بحث پیرامون سایت

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 52,382 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

بحث پیرامون سایت

چگونه سایت رو پربارتر کنیم؟


سلام دوستان


از وقتی که اومدیم تو این سایت قول دادیم به بهتر شدن هرچه بیشتر سایت کمک کنیم.به نظر من این سایت با همه امکانات خوبی که داره(جا داره از آرمان و دوستاش به خاطر زحماتشون تشکر کنیم) ولی یه سری نقایصی هم توش دیده میشه.خواستم تو این پست چن تا پیشنهاد به بچه های بالا! بدم حالا عملی بودن یا نبودنشو دوستان باید جواب بدن البته اگه اینا رو ببینن!
اگرچه قبلا راجع به این مسئله یکی دو تا پست کار شده.حالا چن تا پیشنهادات:

1.نمیدونم این سایت با چن نفر اداره میشه ولی بهرحال باید رفقا بیشتر به سایت سر بزنن.اخبار جدید باید سریعتر تو سایت قرار بگیره.دیدیم که یه خبرو بعد دو روزم تو سایت گذاشته شده.اگه بیاین تو بحثام شرکت داشته باشین فک کنم خیلی کمک خوبی باشه.
تو این چن سالی که میام به سایت سر میزنم اینقد فضای سایت منفی نشده بود.تعداد بگو مگوهای سایت تو دو سه ماه قبل از دستم در رفته.البته وضعیت تیمم بی تاثیر نیست ولی بهرحال باید نظارت بیشتری بشه.

2.فعلا که بازیا و اخبار جزیره تقریبا تو تحریمه و خیلی هام به ماهواره دسترسی ندارن،خوب میشه که تو یه لینک وقایع بازی به صوری زنده گزارش شه یا بهتر میشه گزارش رادیویی راه انداخت.اگرم امکانش نیست یه قسمت گذاشته بشه که اخبار بازیارو خود بچه ها بذارن(مثل چت روم)البته برا هر بازی جداگانه.

3.اگه کسی از اعضای سایت میتونه به هر طریق به سایت کمک کنه مثل ترجمه متن یا راه اندازی بخشهای جدید به آرمان بگه خودشم قبلا اینو گفته بود.

4.خیلی خوبه که وقتی یه خبر تو سایت گذاشته میشه بچه ها بیان نظر بدن و بحث کنن که متاسفانه تو این سایت امکانش نیست لینک داده میشه به هایبوری که برا من جالب نیست برم اونجا نظر بدم.بعضی از بچه های دیگم همین نظرو دارن.

5.اخباری که تو پستا گذاشته میشه اگه همراه با امکان گذاشتن عکس(مخصوصا برا شایعهات نقل و انتقال) باشه خیلی خوب میشه.همینطور اگه بشه از شکل(شکل های متحرک که نمیدونم بهش چی میگن) تا حدی که زیادروی نشه فک کنم تو انتقال حرف و بهتر رسوندن مطلب کمک کنه.به نظر خودم میشه مطالبو از خشکی دراورد.

6.یه قسمت تو سایت بذارین که صحبت های متفرقه و پرسش و پاسخ کلی رو بشه تو اونجا انجام داد.

7.فروشگاه سایت باید پربار شه.لباس که آرم آرسنال روش باشه،نه اینکه کلا پرچم تیم باشه!(مثل همون که علی کریمی داره!)،سی دی . دی وی دی مربوط به تاریخ آرسنال و ... باید بیارین!

8.نسخه موبایل سایتو بذارین تا با گوشیم بشه به سایت دسترسی داشست.

9.یه پیشنهادم به بچه های سایت میدم.الان تو سایت چن تا حمید و رضا و ... داریم که فعالن تو بحثا.برا اینکه هرکدوم مشخص بشن فامیلیشونو یا یه پسوند به اسمشون اضافه کنن.اینو برا این گفتم چون با عوض کردن عکسا سخته تو بحثا تشخیصشون داد!

فعلا همینا رسیده به ذهنم.البته اینا همه پیشنهاده.یه کم وقت میخواد،میدونم.ولی بالاخره ما سایت رسمی تیمیم...

دوستان نظرتونو بذارین تا به جمع بندی برسیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 13:06 گفت:

فکرکنم فقط روآفریفابیم داشته باشه

فرهاد در 25/9/1390 | 12:59 گفت:

نه اما می دونم تو این چهته اینم فرکانسش 11653-15714-3/4-عمودی

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 12:54 گفت:

آقافرهادتوکانالوداری؟

فرهاد در 25/9/1390 | 12:40 گفت:

Eutelsat W6رضا جان

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 11:51 گفت:

چشم آقامصطفی

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 11:48 گفت:

موافقم باهات سام عزیز.

mostafaa در 25/9/1390 | 11:40 گفت:

رضا شاماخ. ما که دنگل نداریم می تونیم بازی ها رو ببینیم؟یه پست مفصل راجع به دیدن بازی پس فردا از ماهواره می ذاری؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 11:09 گفت:

بچه هاکانال الریاضیtntکه یه کانال مراکشی هست وهرهفته 2بازی لیگ انگلیس روپخش میکنه روکدوم جهته فرکانسش چنده؟(مراکش کشورشاماخ)

علی ارشدی در 24/9/1390 | 21:56 گفت:

خیلی خوب گفتی سام
با مورد 4 خیلی موافقم اصلا از هایبوری خوشم نمیاد نمی دونم چرا
شاید هدف اصلیه یک سایت فوروم اون باشه ولی حالا که اینجا رو را انداختین نباید در بابر هایبوری باهاش مثل بچه خونده ها رفتار بشه سایت هنوز خیلی رسیدگی میخواد

حمید فرازی در 24/9/1390 | 21:26 گفت:

بچه ها نمیدونم چرا از وقتی یه سری امکانات به سایت اضافه شده نمیتونم به قسمت دیوار و لیست کاربرا دسترسی پیدا کنم.کسی میتونه کمکم کنه؟

حمید فرازی در 24/9/1390 | 21:25 گفت:

فوق العاده بود دکتر.درمورد گذاشتن عکس که فکر کنم آرمان خودشم نظر بچه ها رو خواسته بود.در ضمن اگه بشه یه قسمت هم واسه بحثای غیرقوتبالی راه انداخت عالی میشه چون تو بعضی از کامنتا یه سری نظرات غیرفوتبالی داده میشه.در مورد اسم کاربری هم موافقم البته فکر نکنم کسی جز من حمید خالی داشته باشه ولی چشم فامیلمونم پسوند اسم کاربریمون میکنیم.

فرهاد در 24/9/1390 | 21:08 گفت:

www.Arsenal.ir/Mobile/

فرهاد در 24/9/1390 | 21:06 گفت:

ایول سام هرچی باید میگفتی گفتی منم تایید می کنم در ضمن سایت نسخه ی موبایل داره ها