آنری: هواداران باید سپاسگزار ونگر باشند

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 61,257 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

آنری: هواداران باید سپاسگزار ونگر باشند

تیری انری به هواداران آرسنال هشدار داد که آنها تنها بعد از رفتن آرسن ونگر متوجه کارهای او برای آرسنال خواهند شد.


در حالی که بخش اعظمی از هواداران آرسنال در این فصل و حتی در جریان شکست ها ابتدای فصل حمایت خود را از آرسن ونگر نشان دادند، اما برخی هواداران از ناکامی سال های اخیر تیم در کسب جام شکایت دارند.

با این وجود تیری انری، برترین گلزن تاریخ باشگاه آرسنال اذعان می کند آن دسته از هوادارن باید نگاهی به دستاوردهای ونگر بی اندازند.

" این مساله برای آرسن آسان نبود. از ته دل امیدوارم در این فصل جامی برنده خواهیم شد!

دو باشگاه منچستری کار را دشوار کرده اند اما بار دیگر نباید فراموش کرد که آرسن چه کارهایی برای آرسنال انجام داده.

همیشه آسان است که به لحظاتی خاص در فوتبال دامن بزنید، همیشه اینگونه است.

زمانی که او کارش تمام شود، مطمئنا بسیاری از مردم متوجه خواهند شد که او چه کاری برای این باشگاه انجام داده. انتقاد کردن همیشه آسان است اما می توانید فردی بهتر از ونگر پیدا کنید؟

آرسنال فوتبال خوبی ارائه می دهد و من به یک هوادار آرسنال در زندگی خود تبدیل شده ام. چیزهایی بین من و هواداران اتفاق افتاده که هرگز فراموش نخواهم کرد."

...........................

* یادآور میشم اینها عینا سخنان آنری میباشه و بنده در راستای رسالت اطلاع رسانی خود اونا رو نقل کردم و برای نظرش( و نظر هر کس) احترام قائلم!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 28/8/1390 | 10:54 گفت:

تی تی واقعا اسطورست و ونگر هم سرور الکس. ونگر بهترین بازیکن ساز دنیاست و تنها مربی که میتونه به خوبی یه تیم رو از بحران خارج کنه. راستی منم مدتی فوتبال بازی میکردم و آرزو داشتم ونگر مربی من بود تا به اوج میرسیدم.

sam baygan در 19/8/1390 | 19:19 گفت:

ما هم میگیم میتونه،منکرش نمیشیم.ولی نه با این بازیکنا.یه لحظه تیمایی که خود ونگر باهاشون قهرمان شده رو با الان مقایسه کنین،متوجه میشیم.چرا همیشه برا سومی چهارمی باید جنگید؟

علی ارشدی در 19/8/1390 | 18:44 گفت:

اینم از تی تی ونگر مربیه بزرگیه باور کنید

رضا کاظمی در 19/8/1390 | 18:36 گفت:

دم ونگر گرم که این آرسنالو با این بازیکناش هر سال جز چار تیم میکنه اونم تو لیگ جزیره

mahdi rajaei در 19/8/1390 | 15:58 گفت:

من ارسنال رو با ونگر وانری شناختم وقتی انری بگه که ونگر می تونه پس حتما می تونه.ومنم به شخصه اعتقاد دارم که اگر ونگر بتونه ثبات بده به تیم و از حاشیه های اول فصل جدا شه به نظر من هم می تونه جام بگیره.

سید امین هاشمی در 19/8/1390 | 14:30 گفت:

آنری-ونگر-برگکمپ-ایناها اسطوره آرسنال هستن.مگه میشه رو حرفشون حرف زد.100% درسته

محمد رستگار در 19/8/1390 | 14:29 گفت:

یه روزی حتما ی کتاب در مورد آنری می نویسم!

محمد رستگار در 19/8/1390 | 14:28 گفت:

تا به حال هیچ فوتبالیستی رو به اندازه تی تی دوست نداشتم.اصلا بخاطر اون آرسنالی شدم.

محمدرضاجاشي در 19/8/1390 | 14:15 گفت:

حرفش كاملا درسته