Emirates میزبان کنسرت موسیقی

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 50,126 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

Emirates میزبان کنسرت موسیقی

باشگاه آرسنال از اجرای یک کنسرت موسیقی در ماه ژوئن 2012 در ورزشگاه امارات خبر داد.


گروه بریتانیایی Coldplay که اخیرا آلبوم جدید خود را به نام Mylo Xyloto به بازار داده اند، روز جمعه اول ژوئن 2012 و شنبه دوم ژوئن، به خانه توپچی ها خواهند آمد.

گروه Coldplay یکی از پرفروشترین هنرمندان موسقی هستند که رکورد فروش بیش از 50 میلیون را در سراسر جهان از آن خود کرده اند.

باشگاه با مسئولین این رویداد (SJM Concerts) برای رزرو بلیط برای اعضای آرسنال مذاکره کرده است تا آنها بتوانند 24 قبل از آمدن رسمی بلیط ها، آنها را زودتر تهیه کنند.

قیمت بلیط ها از 49.50 دلار تا 70 دلار خواهد بود و اعضای آرسنال می توانند آنها را روز 17 نوامبر تهیه کنند. بلیط ها روز 18 نوامبر برای فروش عمومی عرضه خواهند شد. همچنین تعداد این بلیط ها محدود خواهد بود.

ورزشگاه emarates قبلا میزبان Bruce Springsteen در سال 2008 و Summertime Ball در سال 2009 نیز بوده است.

ایوان گازیدیس در این باره می گوید : " ما واقعا خوشحالیم که گروه Coldplay ورزشگاه ما را در تابستان آینده برای اجرای خود انتخاب کرده اند. همه ما از اینکه این گروه در مجموعه ورزشگاه اشبرتون اجرا خواهند کرد هیجان زده هستیم.

همچنین خوشحالیم که توانستیم بلیط هایی را به اعضای آرسنال اختصاص دهیم تا بتوانند قبل از انتشار عمومی آن، بلیط ها را خریداری کنند. امیدواریم خیلی از هواداران از این فرصت هیجان انگیز استفاده کنند. "
--------------------------------
چه خوب میشد اگه ما هم اونجا بودیم!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 20/8/1390 | 23:38 گفت:

اتفاقا شنیدم جورو جز 5 رقاص اول سوئیسه که تو یه مراسم سالانه تو برن یه جایزه هم برده،راسته آقا حامد؟

saeed در 20/8/1390 | 23:10 گفت:

من عاشق گروه coldplay ومخصوصا خود کریس مارتین هستم کاشکی اونجا بودم

HAMED toopchi در 20/8/1390 | 22:45 گفت:

حتما جورو هم ميخواد اون وسط حركات موزون در بياره!

Saeed Milani در 20/8/1390 | 21:23 گفت:

احتمالا تیلور سوییفت نمیخواد کنسرت بذاره اونجا مام زار و زندگی و بفروشیم بریم!

sam baygan در 20/8/1390 | 21:06 گفت:

اون یه اشبرتونم که میبینید،گازیدیس نگفته،من عوضش کردم!

Fateme در 20/8/1390 | 20:55 گفت:

من خیلی کلد پلی رو دوس دارم ... کاش اونجا بودم میرفتم :((

HAMED toopchi در 20/8/1390 | 20:51 گفت:

اي بابا! اشبورتن آقا اشبورتون! امارات ديگه كودوم گوريه

davood در 20/8/1390 | 19:46 گفت:

کاش ریحانا یه کنسرت تو اشبرتون اجرا کنه