اسطوره شایسته ی توپ طلا

نویسنده: davood

وبلاگ من
نویسنده: davood
21سالمه عشق ارسنال و کلا فوتبال خشن انگلیسی هستم یادم نیس چی شد طرفدار ارسنال شدم ولی فک کنم بعد از باخت نیمه نهایی اروپا جلو یونایتد بود کلا از تیمای خیلی قوی خوشم نمیاد برا همین اونموقع که ارسنال شکست ناپذیر بود از باختش خوشحال شدم متاسفانه!!!!البته اونموقع جدی فوتبال دنبال نمیکردم
کل بازدید: 18,897 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

اسطوره شایسته ی توپ طلا

هانری واقعا مستحق دریافت حداقل یک توپ طلا بود اما...
سایت گل بین المللی یه نظر سنجی گذاشته برای اینکه چه بازیکنی بیش از همه شایسته ی دریافت توپ طلا بوده اما نتونسته این جایزه رو دریافت کنه مالدینی با %24 در صدر قرار داره و اسطوره ی توپچی ها فقط با یک درصد اختلاف در رده ی دوم قرار گرفته و بعد از هانری ژاوی با %19 سوم هست و بعد از اون رائول با %12 چهارم هست و ...

این نشون میده وقتی ما ارسنالی ها میگیم حق هانری دریافت توپ طلا بوده حرفمون منطقی هست و از روی احساسات و تعصب نیست واقعا جای تاسف داره که هانری حتی یک توپ طلا هم نگرفته و یکی مثل مسی 3 تا توپ طلا گرفته 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 12:46 گفت:

برگکمپ شده تا حالا؟
اگه نشده برگکمپ و بعد تیری آنری و گیگز و لمپارد و جرارد و دلپیرو!البته اگه نشدن

(Hooman sam (Dark metal در 24/10/1390 | 22:00 گفت:

در اینجا جا داره بگیم f..k فیفای بارسا پرست!!!

mohammad ali در 24/10/1390 | 20:40 گفت:

آره

امیررضا در 24/10/1390 | 19:20 گفت:

idman مجانیه؟؟

فرهاد در 24/10/1390 | 17:02 گفت:

Idman بازی ارسنال رو فردا نشون میده
اینم فرکانسش:10968-11200-h-5/4(ترکست)

mohammad ali در 24/10/1390 | 16:39 گفت:

یکی جواب منو بدهههههههههههههه

محسن در 24/10/1390 | 16:00 گفت:

من کاری به ژاوی و مسی ندارم ام خداییش در حق هانری ظلم شده حد اقل باید یه توپ طلا بهش داده میشد

aso در 24/10/1390 | 15:40 گفت:

ما نگفتیم مسی حقش توپ طلا نبوده، میگیم سه تا خیلی زیاده، به نظرم یکی بسش بود.
یکیش که صددرصد حق اشنایدر بود، یکیشم که معلومه حق ژاوی.

mohammad ali در 24/10/1390 | 15:34 گفت:

بچه ها تورو خدا کمک کنید :((((((((((((
کسی کانال مجانی نداره بازی آرسنال رو نشون بده ؟ من هر.چی گشتم هیچی پیدا نکردم... به کانال مجانی تو یکی از این ماهواره ها : hotbird. nilesat . eutelsat . turksat
هر کی کانالی داره با فرکانس و ... بده
جون بچتون کمک کنید

arash در 24/10/1390 | 15:22 گفت:

امسال ژاوی خیلی خوب بود تازه یه سالم حق اشنایدر رو خوردن

علی ارشدی در 24/10/1390 | 15:01 گفت:

چرا حسین قبول کن امسال حق ژاوی بود خود مسی هم گفت

Hossein Y در 24/10/1390 | 14:49 گفت:

اين كه هانري نگرفته منطقيه اما اين كه مسي حقش نبوده خيلي غير منطقيه