چند نکته از مقاله جاش جیمز

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,147 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

چند نکته از مقاله جاش جیمز

آماری از صد بازی آرسنال در خانه!


جاش جیمز (Josh James) در سایت رسمی آرسنال نگاهی به صد بازی نخست در ورزشگاه emirates (بازی با استوک=صدمین بازی)در لیگ برتر داشته که چند نکته از اون رو برا دوستان انتخاب کردم:

1.آرسنال در این بازیها 67 بازی رو پیروز شده، 22 بازی رو مساوی کرده و 11 بازی رو هم با شکست پشت سر گذاشته.
2.توپچی ها201 گل به ثمر رسونده و 77 گل هم دریافت کرده اند. تیم از این بازی ها از300 امتیاز ممکن، 223 امتیاز بدست آورده.
3.اولین گل آرسنال رو تو اشبرتون گیلبرتو سیلوا برابر استون ویلا زده.
4.اولین پیروزی=3 هیچ جلوی شفیلد در سومین بازی،اولین تساوی=1-1 جلوی ویلا،اولین شکست=1 هیچ جلوی وستهام(7 اپریل 2007)
5.آرسنال تو دومین فصل حضورش تو emirates هیچ شکستی رو نداشته که برا تکرار اون میبایست حداقل یه فصل دیگه هم صبر کرد.
6.سه هتریک جلو حریفان؛ادبایور مقابل دربی(2007-8)،والکات و ون پرسی به ترتیب مقابل بلکپول و ویگان(فصل قبل)
7.اولین گل رابین مقابل استوک=دویستمین گل آرسنال در همه رقابت ها
8.سه گلزن اول تو ورزشگاه،ون پرسی=34،آدبایور و فابرگاس=19گل
9.بهترین نتیجه=6هیچ مقابل بلکپول.

زنده باد آرسنال.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 7/8/1390 | 14:16 گفت:

مرسی از همه آرسنالی های عزیز.

ناصر در 7/8/1390 | 08:41 گفت:

فوق العاده بود.امیدوارم ورزشگاه اشبرتون یه روزی مثل هایبوری به دژ تسخیر ناپذیر توپچی ها تبدیل بشه.

(Hooman sam (Dark metal در 7/8/1390 | 04:07 گفت:

خیلی خیلی mer30 !!!

سید امین هاشمی در 7/8/1390 | 00:50 گفت:

عالی بود عزیزم thanks for your research

Saeed Milani در 7/8/1390 | 00:29 گفت:

منم قصدم تشکر بود منظور خاصی نداشتم دوست عزیز

sam baygan در 7/8/1390 | 00:24 گفت:

درباره ترجمه بایستی بگم که خواستم غیررسمی،مختصر و مفید باشه.وگرنه اطناب میشد!

Saeed Milani در 6/8/1390 | 23:55 گفت:

مرسی آقای دکتر از آمارتون و ترجمه خوبتون.