خوش شانسیم که آرتتا را داریم

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,156 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

خوش شانسیم که آرتتا را داریم

آرسن ونگر از اهمیت داشتن میکل آرتتا در ترکیب خود می گوید.

هافبک اسپانیای آرسنال با زدن گل سوم مقابل وست برومویچ نمایش ایده آل خود در هفته 11 لیگ برتر را تکمیل کرد.

آرتتا از زمان ورود خود به آرسنال در تمام دیدارهای لیگ حضوری ثابت داشته و آرسن ونگر باور دارد او مهره ای کلیدی در ترکیب تیمش است.

" او بازیکن مهمی برای تیم است. او واقعا بازیکنی میان سونگ و رمسی و یا روسیچکی است و این تداوم و پایداری ویژه ای به ما می دهد.

وقتی نیاز داریم حفظ توپ کنیم او می تواند چنین کاری انجام دهد، جک ویلشیر هم می تواند این کار را انجام دهد اما با از دست دادن جک او بازیکنی است که وقتی نیاز باشد می تواند توپ را حفظ کند.

او با بازی ما هماهنگ شده. اگر به آمار لیگ برتر نگاه کنید، آرسنال تیمی است که حداقل توپهای رو به عقب در بازی ارسال می کند. این بدان معناست که وقتی توپ را در اختیار دارید مساله تنهام تصمم گیری نیست، مساله ایجاد فرصت است. درباره این است که چند بازیکن مقابل خود دارید، اگر بازیکنانی پشت سر خود داشته باشید شما باید رو به عقب بازی کنید."

با وجود 6 سال حضور در لیگ برتر، میکل آرتتا هرگز در تیم ملی اسپانیا فرصتی برای بازی کردن بدست نیاورد و آرسن ونگر اعتقاد دارد چنین چیزی مایع تاسف است.

" به طریقی او مانند ریان گیگز است. او بدشانس بود که برای ولز بازی کرد و هرگز در تورنومنتی بزرگ شرکت نکرد. آرتتا در اسپانیا متولد شد که هافبک های واقعا برجسته ای در اختیار دارد.

آنچه شاید به او کمک نکرد این است که او بسیار جوان بود و به باشگاه هایی نرفت که به اندازه کافی به چشم بیاید.

وقتی بسیار جوان بود به پاریس سنت ژرمن رفت که آنها روند خیلی خوبی نداشتن. بعد از آن به رنجرز رفت و تلاش کرد تا مربیان تیم ملی اسپانیا را متقاعد کند که شایسته جایگاهی در تیم ملی است و سپس به اورتون رفت.

این نشان دهنده چیزی است که همیشه می گویم، 90% حرفه یک بازیکن در باشگاه است. این باشگاه است که حرفه بازیکن را شکل می دهد. اگر او یک انگلیسی بود حرفه ای بین المللی در اینجا داشت."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sina در 17/8/1390 | 05:40 گفت:

هیبوری که پارک شد رفت.
عزیز جون خبری اونجوری میدیا !
ارتتا هم روز به روز بازیش تو تیم بیشتر جا میافته !

sina در 17/8/1390 | 05:40 گفت:

هیبوری که پارک شد رفت.
عزیز جون خبری اونجوری میدیا !
ارتتا هم روز به روز بازیش تو تیم بیشتر جا میافته !

سید امین هاشمی در 16/8/1390 | 21:10 گفت:

ای کاش به جای اون تیم کهیل رو میخریدیم،نمیدونم چرا به دلم ننشست

hamed در 16/8/1390 | 18:39 گفت:

آرتتا نشون داد که چه بازیکنیه

aziz joon در 16/8/1390 | 17:28 گفت:

ونگر تولد جادوکر را تبریک گفت
به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ در گزارش سایت رسمی باشگاه ارسنال به بهانه سی و سومین سالروز تولد کاپیتان پرسپولیس آمده است: کریمی یکی از بااستعداد ترین بازیکنان فوتبال آسیاست که در جام ملت های 2000 لبنان و در اوج جوانی توانایی های شگفت انگیزش را به رخ فوتبال آسیا کشید.

این گزارش می افزاید: کریمی در همان سال 5 گل با پیراهن تیم ملی ایران به ثمر رساند و چهار سال بعد ستاره تیم ملی ایران در جام ملت های 2004 در کشور چین بود که به کسب عنوان سومی این مسابقات منجر شد. درخشش کریمی موجب شد تا کریمی در آن سال عنوان مرد سال آسیا را از آن خود کند.

این گزارش همچنین به حضور کریمی در بایرن مونیخ و کسب دو عنوان قهرمانی همراه این تیم در بوندس لیگا و همچنین حضور کریمی در شالکه اشاره کرده است. کریمی همچنین به همراه تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 آلمان شرکت کرد.

ونگر پیش ازین گفته بود در سال 2006 خواهان به خدمت گرفتن جادووگر بوده است

تاریخ نگارش : 16/8/1390 | 17:27

Saeed Milani در 16/8/1390 | 16:02 گفت:

قابل توجه منتقدین آرتتا. مربی تیم ملی اسپانیا اعلام کرده اگه آرتتا به این روندش ادامه بده حتما به تیم ملی دعوت خواهد شد.

سعید نوری در 16/8/1390 | 15:09 گفت:

خیلیا میگفتن ک آرتتا یه بازیکن پا به سن گذاشتس و نمیتونه جای خالیه فابرگاسو پر کنه اما من از همون اول بهش اعتقاد داشتم

سعید نوری در 16/8/1390 | 15:06 گفت:

راست میگی عزیز جون؟!!!.......................اگه بشه خیلی عالی میشه

aziz joon در 16/8/1390 | 12:30 گفت:

در پی درخواست بازیکنان ارسنال بازیهای این تیم به هایبری بر میگردد