مرد سال آفریقا

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 52,186 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

مرد سال آفریقا

جروینیو در لیست ابتدایی مرد سال آفریقا


جروینیو در لیست ابتدایی مرد سال آفریقا قرار گرفت.

ستاره آرسنال به باشگاه لیل کمک کرد تا فصل گذشته فاتح لیگ و جام حذفی فرانسه شود. او بعد از کسب این موفقیت دوگانه، تابستان امسال به جمع توپچی ها ملحق شد و شروع قدرتمندی در لیگ برتر داشت.

جروینیو یکی از 3 بازیکن ساحل عاجی حاضر در این لیست است که در کنار هافبک منچستر سیتی یایا توره و مهاجم چلسی دیدیه دروگبا برای دریافت این جایزه مبارزه می کننند.

این لیست اولیه در نهایت به 3 گزینه کاهش می یابد و برنده نهایی آن در ماه دسامبر با رای مستقیم مربیان تیم های ملی آفریقایی انتخاب خواهد شد.

مراسم اهدای جوایز در روز 22 دسامبر در شهر آکرا برگزار خواهد شد.

اما نامزدهای این لیست:

1.عادل تارابت(کویین پارک رنجر)
2.آندره آیو(مارسی)
3.آساموا ژیان(العین!)
4.دیدیر دروگبا(چلسی)
5.کوین پرینس بواتنگ(میلان)
6.موسی سو(لیل)
7.ساموئل اتوو(ماخاچ کالا)
8.سیدو کیتا(بارسلونا)
9.جروینهو(آرسنال)
10.یایا توره(من سیتی)

*به نظر من سه نفر آخر بواتنگ،جروینهو و توره میشن و با توجه بازیای عالی توره،اون مرد سال افریقا میشه.نظر شما چیه دوستان؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید پیرنیا در 2/9/1390 | 16:59 گفت:

بهترین بازیکن ساحل عاج که جروینهو شد پس یایا توره کنسله شاید کس دیگه ای بالاتر از جروینهو قرار بگیره.

حسین عسگریان در 2/9/1390 | 14:40 گفت:

منم فکرکنم یایاتوره ببره ولی دوست دارم این جایزه به جروینیو برسه

hamidtopchi در 2/9/1390 | 13:50 گفت:

به نظر من این جایزه به یکی از (جروینیهو_آیو) اینا باشه!!

sam baygan در 2/9/1390 | 13:47 گفت:

ای کاش ارسنال توره رو همون دو سه سال قبل جدی میرفت دنبالش،همش در حد پیشنهاد دادن میریم جلو!
سانگو که امین گفت،پارسال فوق العاد نبود.
رضا شماخ،واقعا شماخ بیاد میومد تو این لیست؟!

حمید فرازی در 2/9/1390 | 12:53 گفت:

توره

saeed در 2/9/1390 | 12:43 گفت:

واقعا جای سونگ خالیه من نمی دونم دروگبا تو لیست چه غلطی می کنه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 12:34 گفت:

ماقبول نداریم چرااسم شاماخ نیست؟بچه هاموسی سوبازیشودیدم قدرت بدنی وسرعت فوق العاده ای داره به دردآرسنال میخوره؟

علی ارشدی در 2/9/1390 | 11:43 گفت:

احتمالا توره

محمد جواد در 2/9/1390 | 11:16 گفت:

به نظرم جای الکس سانگ تو این لیست خیلی خالیه، جایزه رو یایا توره میبره

ali در 2/9/1390 | 10:48 گفت:

یایا توره

shervin در 2/9/1390 | 10:31 گفت:

اتوو رو یادتون رفته پارسال بعد از رونالدو و مسی سومین گلزن برتر اروپا شد.
شماره 1 رو نمیشناسم.
شماره 2 زیاد مالی نیست.
شماره 3 تو جام جهانی عاشقش بودم ولی قدر خودشو ندونست
شماره 4 اونم با اینکه تو چلسی بازی میکنه و کلی به آرسنال گل زده ولی دوسش دارم ولی خیلی افت کرده
شماره 5 عالی بوده فکر کنم تو 3 نفر آخر باشه
شماره 6 بد نبوده ولی در حد بهترین نبود
شماره 7 اینم که گفتم اولش تو 3 نفر آخر
شماره 8 کاره خاصی نکرده فقط تو یه تیم قوی بازی کرد
شماره 9 عالی بود ولی کلا فیفا از آرسنال خوشش نمیاد
شماره 10 فوق العاده خوب بود تو 3 نفر آخر
من فکر میکنم اتوو سوم بشه. کوین پرینس بواتنگ دوم و یایا توره اول بشه

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 09:40 گفت:

خوب چون یایا توره تولیگ جزیره بازی میکرده که نسبت به لیگ فرانسه خیلی سر تره والبته بازی های خوبی هم واسه تیمش انجام داده و باعث قهرمانی در جام حذفی و راه یافتن تیمش به لیگ اروپا شده خوب انتخاب یایا توره ملموس تره

اما نباید کار های مفید ژروینیو رو هم فراموش کرد چون باعث قهرمانی لیل شد وبازی های خوبی انجام داده هرچند در لیگ فرانسه به نظر من اگر ژروینیو فصل قبل در ارسنال بود و همینجور خوب بازی میکرد الان 100%بهترین بازیکن افریقا انتخاب میشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علیرضا فراهانی در 2/9/1390 | 09:02 گفت:

یایا توره

aso در 2/9/1390 | 09:01 گفت:

راستی تبرک به همه، چیزسیتی باخت و شانسش برا صعود خیلی کم شده.
میشه از الان پیش بینی کرد که باختای سیتی کم کم داره از راه میرسه و تیم به بحران میره.

aso در 2/9/1390 | 09:00 گفت:

یایا توره بهترین بازیکن میشه.

محمد يزداني در 2/9/1390 | 08:08 گفت:

شايدم سيدو كيتا بشه اونم بد كار نكرده همين كه تو بارسا بازي ميكنه ميتونه نظر خيلي از مربيا رو جلب كنه.

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 08:01 گفت:

اول و آخرش جروینیو میشه

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 08:01 گفت:

اول و آخرش جروینیو میشه.جای سانگ خالیه.البته اون پارسال بد بازی کرد

mostafaa در 2/9/1390 | 03:44 گفت:

پس الکس سانگ چی ؟

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 02:36 گفت:

اره منم نظرم همينه جروين تو3تا ميشه ويايا توره 1