در آرسنال چیزهای زیادی یاد گرفتم!

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 51,755 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

در آرسنال چیزهای زیادی یاد گرفتم!

فابرگاس: در آرسنال چیزهای زیادی یاد گرفتم


به نقل از اسکای اسپورت،فابرگاس 24 ساله که با تیم ملی اسپانیا برای دیدار دوستانه مقابل انگلستان بار دیگر به لندن آمده بود، توانست دوباره شهر سابق خود را ملاقات کند.

پس از 8 سال بودن در آرسنال، فابرگاس معتقد است باشگاه آرسنال، آموزش فوق العاده از را در زمینه فوتبالی برای او فراهم کرده بود و او چیزهای زیادی در اینجا یاد گرفته است.

" در آرسنال معمولا از رابین ونپرسی حمایت می کردم و اکنون همان کار را در قبال لیونل مسی و دیوید ویا انجام می دهم.

خیلی چیزها در آرسنال یاد گرفتم و خوب است که می توانم از این تجربه ها در اسپانیا استفاده کنم. در بازی هایی مانند بیلبائو که 2-2 مساوی شد و زمین خیلی خیس بود، به نوعی قدرت انگلیسی نیاز بود.

-----------------------------
همه چیو یاد گرفتی،جز یه نمه غیرت و تعصب!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 28/8/1390 | 10:48 گفت:

فابرگاس برای من هنوز تموم نشده .من از فابرگاس حمایت نمبکنم ولی اون مال بارسا بود و اهل کاتالونیا .دوستانی که از توتی و جرارد حمایت میکنند بونن که اونا تو کشور وتیمی که از بچگی نوش توپ میزدند موندگار شدند.البته نظر همه محترمه. فابرگاس هم از نظر من دو سال آخر دلش با آرسنال نبود.

علیرضا در 23/8/1390 | 17:18 گفت:

اون بازی با بارسا که با پای لنگ بازی میکرد اصلا یادم نمیره............

Lotfali khan zand در 23/8/1390 | 15:56 گفت:

عشقه سسک، تقصیر باشگاه و جام نگرفتنه که بازیکنا میرن. کی اینو کتمان میکنه که پیرس،آنری،برگکمپ،پتی و ...خودشونو آرسنالی میدونن؟

mahdi rajaei در 23/8/1390 | 13:34 گفت:

من هنوز فابرگاس رو همیشه دوستش دارم.وقتی ام که رفت خیلی دلم ازش گرفت ولی نمی دونم چرا نمی تونم ازش متنفر باشم.من با بی تعصب بودنش موافق نیستم اونم مثل انری از ارسنال رفت با بی غیرتی مدیرا!

سید امین هاشمی در 23/8/1390 | 01:09 گفت:

اگه فابرگاس دیگه پاپیچ بقیه نشه که بخواد ببرتشون پارسا دوسش دارم وگرنه.. واسش آرزوی موفقیت دارم چون افتخار آرسناله

Ali&MT در 23/8/1390 | 01:06 گفت:

جالبه ول كن نيست اين فابرگاسما ... يكي نيست بگه بهش بس كنه؟؟؟؟

sam baygan در 23/8/1390 | 00:44 گفت:

خواهش میکنم فاطمه خانم،این که وظیفه بود ولی اینجور موقعها بچه ها باید اینقد اتحاد داشته باشن که هر بی سروپایی اومد تو سایت جرات نکنه حرف مفت از دهنش بیاد بیرون.حرف حساب با حرف مفت فرق داره.
مرسی از نظرات.

Gooner در 23/8/1390 | 00:37 گفت:

بعد از قطعی شدن انتقالش به بارسا یه کم برخورد بهم. اما الان به تصمیمش احترام میذارم و مثل گذشته دوستش دارم. البته که به نظرم میتونست توی آرسنال افسانه بشه.. به هر حال امیدوارم به اونچه که شایسته ش هست برسه. گلی که در سن سیرو به میلان زدی و بعدش پریدی توی بغل ونگر رو هرگز فراموش نمی کنم. بدرود سسک؛ سپاس برای همه ی آن خاطره های خوب!

Fateme در 23/8/1390 | 00:06 گفت:

merC doktor ham be khatere bloget ham be khatere inke azam defa farmöD tö commentet .bazam be marame to .
man nemitönam doros connect sham k javabesho bedam, netam begir nagir dare .
dame shoma garm :D

حسین عسگریان در 22/8/1390 | 23:56 گفت:

هی که اگه یه جوغیرتم یادمیگرفتی میتونستی اسطوره بشی به جای خائن

mostafaa در 22/8/1390 | 23:36 گفت:

بهتر که رفت دیگه حالم ازش بهم می خوره الهی یه نیمکت نشین مزخرف بشه

sam baygan در 22/8/1390 | 23:27 گفت:

میدونم میاین میخونین فحش میدین میرین.
اینجا نظر یعنی فحش!

علی ارشدی در 22/8/1390 | 23:20 گفت:

این خائن لعنتی ارزش نظر دادن داره آخه ؟ جدا (jedan)

sam baygan در 22/8/1390 | 22:57 گفت:

نظر؟!