چي شد كه ارسنالي شدي

نویسنده: farhood

وبلاگ من
نویسنده: farhood
ارسنال عشق بود هست خواهد بود
کل بازدید: 22,798 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

چي شد كه ارسنالي شدي

سلام به همه دوستان عزيز


سلام به همه دوستان عزيز ميدونم كه همه از مساوي ارسنال ناراحتيم اما فكر كردم بد نباشه كه شما رو به خاطرات گذشته ببرم چي شد كه ارسنالي شدين ؟ من خودم از اون بازي كه 1 0 تو الترافورد از شانچستر عقب بوديم وهانري تو دقايق اخر با دو گلش ما رو برنده بازي كردارسنالي شدم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 8/10/1390 | 09:03 گفت:

من اون فصلي كه چن هفته مونده به آخر فصل قهرمان شديم يكمي آرسنالي بودم.قبل از اينكه بازي هاي تي تي رو ببينم ازش متنفر بودم.اما آروم آروم تي تي شد بازيكن محبوب من و تو سال 2006 هم كلا طرفدار تي تي و آرسنال شدم و آروم آروم متعصب شدم..اما وقتي خيلي بچه بودم وقتي فيگو تازه اومده بود رئال به خاطر علاقه م به فيگو و پرتغال مثلا رئالي بودم.و قبل تر از اون هم عاشق پيتر اشمايكل (به طرز جنون آميزي) بودم

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 23:47 گفت:

من وقتی که آرسنال همه رو میبرد طرفدارش بودن گاهی اوقات با آرسنال رو با بارسلونا که قبلا میگفتم بهش(بارسلان) قاطی میکردم!!:))
اون موقع من فقط دوم دبستان بودم!!
همون سال که بهترین قهرمانی رو آوردیم!!
من اونموقع که بچه بودم:اشلی کول و سول کمپل و پیرس و ویلتورد و لییونبرگ رو میشناختم:)
عجب با هوش بودم!:) تازه هانرب رو هم میشناختم!!

farhood در 7/10/1390 | 23:30 گفت:

با تشكر از نطرات همه دوستان

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 23:15 گفت:

من الان 13ساله که آرسنالیه 2آتیشه ام. برای آرسنال خیلی چیزامو باختم.با برد آرسنال خوشحال و از باختش همیشه گریونم.ولی 13سال پیشو یادم نمیاد که چطور شد دیوونه آرسنال شدم... مرسی farhood‏ جان

farhood در 7/10/1390 | 23:02 گفت:

ممنون از اطلاع رسانيت حميد جان. من فقط گل هانري با ضربه سر رو يادم هست

حمید فرازی در 7/10/1390 | 22:23 گفت:

فرهود جان اون بازی گل اولو رابین زد نه هانری.رابین بعنوان بازیکن تعویضی اومد و بازیو مساوی کرد بعدشم هانری کارو تموم کرد.

حمید فرازی در 7/10/1390 | 22:22 گفت:

من سال 2002 بود که تو بازیای کامپیوتری هلندو میگرفتم و برگکمپ خیلی عالی بود بعد رفتم باشگاهشو پیدا کردم و بعد از اون ...

رضا کاظمی در 7/10/1390 | 22:18 گفت:

بازی با من سیتی بود که اولین بار بود فوتبال نگاه میکردم انقد آرسنال قشنگ بازی میکرد که منم شدم طرفدارش نتیجه بازی هم شد 3بر 0به نفع آرسنال.یادش بخیر چه پاس های میدادن به هم اکثرش تک ضرب بود...بعد الان گزارشگرای بارسا توی میگه آرسنال به سبک بارسا بازی میکنه اون موقع که آرسنال اونجوری پاس کاری میکردن این گزارشگرا و بارسا کجا بود

farhood در 7/10/1390 | 22:13 گفت:

اقا سعيد شرمنده خبر نداشتم

mostafaa در 7/10/1390 | 22:09 گفت:

مشتی کول باحال بود.اگر مشهد رفته بود بیغیرتی نمی کرد نمرت چلسی

mostafaa در 7/10/1390 | 22:08 گفت:

آرسنال رویایی سال 2003 و 2004 باعث شد.اون موقع تهاجمی ترین تیم دنیا آرسنال بود و 95 درصد بازیش روی زمین بود. واین سبک بازی که ونگر مبتکرشه و فوتبال ناب رو به نمایش می ذارهه منو جذب کرد. درواقع من عاشق سبک ونگرم.هرچند انتقاد هایی هم بهش دارم

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:50 گفت:

من قبلا گفتم حسش نیست الانم بگم همین دیروز یک نفر دیگه اینو پرسیده بود لطفا نویسنده اون پست لینک پستشو بذاره اینجا

mohammad ali در 7/10/1390 | 20:14 گفت:

من میگم نخندین...
الآن 16 سالمه. وقتی 6 سالم بود تلویزیون بازیای آرسنالو زیاد نشون میداد. گزارشگر اسم اشلی کول رو میگفت من فکر میکردم میگه مشتی کول... خیلی از آرسنال خوشم میومد و میاد و خواهد ماند... یه گل هنری هم که ضربه آزاد زده بودو یه کات عجیبی گرفت یادم نمیره... فقط آرسنال...