تیم منتخب هفته 16 ام

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 51,691 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

تیم منتخب هفته 16 ام

سلام دوستان.بنا به عادت هر هفته تیم هفته رو براتون گذاشتم منتها به خاطر نظر دوستان از سایت پرمیر لیگ گرفتم که معتبرتره.امیدوارم مورد پسندتون واقع بشه:


دروازه:
برد فریدل(تاتنهام)

دفاع:
پابلو زابالتا(سیتی)
گلن جانسن(لیورپول)
مارتین اسکرتل(لیورپول)
سانچز خوزه انریکه(لیورپول)

هافبک:
کریس برنت(وست برم)
مایکل کریک(شانچستر)
داوید سیلوا(سیتی)
متیو اترینگتون(ساندرلند)

مهاجم:
کرک بلمی(لیورپول)
برایان رویز(فولهام)


یه نکته حاشیه ای که هست اینه که فقط 18 گل با به ثمر رسیدن 20,000 امین گل لیگ برتر فاصله هست.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 29/9/1390 | 00:25 گفت:

دعا کردیم !

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 00:14 گفت:

من که همین الآن دستامو بردم بالا و از خداوند منان واست یاری خواستم داداشم خداییش...
نکته جالب در مورد فریدل هستش که الآن فکر کنم دهمین!!! باره که دروازه بانه منتخب شده! ای تو روحت فریدل، فقط میخوای به دشمن خونی ما کمک بدی!
مرسی سام عزیز

sam baygan در 28/9/1390 | 23:53 گفت:

بچه ها من فردا یه امتحان سخت دارم.همین الان دستاتونو بیارین بالا و برام دعا کنین.خدا خیرتون بده!

sam baygan در 28/9/1390 | 23:49 گفت:

تو هر بازی یه گلم زده بشه رکورد شکسته میشه.حق رابین هست که بگیرتش ولی خیلی شانسیه.
گل ، هر هفته این ورمو میذاره تو تیمش.کارش خیلی درسته.60 تا سیو داشته و از هر 4 تا شوت 3 تا شو گرفته ناکس.کلا هلند خوب دروازه بان میسازه.

علی ارشدی در 28/9/1390 | 22:59 گفت:

رکورد؟ ببخشید منظورم این بود که از 20000 تا رد میشه

علی ارشدی در 28/9/1390 | 22:58 گفت:

18 تا!
هفته بعد احتمالا رکورد شکسته میشه

حمید فرازی در 28/9/1390 | 22:47 گفت:

مرسی سام.من تو یه سایت دیگه که دیدم دروازبان سوانسی تو لیست بود انصافا حرف نداره ولی یه یه اشتباه مرگ بار در مقابل آرسنال انجام داد.این انریکه هم پارسال من خیلی دلم میخواست بگیریم واقعا هم واسه نیوکاسل هم واسه لیورپول عالی بوده و نکته دیگه دفاع خوب لیورپول هست که سه تاشون جزوشن هرچند که این هفته ورما و کوشینلی هم خیلی خوب بودن

sam baygan در 28/9/1390 | 22:45 گفت:

نه اینکه شبیه همن!
مرسی از توجهت فرهادجان.

فرهاد در 28/9/1390 | 22:25 گفت:

آقای سام< متیو اترینگتون بازیکن استوک هستش نه ساندرلند<