انداخت عالی میشه چون تو بعضی از کامنتا یه سری نظرات غیرفوتبالی داده میشه.در مورد اسم کاربری هم موافقم البته فکر نکنم کسی جز من حمید خالی داشته باشه ولی چشم فامیلمونم پسوند اسم کاربریمون میکنیم.

فرهاد در 24/9/1390 | 21:08 گفت:

www.Arsenal.ir/Mobile/

فرهاد در 24/9/1390 | 21:06 گفت:

ایول سام هرچی باید میگفتی گفتی منم تایید می کنم در ضمن سایت نسخه ی موبایل داره ها