تیم منتخب هفته

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 52,180 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

تیم منتخب هفته

دو آرسنالی در تیم منتخب هفته لیگ جزیره


سلام دوستان

تیم منتخب هفته انگلیس به این شرحه:

دروازه:
په په رینا(لیورپول-7.5)
دفاع:
شری(وست برم-7.5)
ویدیچ(یونایتد-7.5)
فردیناند(یونایتد-8)
جانسن(لیورپول-8.5)
هافبک:
گرت بیل(تاتنهام-8)
مودریچ(تاتنهام-8)
پارکر(تاتنهام-8)
ولکات(آرسنال-8)
مهاجم:
ون پرسی(آرسنال-8)
آدبایور(تاتنهام-8)


*جالبه رابین برا 5امین بار پیاپی و چمعا برای 6امین بار تو تیم هفته قرار میگیره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد حسینی در 1/9/1390 | 21:48 گفت:

چرا جورو با جنکینسون نیستن؟ مگه میشه؟

اصلا این دو تا نباشن تیم تیم نمیشه

حمید فرازی در 1/9/1390 | 20:36 گفت:

مبارک باشه داداش.ایشالا با خانمت تو میتینگ آرسنالی ها شرکت کنی.قسمت بقیه هم باشه

عليرضاپارسا فرد در 1/9/1390 | 19:53 گفت:

بابا عروسي نيست عقده داداش زووده سن خوب برا ازدواج24تا26 سالگيه زودي دارن زنت ميدن انقدر تو نت نچرخي بري سر يه كار(شوخي)اي بابا عسلويم نيستيم نزديك بندر عباس باشه
ولي به موقع خدمت ميرسيم

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 18:23 گفت:

اقارضامبارک باشه انشاالله خوشبخت بشی

hamidtopchi در 1/9/1390 | 17:20 گفت:

آقا رضا آدرس فقط لطف کن موقع شام بچه ها میان واسه تبریک:)
شوخی کردم نترس(بنده خدا زهره ترک شد) :))))

آدم باید تو سن20 تا 25 اذدواج کنه بیشترش فقط رفع تکلیف و اکثرا بهشون خوش نمیگزره!!آق بت خوش بگذره!!ایشالله نوبت همه مون!

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 17:19 گفت:

جای جروینیو و سانگ خالیه :-( آقا رضا مبارکه داداش

reza najm در 1/9/1390 | 16:41 گفت:

منظورم عروسیت بود عروسیت مبارک

hamed در 1/9/1390 | 16:33 گفت:

عروسی آقا رضا هم مبارک باشه انشاالله به پای هم پیر بشین.......

hamed در 1/9/1390 | 16:32 گفت:

منظورم RPG بود........

reza najm در 1/9/1390 | 16:31 گفت:

رضا عروست مبارک خیلی هم خوب موقع ازدواج کردی!!!!!!!مبارک باشه!

hamed در 1/9/1390 | 16:30 گفت:

RPG رو خوب اومدی................


خوشحالم که 2 تا آرسنالی جزء ترکیب هفته هستند.......

HAMED toopchi در 1/9/1390 | 16:27 گفت:

آره، هر وقت جورو بياد تو تيم هفته، عمه فرنگيس منم ميشه سيندرلا!

hamidtopchi در 1/9/1390 | 16:23 گفت:

ایشالله تیم هفته فول از آرسنال باشه تازه ژورو هم توش باشه:))
اینجوری حامدتوپچی هم شاد میشه!!:)

HAMED toopchi در 1/9/1390 | 16:18 گفت:

رو تخته مصاحبه كنه! اين باز نطقش باز شد كه! كاش از اون مصدوميت ادواردوئيا بگيره

sam baygan در 1/9/1390 | 16:18 گفت:

رضا آدرس بده داداش؟!

saeed در 1/9/1390 | 16:16 گفت:

جای رمسی خالیه ورمالن که به نظر من از فردینانند خیلی بهتره

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:14 گفت:

بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادا D:

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 16:12 گفت:

بچه هاامشب عقدمه تشریف بیارين بندرعباس.21سالمه نمیدونم زوده یانه.همتون دعوتین.بهم ایمیل بدین[email protected]

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:08 گفت:

حامد کجایی؟ جورو مصاحبه کرده برو خبرشو لایک بزن !!!!!!!!

رضا کاظمی در 1/9/1390 | 16:07 گفت:

باریکلا به رابین و والکات دمشون گرم

sam baygan در 1/9/1390 | 15:59 گفت:

شهرام جان یوفا نبایدم رابینو انتخاب کنه چون آرسنال تیم جذابی براشون نیست.اونا دنبال تیمای پرستاره ای مثل رئال و بارسان که ادمای بی طرفو به سمت خودشون بکش.ادمایی از چین هند کشورای عربی و ... .دلیل اینکه هواداراشون اینطور مثل قارچ رشد میکنه همین حمایت هاست دیگه.وگرنه یه عرب بادیه نشین(با احترام به اعراب خودمون) چه میفهمه فوتبال چیه!

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 15:31 گفت:

دمش گرم خدایی به جای RVPباید بگیمRPG

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 15:21 گفت:

جالب بود مرسی سام رابین هر هفته تو لیست بازیکنان هفته قرار میگیره تا چش یوفا درات با این بازیکن انتخاب کردنشون واسه توپ طلا!!!!

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:54 گفت:

تاتنهام واقعا خط میانی پرقدرتی داره

محتشم تمیزی در 1/9/1390 | 14:54 گفت:

دمش گرم