صدتایی های لیگ(به افتخار آنری)

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,261 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

صدتایی های لیگ(به افتخار آنری)

سلام دوستان...قصد دارم به خاطر بازگشت اسطوره باشگاه به تیم،تو این پست نگاهی به بازیکنان  +صد گله لیگ داشته باشم.امیدوارم که با بازگشتش بتونه روزای خوب دیگه ای رو برامون رقم بزنه:


ردیف / بازیکن / گل ها/باشگاه (ها)


 


1.آلن شیرر / 260 / بلکبرن،نیوکسل


2.اندی کول / 187 / نیوکسل،یونایتد،بلکبرن،فولهام،سیتی،پورت موث


3.تیری آنری / 174 / آرسنال


4.رابی فاولر / 163 / لیورپول،لیدز،سیتی


5.لس فردیناند / 149 / کیو پی آر،نیوکسل،تاتنهام،وست هم،لستر،بولتون


5.مایکل اوون / 149 / لیورپول،نیوکسل،یونایتد


7.فرانک لمپارد / 148/ وست هم،چلسی


8.تدی شرینگهام / 147 / ناتینگهام فارست،تاتنهام،یونایتد،پورت موث،وست هم


9.وین رونی / 130 / اورتون،یونایتد


10.جیمی هاسلبنگ / 127 / لیدز،چلسی،میدلزبوزو،چارلتون


11.نیکولا آنلکلا / 123 / آرسنال،لیورپول،سیتی،بولتون،چلسی


11.رابی کین / 123 / کاونتری،لیدز،تاتنهام،لیورپول،وست هم


11.دواک یورک / 123 / استون ویلا،یونایتد،بلکبرن،بیرمنگهام،ساندرلند


14.ایان رایت / 113 / آرسنال،وست هم


15.دین دابلین / 111 / یونایتد،کاونتری،استون ویلا


16.امیل هسکی / 110 / لستر،لیورپول،بیرمنگهام،ویگان،استون ویلا


17.جرمین دفو / 107 / وست هم،پورت موث،تاتنهام


18.رایان گیگز / 105 / یونایتد


19.پل اسکولز / 102 / یونایتد


20.متیو لی تسیر / 102 / ساوتهمتون


 


 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 12/10/1390 | 21:18 گفت:

آخه کجاش 83 دکتر؟ به خدا چیزی که من میبینم 81 از کافی نت که دیدم 82 بود اما الان اومدم خونه شده 81!!!!!!!
یک عکس ازش بگیر برام بفرست لطفا!!! [email protected]

sam baygan در 12/10/1390 | 20:17 گفت:

آره همینو میبینم علی جان.

علی ارشدی در 12/10/1390 | 19:32 گفت:

دکتر همین لینکی که میدمو نگا میکنی؟ یا از جای دیگه میبینی؟

sam baygan در 12/10/1390 | 19:17 گفت:

نمره چشات رفته بالا علی جان!

علی ارشدی در 12/10/1390 | 18:35 گفت:

جالبه چون الان که دیدم شده 82!!!!!!!
http://www.arsenal.com/first-team/players/robin-van-persie

حمید فرازی در 12/10/1390 | 18:07 گفت:

مرسی دکتر.ایشالا در آینده جوانان آرسنال به این لیست اضافه میشن

فرهاد در 12/10/1390 | 16:33 گفت:

ایشالا که بتونه تو این دو ماهه بره جلو اندی کول

sam baygan در 12/10/1390 | 15:56 گفت:

83 تا دیگه! خوب ببین!!

sam baygan در 12/10/1390 | 15:53 گفت:

منم از سایت رسمیش گرفتم!
میرم دوباره چک کنم!!

علی ارشدی در 12/10/1390 | 15:30 گفت:

83 تا؟ سایت رسمی ولی زده 81
http://www.arsenal.com/first-team/players/robin-van-persie

sam baygan در 12/10/1390 | 15:23 گفت:

رابین 83 تا زده.امسال نشد ایشالا سال بعد میاد تو این لیست.

علی ارشدی در 12/10/1390 | 13:25 گفت:

حسین جون رابین در 171 بازی 81 گل زده(البته این فقط مال لیگ برتره)

saeed asghary در 12/10/1390 | 12:48 گفت:

تی تی 1دونست ، امیدوارم الان که اومده بتونه رکردشو بهتر از اینم بکنه

حسین عسگریان در 12/10/1390 | 10:57 گفت:

اقا کسی نمیدونه RVPچند گلس؟

hamed در 12/10/1390 | 10:50 گفت:

فقط آنری...............................

علی ارشدی در 12/10/1390 | 02:20 گفت:

به دل نگیرم؟ اصلا چرا باید به دل بگیرم؟ چیزی نبوده آخه، فقط از رو کنجکاوی پرسیدم

sam baygan در 12/10/1390 | 01:05 گفت:

علی جان اون تیمایی که نوشته تیماییه که بازیکن توشون گل زده.درضمن اونم یه شوخی بود به دل نگیر!
نمیدونم سیدجان.منم همچین مشکلی ندیدم...

sam baygan در 12/10/1390 | 01:02 گفت:

البته،این آمار شیرر برا 14 فصل و نزدیک به 500 بازیه .یعنی آنری تو نصف موقعیت شیرر این آمار رو داره.برا همینه که اینقد محبوبه حتی با رفتنش(به نوع رفتنش کار نداریم)

علی ارشدی در 12/10/1390 | 00:48 گفت:

جدا؟ من که همچین مشکلی نداشتم

سید امین هاشمی در 12/10/1390 | 00:45 گفت:

سلام سام عزیز و دوستای گل.چرا من نمیتونم پست بذارم؟ هی تا میام 1چی بنویسم میگه فایند تکست!

علی ارشدی در 12/10/1390 | 00:30 گفت:

مرسی فقط اینکه اندی کول تو یک بازی لیگ برتر برای آرسنال به میدون رفت چرا اسم آرسنال جلو اسمش نیست
راستی سام نگفتی چرا آرمان به خاطر من باید عوضش کنه؟

حبیب در 12/10/1390 | 00:26 گفت:

فرق آنری با بقیه اینه که اونا از اول تو لیگ جزیره بودن ولی آنری 23 سالگی اومد....بعدشم شیرر تا 36 سالگی بازی کرد ولی آنری این تعداد گل رو تو 8 سال زد