چي شد كه ارسنالي شدي

نویسنده: farhood

وبلاگ من
نویسنده: farhood
ارسنال عشق بود هست خواهد بود
کل بازدید: 22,762 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

چي شد كه ارسنالي شدي

سلام به همه دوستان عزيز


سلام به همه دوستان عزيز ميدونم كه همه از مساوي ارسنال ناراحتيم اما فكر كردم بد نباشه كه شما رو به خاطرات گذشته ببرم چي شد كه ارسنالي شدين ؟ من خودم از اون بازي كه 1 0 تو الترافورد از شانچستر عقب بوديم وهانري تو دقايق اخر با دو گلش ما رو برنده بازي كردارسنالي شدم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 8/10/1390 | 09:03 گفت:

من اون فصلي كه چن هفته مونده به آخر فصل قهرمان شديم يكمي آرسنالي بودم.قبل از اينكه بازي هاي تي تي رو ببينم ازش متنفر بودم.اما آروم آروم تي تي شد بازيكن محبوب من و تو سال 2006 هم كلا طرفدار تي تي و آرسنال شدم و آروم آروم متعصب شدم..اما وقتي خيلي بچه بودم وقتي فيگو تازه اومده بود رئال به خاطر علاقه م به فيگو و پرتغال مثلا رئالي بودم.و قبل تر از اون هم عاشق پيتر اشمايكل (به طرز جنون آميزي) بودم

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 23:47 گفت:

من وقتی که آرسنال همه رو میبرد طرفدارش بودن گاهی اوقات با آرسنال رو با بارسلونا که قبلا میگفتم بهش(بارسلان) قاطی میکردم!!:))
اون موقع من فقط دوم دبستان بودم!!
همون سال که بهترین قهرمانی رو آوردیم!!
من اونموقع که بچه بودم:اشلی کول و سول کمپل و پیرس و ویلتورد و لییونبرگ رو میشناختم:)
عجب با هوش بودم!:) تازه هانرب رو هم میشناختم!!

farhood در 7/10/1390 | 23:30 گفت:

با تشكر از نطرات همه دوستان

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 23:15 گفت:

من الان 13ساله که آرسنالیه 2آتیشه ام. برای آرسنال خیلی چیزامو باختم.با برد آرسنال خوشحال و از باختش همیشه گریونم.ولی 13سال پیشو یادم نمیاد که چطور شد دیوونه آرسنال شدم... مرسی farhood‏ جان

farhood در 7/10/1390 | 23:02 گفت:

ممنون از اطلاع رسانيت حميد جان. من فقط گل هانري با ضربه سر رو يادم هست

حمید فرازی در 7/10/1390 | 22:23 گفت:

فرهود جان اون بازی گل اولو رابین زد نه هانری.رابین بعنوان بازیکن تعویضی اومد و بازیو مساوی کرد بعدشم هانری کارو تموم کرد.

حمید فرازی در 7/10/1390 | 22:22 گفت:

من سال 2002 بود که تو بازیای کامپیوتری هلندو میگرفتم و برگکمپ خیلی عالی بود بعد رفتم باشگاهشو پیدا کردم و بعد از اون ...

رضا کاظمی در 7/10/1390 | 22:18 گفت:

بازی با من سیتی بود که اولین بار بود فوتبال نگاه میکردم انقد آرسنال قشنگ بازی میکرد که منم شدم طرفدارش نتیجه بازی هم شد 3بر 0به نفع آرسنال.یادش بخیر چه پاس های میدادن به هم اکثرش تک ضرب بود...بعد الان گزارشگرای بارسا توی میگه آرسنال به سبک بارسا بازی میکنه اون موقع که آرسنال اونجوری پاس کاری میکردن این گزارشگرا و بارسا کجا بود

farhood در 7/10/1390 | 22:13 گفت:

اقا سعيد شرمنده خبر نداشتم

mostafaa در 7/10/1390 | 22:09 گفت:

مشتی کول باحال بود.اگر مشهد رفته بود بیغیرتی نمی کرد نمرت چلسی

mostafaa در 7/10/1390 | 22:08 گفت:

آرسنال رویایی سال 2003 و 2004 باعث شد.اون موقع تهاجمی ترین تیم دنیا آرسنال بود و 95 درصد بازیش روی زمین بود. واین سبک بازی که ونگر مبتکرشه و فوتبال ناب رو به نمایش می ذارهه منو جذب کرد. درواقع من عاشق سبک ونگرم.هرچند انتقاد هایی هم بهش دارم

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:50 گفت:

من قبلا گفتم حسش نیست الانم بگم همین دیروز یک نفر دیگه اینو پرسیده بود لطفا نویسنده اون پست لینک پستشو بذاره اینجا

mohammad ali در 7/10/1390 | 20:14 گفت:

من میگم نخندین...
الآن 16 سالمه. وقتی 6 سالم بود تلویزیون بازیای آرسنالو زیاد نشون میداد. گزارشگر اسم اشلی کول رو میگفت من فکر میکردم میگه مشتی کول... خیلی از آرسنال خوشم میومد و میاد و خواهد ماند... یه گل هنری هم که ضربه آزاد زده بودو یه کات عجیبی گرفت یادم نمیره... فقط آرسنال...